Poprzedni: Hellcase Cup 7 |
Hellcase Cup | Następny: - |
Hellcase Cup 8 był turniejem, który odbył się w dniach od 18 maja do 5 lipca 2020 roku.
Angielski broadcast[]
- Komentatorzy:
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyna Winstrike Team została zastąpiona przez ESPADA.
- Drużyny Heroic, North, OG, Team Spirit oraz Virtus.pro zrezygnowały z turnieju. Trzema następcami zostali forZe, HAVU Gaming oraz Nordavind.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Endpoint | 3 | 0 |
2. | S-Gaming | 2 | 2 |
3. | Team LDLC | 1 | 2 |
4. | Syman Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Syman Gaming | 1 | 2 | Team LDLC |
Team Endpoint | 2 | 1 | S-Gaming |
Syman Gaming | 0 | 2 | S-Gaming |
Team LDLC | 1 | 2 | Team Endpoint |
S-Gaming | 2 | 1 | Team LDLC |
Team Endpoint | 2 | 0 | S-Gaming |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Sprout | 3 | 1 |
2. | Gambit Youngsters | 2 | 1 |
3. | Team Excellency | 1 | 2 |
4. | pro100 | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sprout | 0 | 2 | Team Excellency |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | pro100 |
Sprout | 2 | 0 | pro100 |
Team Excellency | 0 | 2 | Gambit Youngsters |
Sprout | 2 | 1 | Team Excellency |
Gambit Youngsters | 1 | 2 | Sprout |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Nemiga Gaming | 3 | 0 |
2. | SKADE | 2 | 2 |
3. | Sinners Esports | 1 | 2 |
4. | Team Secret | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 1 | 2 | Sinners Esports |
Team Secret | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
SKADE | 2 | 1 | Team Secret |
Sinners Esports | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
Sinners Esports | 0 | 2 | SKADE |
Nemiga Gaming | 2 | 1 | SKADE |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Hard Legion Esports | 3 | 1 |
2. | ESPADA | 2 | 1 |
3. | Natus Vincere Junior | 1 | 2 |
4. | Japaleno | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ESPADA | 2 | 0 | Natus Vincere Junior |
Japaleno | 1 | 2 | Hard Legion Esports |
Natus Vincere Junior | 2 | 0 | Japaleno |
ESPADA | 2 | 0 | Hard Legion Esports |
Hard Legion Esports | 2 | 1 | Natus Vincere Junior |
ESPADA | 0 | 2 | Hard Legion Esports |
Faza pucharowa[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 2 | 0 | ESPADA |
HAVU Gaming | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
Hard Legion Esports | 2 | 1 | Team Endpoint |
Nordavind | 0 | 2 | Sprout |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
Hard Legion Esports | 0 | 2 | Sprout |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 2 | 1 | Sprout |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ESPADA | 1 | 2 | HAVU Gaming |
Team Endpoint | 0 | 2 | Nordavind |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Hard Legion Esports | 2 | 1 | HAVU Gaming |
forZe | 2 | 0 | Nordavind |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Hard Legion Esports | 2 | 0 | forZe |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sprout | 0 | 2 | Hard Legion Esports |
Wielki finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 2 | 1 | Hard Legion Esports |
Pula nagród[]
- Nemiga Gaming - $4,000
- Hard Legion Esports - $2,000
- Sprout - $1,000
- forZe - $1,000
- 5/6 miejsce HAVU Gaming - $500
- 5/6 miejsce Nordavind - $500
- 7/8 miejsce ESPADA - $500
- 7/8 miejsce Team Endpoint - $500