DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
|nazwa = GAMERZ Season 2 |
|nazwa = GAMERZ Season 2 |
||
|obraz = GAMERZ.png |
|obraz = GAMERZ.png |
||
+ | |organizator = GAMERZ |
||
|lokalizacja = [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] Skövde, Szwecja |
|lokalizacja = [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] Skövde, Szwecja |
||
|pula nagród = |
|pula nagród = |
||
|liczba drużyn = 2 |
|liczba drużyn = 2 |
||
− | |wersja = |
+ | |wersja = [[CS:GO]] |
|data rozpoczęcia = ''5 marca 2018'' |
|data rozpoczęcia = ''5 marca 2018'' |
||
|data zakończenia = ''24 marca 2018'' |
|data zakończenia = ''24 marca 2018'' |
||
⚫ | |||
− | }} |
||
− | |} |
||
⚫ | |||
__TOC__ |
__TOC__ |
||
+ | ==Broadcast== |
||
+ | *'''Gospodarz:''' [[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Pala "[[Mantrousse]]" Gilroy Sen |
||
+ | *'''Analitycy:''' |
||
+ | **[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] [[James Banks]] |
||
+ | **[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] Steffen "3k2" Markussen |
||
+ | *'''Komentatorzy:''' |
||
+ | **[[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]] John "[[BLU]]" Mullen |
||
+ | **[[Plik:Kanada - flaga.png|30px|Kanada]] Conner "[[Scrawny]]" Girvan |
||
+ | *'''Gościnni komentatorzy:''' |
||
+ | **[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] Maikil "[[Golden]]" Selim |
||
+ | **[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] Patrik "cArn" Sättermon |
||
+ | **[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] Andreas "[[Samuelsson]]" Samuelsson |
||
+ | |||
==Ostateczne składy drużyn== |
==Ostateczne składy drużyn== |
||
==='''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] GAMERZ BLUE ([[:Kategoria:Trenerzy|Trener]]: [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] SpawN)'''=== |
==='''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] GAMERZ BLUE ([[:Kategoria:Trenerzy|Trener]]: [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] SpawN)'''=== |
||
Linia 19: | Linia 31: | ||
|col1 = |
|col1 = |
||
*[[Plik:Słowenia - flaga.png|30px|Słowenia]] <small>Boštjan "'''Bomez'''" Mešič</small> |
*[[Plik:Słowenia - flaga.png|30px|Słowenia]] <small>Boštjan "'''Bomez'''" Mešič</small> |
||
− | *[[Plik:Litwa - flaga.png|30px|Litwa]] <small>Robertas "'''Carcass'''" Mikuckis</small> |
+ | *[[Plik:Litwa - flaga.png|30px|Litwa]] <small>Robertas "'''[[Carcass]]'''" Mikuckis</small> |
*[[Plik:Belgia - flaga.png|30px|Belgia]] <small>Cédric "'''dFx'''" Leclercq</small> |
*[[Plik:Belgia - flaga.png|30px|Belgia]] <small>Cédric "'''dFx'''" Leclercq</small> |
||
|col2 = |
|col2 = |
||
Linia 31: | Linia 43: | ||
|{{Kolumny |
|{{Kolumny |
||
|col1 = |
|col1 = |
||
− | *[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] <small>Alexander "'''AlekS'''" Andersson</small> |
+ | *[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] <small>Alexander "'''[[AlekS]]'''" Andersson</small> |
− | *[[Plik:Czechy - flaga.png|30px|Czechy]] <small>Hubert "'''CaNNiE'''" Ludwig</small> |
+ | *[[Plik:Czechy - flaga.png|30px|Czechy]] <small>Hubert "'''[[CaNNiE]]'''" Ludwig</small> |
− | *[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] <small>Adam "'''ec1s'''" Eccles</small> |
+ | *[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] <small>Adam "'''[[ec1s]]'''" Eccles</small> |
|col2 = |
|col2 = |
||
− | *[[Plik:Słowenia - flaga.png|30px|Słowenia]] <small>Matej "'''MaTaFe'''" Fekonja</small> |
+ | *[[Plik:Słowenia - flaga.png|30px|Słowenia]] <small>Matej "'''[[MaTaFe]]'''" Fekonja</small> |
− | *[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] <small>Johan "'''Meddo'''" Lundborg</small> |
+ | *[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] <small>Johan "'''[[Meddo]]'''" Lundborg</small> |
}} |
}} |
||
|} |
|} |
||
Linia 51: | Linia 63: | ||
{{Turnieje}} |
{{Turnieje}} |
||
[[Kategoria:Turnieje]] |
[[Kategoria:Turnieje]] |
||
+ | [[Kategoria:Szwedzkie turnieje]] |
Wersja z 17:47, 21 maj 2020
GAMERZ Season 2 był turniejem, w której nagrodą jest kontrakt z organizacją Fnatic i wystąpienie pod banderą Fnatic Academy.
Broadcast
- Gospodarz: Pala "Mantrousse" Gilroy Sen
- Analitycy:
- James Banks
- Steffen "3k2" Markussen
- Komentatorzy:
- Gościnni komentatorzy:
- Maikil "Golden" Selim
- Patrik "cArn" Sättermon
- Andreas "Samuelsson" Samuelsson
Ostateczne składy drużyn
GAMERZ BLUE (Trener: SpawN)
|
GAMERZ RED (Trener: Devilwalk)
|
Wyniki
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GAMERZ BLUE | 0 | 2 | GAMERZ RED |