DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian Znacznik: rte-source |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian Znacznik: rte-source |
||
Linia 154: | Linia 154: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''1.''' |
||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] [[AVANGAR]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] [[AVANGAR]] |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="green" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | 5 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 1 |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | 1 |
||
|- |
|- |
||
Linia 173: | Linia 173: | ||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="olive" | '''5.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="olive" | '''5.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="olive" | [[Plik: |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="olive" | [[Plik:Słowacja - flaga.png|35px|Słowacja]] [[eXtatus]] |
⚫ | |||
| style="text-align:center" bgcolor="olive" | 1 |
| style="text-align:center" bgcolor="olive" | 1 |
||
⚫ | |||
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="olive" | '''6.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="olive" | '''6.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="olive" | [[Plik: |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="olive" | [[Plik:Dania - flaga.png|35px|Dania]] [[North Academy]] |
| style="text-align:center" bgcolor="olive" | 1 |
| style="text-align:center" bgcolor="olive" | 1 |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="olive" | |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="olive" | 2 |
|- |
|- |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''7.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''7.''' |
||
Linia 221: | Linia 221: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[AVANGAR]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]]''' || '''16''' || 14 || [[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] [[Alpha Republic of Esport]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[AVANGAR]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]]''' || '''16''' || 14 || [[Plik:Francja - flaga.png|35px|Francja]] [[Alpha Republic of Esport]] |
||
|- |
|- |
||
− | | [[AVANGAR]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[AVANGAR]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|35px|Kazachstan]]''' || '''16''' || 14 || [[Plik:Słowacja - flaga.png|35px|Słowacja]] [[eXtatus]] |
|- |
|- |
||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
Wersja z 17:53, 15 wrz 2017
Poprzedni: Hellcase Cup 5 |
Hellcase Cup | Następny: - |
|} Hellcase Cup 6 jest turniejem, który trwa od 4 września 2017 roku.
Drużyny
|
Wyniki
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | EnVyUs Academy | 4 | 1 |
2. | Pride Gaming | 3 | 1 |
3. | Binary Dragons | 3 | 1 |
4. | ex-Outlaws | 2 | 1 |
5. | Elements Pro Gaming | 1 | 2 |
6. | Team Spirit Academy | 1 | 3 |
7. | iGame.com | 1 | 3 |
8. | Nemiga Gaming | 1 | 4 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EnVyUs Academy | 16 | 10 | Pride Gaming |
ex-Outlaws | 16 | 13 | Binary Dragons |
Binary Dragons | 16 | 14 | Nemiga Gaming |
Elements Pro Gaming | 19 | 16 | Nemiga Gaming |
EnVyUs Academy | 16 | 10 | Team Spirit Academy |
iGame.com | 20 | 22 | Team Spirit Academy |
iGame.com | 6 | 16 | ex-Outlaws |
Pride Gaming | 16 | 14 | Elements Pro Gaming |
Pride Gaming | 16 | 11 | Team Spirit Academy |
Pride Gaming | 16 | 7 | Nemiga Gaming |
ex-Outlaws | 13 | 16 | Nemiga Gaming |
Binary Dragons | 16 | 11 | iGame.com |
EnVyUs Academy | 16 | 13 | Elements Pro Gaming |
EnVyUs Academy | 16 | 6 | Nemiga Gaming |
Binary Dragons | 16 | 1 | Team Spirit Academy |
EnVyUs Academy | 4 | 16 | iGame.com |
ex-Outlaws | 0 | 0 | Elements Pro Gaming |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Grupa B
- W połowie grupy skład drużyny ex-Spartak Esports został przejęty przez organizację forZe.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AVANGAR | 5 | 1 |
2. | Team Spirit | 3 | 1 |
3. | Mortal Kombat | 2 | 2 |
4. | undefined | 1 | 0 |
5. | eXtatus | 1 | 1 |
6. | North Academy | 1 | 2 |
7. | Alpha Republic of Esport | 0 | 3 |
8. | forZe | 0 | 3 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
undefined | 19 | 17 | Team Spirit |
Alpha Republic of Esport | 11 | 16 | North Academy |
Mortal Kombat | 2 | 16 | AVANGAR |
Mortal Kombat | 16 | 9 | ex-Spartak Esports |
Team Spirit | 16 | 9 | forZe |
AVANGAR | 13 | 16 | Team Spirit |
AVANGAR | 16 | 13 | forZe |
Mortal Kombat | 16 | 5 | North Academy |
Mortal Kombat | 13 | 16 | eXtatus |
AVANGAR | 16 | 12 | North Academy |
Team Spirit | 16 | 9 | Alpha Republic of Esport |
AVANGAR | 16 | 14 | Alpha Republic of Esport |
AVANGAR | 16 | 14 | eXtatus |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Faza pucharowa
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Space Soldiers | 0 | 0 | - |
BIG | 0 | 0 | - |
Team LDLC.com | 0 | 0 | - |
HellRaisers | 0 | 0 | - |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |