Poprzedni: - |
Funspark ULTI 2021: Europe | Następny: Funspark ULTI 2021: Europe Season 2 |
Funspark ULTI 2021: Europe Season 1 był turniejem, który odbył się w dniach od 29 marca do 11 kwietnia 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyna HellRaisers została zastąpiona przez EXTREMUM.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SINNERS Esports | 2 | 0 |
2. | Movistar Riders | 2 | 1 |
3. | Lyngby Vikings | 1 | 2 |
4. | Team One | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
SINNERS Esports | 2 | 0 | Team One |
Movistar Riders | 2 | 0 | Team One |
Lyngby Vikings | 0 | 2 | SINNERS Esports |
Lyngby Vikings | 1 | 2 | Movistar Riders |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Dignitas | 2 | 0 |
2. | Sprout | 2 | 1 |
3. | MAD Lions | 1 | 2 |
4. | x-kom AGO | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sprout | 2 | 0 | MAD Lions |
x-kom AGO | 1 | 2 | Dignitas |
MAD Lions | 2 | 0 | x-kom AGO |
Sprout | 0 | 2 | Dignitas |
Sprout | 2 | 1 | MAD Lions |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | EXTREMUM | 2 | 0 |
2. | ex-Winstrike Team | 2 | 1 |
3. | Nemiga Gaming | 1 | 2 |
4. | Team LDLC | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 1 | 2 | EXTREMUM |
ex-Winstrike Team | 2 | 1 | Team LDLC |
Nemiga Gaming | 2 | 0 | Team LDLC |
EXTREMUM | 2 | 1 | ex-Winstrike Team |
ex-Winstrike Team | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | HAVU Gaming | 2 | 0 |
2. | K23 | 2 | 1 |
3. | Copenhagen Flames | 1 | 2 |
4. | SAW | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SAW | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
HAVU Gaming | 2 | 1 | K23 |
SAW | 0 | 2 | K23 |
Copenhagen Flames | 0 | 2 | HAVU Gaming |
Copenhagen Flames | 1 | 2 | K23 |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 0 | Sprout |
Movistar Riders | 0 | 2 | Dignitas |
EXTREMUM | 0 | 2 | K23 |
HAVU Gaming | 2 | 1 | ex-Winstrike Team |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 1 | 2 | Dignitas |
K23 | 0 | 2 | HAVU Gaming |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dignitas | 0 | 2 | HAVU Gaming |
Pula nagród[]
- HAVU Gaming - $15,000
- Dignitas - $6,500
- 3/4 miejsce SINNERS Esports - $3,000
- 3/4 miejsce K23 - $3,000
- 5/8 miejsce Sprout - $625
- 5/8 miejsce Movistar Riders - $625
- 5/8 miejsce EXTREMUM - $625
- 5/8 miejsce ex-Winstrike Team - $625