Global Grand Masters był turniejem, który odbył się w dniach od 14 lipca do 2 września 2016 roku.
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team TBA | 2 | 0 |
2. | Mortal Kombat | 2 | 1 |
3. | Pride Gaming | 1 | 2 |
4. | Escape Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Mortal Kombat | 12 | 16 | Pride Gaming |
Team TBA | 16 | 13 | Escape Gaming |
Mortal Kombat | 2 | 0 | Escape Gaming |
Pride Gaming | 0 | 2 | Team TBA |
Mortal Kombat | 2 | 0 | Pride Gaming |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ENCE eSports | 2 | 0 |
2. | Epsilon eSports | 2 | 1 |
3. | Team X | 1 | 2 |
4. | Team Preparation | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team X | 13 | 16 | Epsilon eSports |
ENCE eSports | 16 | 5 | Team Preparation |
Team X | 2 | 1 | Team Preparation |
Epsilon eSports | 1 | 2 | ENCE eSports |
Epsilon eSports | 2 | 0 | Team X |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team AGG | 2 | 0 |
2. | PENTA Sports | 2 | 1 |
3. | LGR | 1 | 2 |
4. | Team Secret | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
PENTA Sports | 16 | 1 | Team Secret |
Team AGG | 16 | 12 | LGR |
Team Secret | 0 | 2 | LGR |
PENTA Sports | 0 | 2 | Team AGG |
PENTA Sports | 2 | 0 | LGR |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Kinguin | 2 | 0 |
2. | Team Spirit | 2 | 1 |
3. | Space Soldiers | 1 | 2 |
4. | Tricked eSport | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Kinguin | 16 | 5 | Tricked eSport |
Space Soldiers | 11 | 16 | Team Spirit |
Tricked eSport | 0 | 2 | Space Soldiers |
Team Kinguin | 2 | 0 | Team Spirit |
Team Spirit | 2 | 0 | Space Soldiers |
Faza pucharowa[]
- Skład drużyny Team TBA został przejęty przez organizację Rogue.
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Rogue (walkower) | 0 | 2 | Team Spirit |
ENCE eSports | 1 | 2 | PENTA Sports |
Team AGG | 2 | 1 | Epsilon eSports |
Mortal Kombat | 2 | 1 | Team Kinguin |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 0 | 2 | PENTA Sports |
Team AGG | 0 | 2 | Mortal Kombat |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
PENTA Sports | 0 | 2 | Mortal Kombat |
Pula nagród[]
- Mortal Kombat - $10,000
- PENTA Sports - $5,000
- 3/4 miejsce Team Spirit - $2,500
- 3/4 miejsce Team AGG - $2,500