DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 50: | Linia 50: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''2.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''2.''' |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Finlandia - flaga.png|30px|Finlandia]] [[HAVU Gaming]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Finlandia - flaga.png|30px|Finlandia]] [[HAVU Gaming]] |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | 3 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 0 |
||
|- |
|- |
||
Linia 56: | Linia 56: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[x-kom Team]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[x-kom Team]] |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 2 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 2 |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | 1 |
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''4.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''4.''' |
||
Linia 180: | Linia 180: | ||
| [[Izako Boars]] [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] || 12 || '''16''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Chaos Esports Club]]''' |
| [[Izako Boars]] [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] || 12 || '''16''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Chaos Esports Club]]''' |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[x-kom Team]] [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] || 7 || '''16''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Finlandia - flaga.png|30px|Finlandia]] [[HAVU Gaming]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
======Mecze 1-1====== |
======Mecze 1-1====== |
Wersja z 16:56, 5 cze 2019
|} GameAgents League Season 3 jest turniejem, który odbywa się od 29 kwietnia do 24 czerwca 2019 roku.
Drużyny
|
Wyniki
Etap grupowy
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Chaos Esports Club | 3 | 0 |
2. | HAVU Gaming | 3 | 0 |
3. | x-kom Team | 2 | 1 |
4. | Izako Boars | 2 | 1 |
5. | Nemiga Gaming | 2 | 1 |
6. | AGO Esports | 2 | 1 |
7. | Team Ancient | 2 | 1 |
8. | ex-Fragsters | 1 | 1 |
9. | Nordavind | 1 | 1 |
10. | SJ Gaming | 1 | 2 |
11. | Sharks Esports | 1 | 2 |
12. | FrenchFrogs | 1 | 2 |
13. | expert eSport | 1 | 2 |
14. | Giants Gaming | 0 | 2 |
15. | GameAgents | 0 | 2 |
16. | Syman Gaming | 0 | 3 |
Mecze grupy
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AGO Esports | 11 | 16 | SJ Gaming |
Chaos Esports Club | 16 | 14 | expert eSport |
x-kom Team | 16 | 8 | Giants Gaming |
HAVU Gaming | 16 | 9 | Team Ancient |
Nemiga Gaming | 16 | 6 | Syman Gaming |
FrenchFrogs | 17 | 19 | ex-Fragsters |
Nordavind | 16 | 19 | Izako Boars |
Sharks Esports | 16 | 8 | GameAgents |
Runda 2
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 16 | 6 | Sharks Esports |
x-kom Team | 16 | 14 | Nemiga Gaming |
ex-Fragsters | 3 | 16 | Izako Boars |
SJ Gaming | 11 | 16 | Chaos Esports Club |
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nordavind | 16 | 10 | GameAgents |
Syman Gaming | 12 | 16 | Team Ancient |
FrenchFrogs | 16 | 10 | Giants Gaming |
AGO Esports | 16 | 4 | expert eSport |
Runda 3
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 12 | 16 | Chaos Esports Club |
x-kom Team | 7 | 16 | HAVU Gaming |
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FrenchFrogs | 13 | 16 | Nemiga Gaming |
AGO Esports | 16 | 11 | Sharks Esports |
SJ Gaming | 9 | 16 | Team Ancient |
- | 0 | 0 | - |
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Syman Gaming | 7 | 16 | expert eSport |
- | 0 | 0 | - |
Runda 4
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 5
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Faza pucharowa
Górna drabinka
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Wielki finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |