DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian Znacznik: rte-source |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 10 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 3: | Linia 3: | ||
|seria turniejów = [[Hellcase Cup]] |
|seria turniejów = [[Hellcase Cup]] |
||
|poprzedni = [[Hellcase Cup 4]] |
|poprzedni = [[Hellcase Cup 4]] |
||
− | |następny = |
+ | |następny = [[Hellcase Cup 6]] |
}}{{Turniej infobox |
}}{{Turniej infobox |
||
|nazwa = Hellcase Cup 5 |
|nazwa = Hellcase Cup 5 |
||
Linia 9: | Linia 9: | ||
|lokalizacja = Online |
|lokalizacja = Online |
||
|pula nagród = $10,000 |
|pula nagród = $10,000 |
||
− | |liczba drużyn = |
+ | |liczba drużyn = 20 |
+ | |wersja = [[CS:GO]] |
||
|data rozpoczęcia = ''13 czerwca 2017'' |
|data rozpoczęcia = ''13 czerwca 2017'' |
||
− | |data zakończenia = '' |
+ | |data zakończenia = ''15 lipca 2017'' |
}} |
}} |
||
|} |
|} |
||
− | '''Hellcase Cup 5''' |
+ | '''Hellcase Cup 5''' był turniejem, który odbył się w dniach od 13 czerwca do 15 lipca 2017 roku. |
__TOC__ |
__TOC__ |
||
==Broadcast== |
==Broadcast== |
||
*'''Komentatorzy:''' |
*'''Komentatorzy:''' |
||
− | **[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|35px|Wielka Brytania]] Tom "Tombizz" Bissmire |
+ | **[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|35px|Wielka Brytania]] Tom "[[Tombizz]]" Bissmire |
**[[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] Pierre "Ptikrazy" Leplat |
**[[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] Pierre "Ptikrazy" Leplat |
||
Linia 34: | Linia 35: | ||
*[[Plik:UE - flaga.png|35px|UE]] <small>[[Epsilon eSports]]</small> |
*[[Plik:UE - flaga.png|35px|UE]] <small>[[Epsilon eSports]]</small> |
||
*[[Plik:Słowacja - flaga.png|35px|Słowacja]] <small>[[eXtatus]]</small> |
*[[Plik:Słowacja - flaga.png|35px|Słowacja]] <small>[[eXtatus]]</small> |
||
− | *[[Plik:Szwecja - flaga.png|35px|Szwecja]] <small>The Gatekeepers</small> |
+ | *[[Plik:Szwecja - flaga.png|35px|Szwecja]] <small>[[The Gatekeepers]]</small> |
*[[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] <small>[[The Imperial]]</small> |
*[[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] <small>[[The Imperial]]</small> |
||
|col2= |
|col2= |
||
*[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] <small>impossible</small> |
*[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] <small>impossible</small> |
||
− | *[[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] <small>LoG</small> |
+ | *[[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] <small>[[LoG]]</small> |
*[[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] <small>[[Outlaws]]</small> |
*[[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] <small>[[Outlaws]]</small> |
||
*[[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] <small>[[MAXISAUCISSE]]</small> |
*[[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] <small>[[MAXISAUCISSE]]</small> |
||
Linia 186: | Linia 187: | ||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] LoG |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] [[LoG]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 3 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 3 |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 0 |
||
Linia 196: | Linia 197: | ||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''3.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''3.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Szwecja - flaga.png|35px|Szwecja]] The Gatekeepers |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Szwecja - flaga.png|35px|Szwecja]] [[The Gatekeepers]] |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 1 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 1 |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 2 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 2 |
||
Linia 210: | Linia 211: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Team Spirit]] [[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] LoG''' |
+ | | [[Team Spirit]] [[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] [[LoG]]''' |
|- |
|- |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''The Gatekeepers [[Plik:Szwecja - flaga.png|35px|Szwecja]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] [[MAXISAUCISSE]] |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[The Gatekeepers]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|35px|Szwecja]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] [[MAXISAUCISSE]] |
|- |
|- |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''LoG [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] [[MAXISAUCISSE]] |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[LoG]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] [[MAXISAUCISSE]] |
|- |
|- |
||
− | | The Gatekeepers [[Plik:Szwecja - flaga.png|35px|Szwecja]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] [[Team Spirit]]''' |
+ | | [[The Gatekeepers]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|35px|Szwecja]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] [[Team Spirit]]''' |
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Team Spirit]] [[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] [[MAXISAUCISSE]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Team Spirit]] [[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] [[MAXISAUCISSE]] |
||
|- |
|- |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''LoG [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Szwecja - flaga.png|35px|Szwecja]] The Gatekeepers |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[LoG]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Szwecja - flaga.png|35px|Szwecja]] [[The Gatekeepers]] |
|} |
|} |
||
Linia 235: | Linia 236: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[The Imperial]] [[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] [[Outlaws]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[The Imperial]] [[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] [[Outlaws]] |
||
|- |
|- |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Binary Dragons]] [[Plik:Serbia - flaga.png|35px|Serbia]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] LoG |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Binary Dragons]] [[Plik:Serbia - flaga.png|35px|Serbia]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] [[LoG]] |
|} |
|} |
||
====Ćwierćfinały==== |
====Ćwierćfinały==== |
||
Linia 248: | Linia 249: | ||
| [[Tengri]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] [[The Imperial]]''' |
| [[Tengri]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] [[The Imperial]]''' |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Team Kinguin]] [[Plik:Polska - flaga.png|35px|Polska]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Team Kinguin]] [[Plik:Polska - flaga.png|35px|Polska]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Serbia - flaga.png|35px|Serbia]] [[Binary Dragons]] |
|} |
|} |
||
====Półfinały==== |
====Półfinały==== |
||
Linia 255: | Linia 256: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[North Academy]] [[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[North Academy]] [[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Słowacja - flaga.png|35px|Słowacja]] [[eXtatus]] |
|- |
|- |
||
− | | [[The Imperial]] [[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[The Imperial]] [[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Polska - flaga.png|35px|Polska]] [[Team Kinguin]] |
|} |
|} |
||
====Finał==== |
====Finał==== |
||
Linia 264: | Linia 265: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[North Academy]] [[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] [[The Imperial]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
==Pula nagród== |
==Pula nagród== |
||
− | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''-''' - $4,000 |
+ | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''[[Plik:Bułgaria - flaga.png|35px|Bułgaria]] [[The Imperial]]''' - $4,000 |
− | *[[Plik:Srebrny medal - ikona.png|Drugie miejsce]] '''-''' - $2,000 |
+ | *[[Plik:Srebrny medal - ikona.png|Drugie miejsce]] '''[[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] [[North Academy]]''' - $2,000 |
− | *3/4 miejsce '''-''' - $1,000 |
+ | *3/4 miejsce '''[[Plik:Polska - flaga.png|35px|Polska]] [[Team Kinguin]]''' - $1,000 |
− | *3/4 miejsce '''-''' - $1,000 |
+ | *3/4 miejsce '''[[Plik:Słowacja - flaga.png|35px|Słowacja]] [[eXtatus]]''' - $1,000 |
*5/8 miejsce '''[[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] undefined''' - $500 |
*5/8 miejsce '''[[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] undefined''' - $500 |
||
*5/8 miejsce '''[[Plik:Finlandia - flaga.png|35px|Finlandia]] [[iGame.com]]''' - $500 |
*5/8 miejsce '''[[Plik:Finlandia - flaga.png|35px|Finlandia]] [[iGame.com]]''' - $500 |
||
*5/8 miejsce '''[[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] [[Tengri]]''' - $500 |
*5/8 miejsce '''[[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] [[Tengri]]''' - $500 |
||
− | *5/8 miejsce '''-''' - $500 |
+ | *5/8 miejsce '''[[Plik:Serbia - flaga.png|35px|Serbia]] [[Binary Dragons]]''' - $500 |
[[Kategoria:Turnieje]] |
[[Kategoria:Turnieje]] |
Wersja z 17:37, 19 wrz 2019
Poprzedni: Hellcase Cup 4 |
Hellcase Cup | Następny: Hellcase Cup 6 |
|} Hellcase Cup 5 był turniejem, który odbył się w dniach od 13 czerwca do 15 lipca 2017 roku.
Broadcast
- Komentatorzy:
- Tom "Tombizz" Bissmire
- Pierre "Ptikrazy" Leplat
Drużyny
|
Wyniki
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | eXtatus | 2 | 1 |
2. | Binary Dragons | 2 | 1 |
3. | Pride Gaming | 1 | 2 |
4. | Team123 | 1 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Pride Gaming | 2 | 0 | eXtatus |
Binary Dragons | 2 | 0 | Team123 |
Pride Gaming | 0 | 2 | Binary Dragons |
eXtatus | 2 | 0 | Team123 |
Pride Gaming | 1 | 2 | Team123 |
Binary Dragons | 0 | 2 | eXtatus |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | North Academy | 3 | 0 |
2. | The Imperial | 2 | 1 |
3. | Defusekids | 1 | 2 |
3. | impossible | 0 | 3 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
North Academy | 2 | 1 | The Imperial |
Defusekids | 0 | 2 | The Imperial |
North Academy | 2 | 0 | Defusekids |
The Imperial | 2 | 0 | impossible |
North Academy | 2 | 1 | impossible |
Defusekids | 2 | 0 | impossible |
Grupa C
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Outlaws | 3 | 0 |
2. | spray'n'pray | 2 | 1 |
3. | Epsilon eSports | 1 | 2 |
4. | Spartak Esports | 0 | 3 |
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Outlaws | 2 | 1 | Spartak Esports |
Epsilon eSports | 1 | 2 | spray'n'pray |
Spartak Esports | 1 | 2 | spray'n'pray |
Outlaws | 2 | 1 | Epsilon eSports |
Outlaws | 2 | 0 | spray'n'pray |
Epsilon eSports | 2 | 0 | Spartak Esports |
Grupa D
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | LoG | 3 | 0 |
2. | Team Spirit | 2 | 1 |
3. | The Gatekeepers | 1 | 2 |
3. | MAXISAUCISSE | 0 | 3 |
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 0 | 2 | LoG |
The Gatekeepers | 2 | 1 | MAXISAUCISSE |
LoG | 2 | 0 | MAXISAUCISSE |
The Gatekeepers | 1 | 2 | Team Spirit |
Team Spirit | 2 | 0 | MAXISAUCISSE |
LoG | 2 | 0 | The Gatekeepers |
Faza pucharowa
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
North Academy | 2 | 1 | spray'n'pray |
eXtatus | 2 | 0 | Team Spirit |
The Imperial | 2 | 0 | Outlaws |
Binary Dragons | 2 | 0 | LoG |
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
undefined | 0 | 2 | North Academy |
iGame.com | 1 | 2 | eXtatus |
Tengri | 0 | 2 | The Imperial |
Team Kinguin | 2 | 1 | Binary Dragons |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
North Academy | 2 | 0 | eXtatus |
The Imperial | 2 | 0 | Team Kinguin |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
North Academy | 0 | 2 | The Imperial |
Pula nagród
- The Imperial - $4,000
- North Academy - $2,000
- 3/4 miejsce Team Kinguin - $1,000
- 3/4 miejsce eXtatus - $1,000
- 5/8 miejsce undefined - $500
- 5/8 miejsce iGame.com - $500
- 5/8 miejsce Tengri - $500
- 5/8 miejsce Binary Dragons - $500