Grayhound Gaming jest australijską profesjonalną organizacją e-sportową, która została założona w marcu 2017 roku.

Historia[edytuj | edytuj kod]

2017[edytuj | edytuj kod]

  • 20 czerwca 2017 - Organizacja Grayhound Gaming ogłosiła swój pierwszy skład, a w nim: bURNRUOk, Gratisfaction, MoeycQ, erkaSt, prakM oraz jako trener MAGIKKK.
  • 3 sierpnia 2017 - MoeycQ opuścił drużynę.
  • 16 sierpnia 2017 - dexter dołączył do drużyny.
  • 7 października 2017 - prakM został przeniesiony na ławkę rezerwową, a za niego do aktywnego składu dołączył DickStacy.
  • 2 listopada 2017 - MAGIKKK nie jest już trenerem drużyny!
  • 14 listopada 2017 - DickStacy został oficjalnym członkiem drużyny!

2018[edytuj | edytuj kod]

  • 13 lutego 2018 - prakM oficjalnie opuścił drużynę.
  • 11 kwietnia 2018 - bURNRUOk opuścił drużynę, a za niego dołączył malta.
  • 29 września 2018 - Gratisfaction opuścił drużynę.
  • 4 października 2018 - sterling dołączył do drużyny.

2019[edytuj | edytuj kod]

  • 5 marca 2019 - sterling został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny!
  • 6 marca 2019 - Sico dołączył do drużyny.
  • 25 kwietnia 2019 - NeiL_M został trenerem drużyny na okres próbny!
  • 13 maja 2019 - sterling oficjalnie opuścił drużynę.
  • 27 sierpnia 2019 - erkaSt opuścił drużynę.
  • 5 września 2019 - NeiL_M nie jest już trenerem drużyny!
  • 11 września 2019 - INS dołączył do drużyny.
  • 3 grudnia 2019 - Organizacja Grayhound Gaming straciła swój skład: dexter, DickStacy, malta, Sico oraz INS.

Byli członkowie[edytuj | edytuj kod]

Byli trenerzy[edytuj | edytuj kod]

Zastępstwa[edytuj | edytuj kod]

