GG.BET Shuffle były kwalifikacjami do turnieju Intel Extreme Masters Season XIII - Chicago, które odbyły się w dniach od 24 września do 20 października 2018 roku.
Angielski broadcast[]
- Komentator: Teo "oversiard" Siard
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyny Fragsters oraz Vega Squadron wycofały się z tych kwalifikacji.
- Drużyna Team Kinguin została zastąpiona przez Waterboys.
- Drużyna Gambit Esports została zastąpiona przez Heroic.
Wyniki[]
Faza grupowa[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team LDLC.com | 3 | 0 |
2. | Windigo Gaming | 2 | 2 |
3. | Movistar Riders | 1 | 2 |
4. | Valiance | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC.com | 2 | 0 | Valiance |
Movistar Riders | 2 | 0 | Windigo Gaming |
Valiance | 0 | 2 | Windigo Gaming |
Team LDLC.com | 2 | 0 | Movistar Riders |
Movistar Riders | 0 | 2 | Windigo Gaming |
Team LDLC.com | 3 | 1 | Windigo Gaming |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | The Imperial | 3 | 0 |
2. | Tempo Storm | 2 | 2 |
3. | Tricked Esport | 1 | 2 |
4. | Chaos Esports Club | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
The Imperial | 2 | 1 | Chaos Esports Club |
Tempo Storm | 0 | 2 | Tricked Esport |
The Imperial | 2 | 0 | Tricked Esport |
Chaos Esports Club | 1 | 2 | Tempo Storm |
Tricked Esport | 1 | 2 | Tempo Storm |
The Imperial | 3 | 2 | Tempo Storm |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Waterboys | 3 | 0 |
2. | Team Spirit | 2 | 2 |
3. | Space Soldiers | 1 | 2 |
4. | Team 3DMAX | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Waterboys | 2 | 1 | Team 3DMAX |
Space Soldiers | 0 | 2 | Team Spirit |
Waterboys | 2 | 0 | Team Spirit |
Team 3DMAX | 0 | 2 | Space Soldiers |
Team Spirit | 2 | 1 | Space Soldiers |
Waterboys | 3 | 1 | Team Spirit |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Red Reserve | 3 | 0 |
2. | Virtus.pro | 2 | 2 |
3. | AGO Esports | 1 | 2 |
4. | Sprout | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Virtus.pro | 0 | 2 | Red Reserve |
Sprout | 1 | 2 | AGO Esports |
Red Reserve | 2 | 0 | AGO Esports (walkower) |
Virtus.pro | 2 | 1 | Sprout |
AGO Esports (walkower) | 0 | 2 | Virtus.pro |
Red Reserve | 3 | 2 | Virtus.pro |
Faza pucharowa[]
- Skład drużyny Waterboys został przejęty przez organizację Team Vitality.
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Red Reserve | 1 | 2 | Heroic |
G2 Esports | 0 | 2 | Team LDLC.com |
OpTic Gaming | 2 | 1 | Team Vitality |
ENCE eSports | 2 | 1 | The Imperial |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 1 | 2 | Team LDLC.com |
OpTic Gaming | 2 | 1 | ENCE eSports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC.com | 2 | 1 | OpTic Gaming |
Pula nagród[]
- Team LDLC.com - Awans do Intel Extreme Masters Season XIII - Chicago
- OpTic Gaming - $3,500
- 3/4 miejsce Heroic - $750
- 3/4 miejsce ENCE eSports - $750