DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 64: | Linia 64: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[OpTic Gaming]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 0 || 0 || [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[Team GamerLegion]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 0 || 0 || [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] [[AVANGAR]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
− | |- |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
||
Linia 107: | Linia 105: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[HellRaisers]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 0 || 0 || [[Plik:Norwegia - flaga.png|30px|Norwegia]] [[Nordavind]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Windigo Gaming]] [[Plik:Bułgaria - flaga.png|30px|Bułgaria]] || 0 || 0 || [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] [[forZe]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
− | |- |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
Wersja z 14:02, 25 cze 2019
|} GG.Bet Chicago Invitational są kwalifikacjami do turnieju Intel Extreme Masters Season XIV - Chicago, które odbywają się w dniach od 25 do 29 czerwca 2019 roku.
Drużyny
|
Uwaga:
Wyniki
Faza grupowa
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | OpTic Gaming | 0 | 0 |
2. | Heroic | 0 | 0 |
3. | AVANGAR | 0 | 0 |
4. | Team GamerLegion | 0 | 0 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OpTic Gaming | 0 | 0 | Team GamerLegion |
Heroic | 0 | 0 | AVANGAR |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | HellRaisers | 0 | 0 |
2. | Windigo Gaming | 0 | 0 |
3. | forZe | 0 | 0 |
4. | Nordavind | 0 | 0 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HellRaisers | 0 | 0 | Nordavind |
Windigo Gaming | 0 | 0 | forZe |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Faza pucharowa
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Pula nagród
- - - Awans do Intel Extreme Masters Season XIV - Chicago
- - - $5,000