Osiągnięcia[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
Drugie miejsce CyberGamer Pro League Season 11 - Round Robin Online 14 maja - 26 czerwca 2017
Czwarte miejsce CyberGamer Pro League Season 11 Australia Adelaide, Australia 22 lipca 2017 $2,000 AUD
Pierwsze miejsce ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja - Australia Online 23 maja - 15 sierpnia 2017
Pierwsze miejsce ROG Masters 2017 - Australia Online 26 sierpnia - 3 września 2017
5/6 miejsce ESEA Season 25: Global Challenge USA Burbank, USA 23 września 2017 $3,000
Drugie miejsce ESL ANZ Championship - Season 5 Online 12 września - 12 października 2017
Pierwsze miejsce CyberGamer Pro League Season 12 - Round Robin Online 3 września - 19 października 2017
Drugie miejsce ROG Masters 2017 - Azja-Pacyfik Filipiny Pasay, Filipiny 28 - 29 października 2017
Drugie miejsce CyberGamer Pro League Season 12 Australia Adelaide, Australia 3 - 4 listopada 2017 $3,750 AUD
Pierwsze miejsce ZEN Esports Network Season 2 - Finały Australia Sydney, Australia 17 - 18 listopada 2017 $13,000 AUD
5/8 miejsce ESEA Season 26: Najważniejsza dywizja - Australia Online 24 września - 21 listopada 2017 $300
3/4 miejsce ROG Masters 2017 Malezja Kuala Lumpur, Malezja 7 - 9 grudnia 2017 $21,350
Pierwsze miejsce LetsPlay.Live Alpha Invitational - Round Robin Online 15 lutego - 15 marca 2018
Pierwsze miejsce CyberGamer Pro League Season 13 - Round Robin Online 12 lutego - 27 marca 2018
Pierwsze miejsce LetsPlay.Live Alpha Invitational Nowa Zelandia Auckland, Nowa Zelandia 29 marca 2018 $5,000 NZD
5/8 miejsce ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Australia Online 23 stycznia - 30 marca 2018 $300
Drugie miejsce CS:GO Asia Summit Chiny Szanghaj, Chiny 2 kwietnia 2018 $15,000
1/2 miejsce ESL Pro League Season 7 - Azja-Pacyfik: Australia i Nowa Zelandia Online 4 - 5 kwietnia 2018
Pierwsze miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney: Zamknięte kwalifikacje Oceanii Online 13 - 17 kwietnia 2018
Drugie miejsce ESL Pro League Season 7 - Azja-Pacyfik Australia Sydney, Australia 20 - 22 kwietnia 2018
9/12 miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney Australia Sydney, Australia 1 - 2 maja 2018 $5,000
7/8 miejsce ESL ANZ Championship - Season 6: Etap grupowy Online 7 marca - 16 maja 2018
13/16 miejsce ESL Pro League Season 7 - Finały USA Dallas, USA 15 - 16 maja 2018 $20,000
5/6 miejsce ESL ANZ Championship - Season 6 Australia Sydney, Australia 15 czerwca 2018 $1,000 AUD
1/2 miejsce DreamHack Masters Stockholm 2018: Azjatyckie kwalifikacje - Oceania Online 20 - 21 czerwca 2018
Pierwsze miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Shanghai: Kwalifikacje Oceanii Online 25 - 27 czerwca 2018
Pierwsze miejsce CyberGamer Pro League Season 14 - Round Robin Online 11 czerwca - 10 lipca 2018
Pierwsze miejsce DreamHack Masters Stockholm 2018 - Azjatyckie kwalifikacje Online 27 - 29 lipca 2018
7/8 miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Shanghai Chiny Szanghaj, Chiny 1 - 2 sierpnia 2018 $5,500
Pierwsze miejsce ESEA Season 28: Najważniejsza dywizja - Australia Online 21 maja - 15 sierpnia 2018 $3,600
13/16 miejsce DreamHack Masters Stockholm 2018 Szwecja Sztokholm, Szwecja 29 sierpnia 2018 $2,000
3/4 miejsce ESL ANZ Championship - Season 7: Etap grupowy Online 1 sierpnia - 19 września 2018
Drugie miejsce ESL Pro League Season 8 - Oceania Online 14 - 31 października 2018 $15,000
Drugie miejsce LPL Pro ANZ Invitational - Round Robin Online 4 października - 1 listopada 2018
Pierwsze miejsce ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Australia Online 18 września - 7 listopada 2018
Drugie miejsce ESL ANZ Championship - Season 7 Australia Brisbane, Australia 8 - 11 listopada 2018 $3,500 AUD
Pierwsze miejsce PLG Grand Slam 2018 - Otwarte kwalifikacje Oceanii Online 16 - 17 listopada 2018
Pierwsze miejsce Asia Minor Championship - Katowice 2019: Zamknięte kwalifikacje Oceanii Online 18 - 19 listopada 2018
3/4 miejsce ESEA Season 29: Global Challenge USA Dallas, USA 7 - 9 grudnia 2018 $5,000
Drugie miejsce Asia Minor Championship - Katowice 2019 Polska Katowice, Polska 22 - 26 stycznia 2019 $15,000
23/24 miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship Polska Katowice, Polska 13 - 14 lutego 2019
Drugie miejsce ESEA Season 30: Najważniejsza dywizja - Australia Online 15 stycznia - 28 marca 2019 $3,000
3/4 miejsce Cobx Masters Phase 2 Indie Mumbaj, Indie 5 - 6 kwietnia 2019 ₹700,000
1/2 miejsce ESL ANZ Championship - Season 8: Etap online Online 12 marca - 10 kwietnia 2019
Pierwsze miejsce Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney: Zamknięte kwalifikacje Oceanii Online 12 - 14 kwietnia 2019
7/8 miejsce Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney Australia Sydney, Australia 30 kwietnia - 2 maja 2019 $6,000
1/2 miejsce ESL Pro League Season 9 - Azja-Pacyfik Online 22 kwietnia - 23 maja 2019
Pierwsze miejsce Asia Minor Championship - Berlin 2019: Zamknięte kwalifikacje Oceanii Online 1 - 2 czerwca 2019
13/16 miejsce ESL Pro League Season 9 - Finały Francja Montpellier, Francja 18 czerwca 2019 $14,000
Pierwsze miejsce Asia Minor Championship - Berlin 2019 Niemcy Berlin, Niemcy 24 - 27 lipca 2019 $30,000
17/19 miejsce StarLadder Berlin Major 2019 Niemcy Berlin, Niemcy 23 - 26 sierpnia 2019
Pierwsze miejsce DreamHack Masters Malmö 2019: Kwalifikacje Oceanii Online 11 - 16 września 2019
7/8 miejsce DreamHack Masters Malmö 2019 Szwecja Malmö, Szwecja 1 - 3 października 2019 $6,000
Pierwsze miejsce eXTREMESLAND 2019 - Regionalne finały Oceanii Australia Sydney, Australia 19 - 20 października 2019 $700
Pierwsze miejsce OMEN Challenger Series 2019 - Kwalifikacje Oceanii Nowa Zelandia Auckland, Nowa Zelandia 25 - 26 października 2019
Pierwsze miejsce OMEN Challenger Series 2019 Indonezja Dżakarta, Indonezja 1 - 3 listopada 2019 $20,000
5/6 miejsce ESEA Season 32: Najważniejsza dywizja - Australia Online 9 września - 6 listopada 2019
1/2 miejsce ESL Pro League Season 10 - Azja-Pacyfik Online 9 października - 18 listopada 2019

Naklejki[edytuj | edytuj kod]

Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship[edytuj | edytuj kod]

Grayhound Gaming (Folia) Katowice'19.pngGrayhound Gaming (Holo) Katowice'19.pngGrayhound Gaming Katowice'19.png

StarLadder Berlin Major 2019[edytuj | edytuj kod]

Grayhound Gaming (Folia) Berlin'19.pngGrayhound Gaming (Holo) Berlin'19.pngGrayhound Gaming Berlin'19.png

Edycja Australia i Oceania CS:GO - Profesjonalne drużyny - Australia i Oceania
Australia 100 ThievesAustralia AthleticoAustralia Athletico AcademyAustralia Athletico BlackAustralia Athletico Female
Australia Avant GardeNowa Zelandia Black Sheep New ZealandAustralia Breakaway EsportsAustralia Chiefs eSports Club
Australia Chiefs eSports Club AcademyAustralia Dark SidedAustralia Dark Sided FemaleAustralia Genuine Gaming
Australia Grayhound GamingAustralia Ground Zero GamingNowa Zelandia ICON EsportsAustralia Kings Gaming Club
Australia Kings Gaming Club FemaleAustralia i Oceania Legacy eSportsAustralia ORDERAustralia Parallax
Australia Recursive eSportsAustralia RenegadesAustralia RoosterAustralia Rooster 2Nowa Zelandia SYF Gaming
Nowa Zelandia Tainted MindsAustralia Tainted Minds BlackAustralia Team Exile5Australia Team Immunity
Australia Trident EsportsAustralia Trident PhoenixAustralia Trident StormAustralia Vox EminorNowa Zelandia Winterfox
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.