Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki
Poprzedni:
Hitbox Arena Championship 2
Hitbox Arena Championship Następny:
-

Hitbox Arena Championship 3 był trzecią częścią turnieju Hitbox Arena Championship.

Drużyny





Wyniki

Etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska Virtus.pro 2 0
2. Dania Copenhagen Wolves 2 1
3. UE mousesports 1 2
4. Dania myXMG 0 2
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 2 0 Dania myXMG
Copenhagen Wolves Dania 1 2 UE mousesports
Virtus.pro Polska 2 0 UE mousesports
myXMG Dania 0 2 Dania Copenhagen Wolves
mousesports UE 0 2 Dania Copenhagen Wolves

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Fnatic 2 0
2. Niemcy Team ALTERNATE 2 1
3. Francja Epsilon eSports 1 2
4. Norwegia myXMG Ladies 0 2
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team ALTERNATE Niemcy 0 2 Szwecja Fnatic
Epsilon eSports Francja 2 0 Norwegia myXMG Ladies
Fnatic Szwecja 2 0 Francja Epsilon eSports
Team ALTERNATE Niemcy 2 0 Norwegia myXMG Ladies
Epsilon eSports Francja 0 2 Niemcy Team ALTERNATE

Grupa C

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Team Dignitas 2 0
2. Hiszpania OverGaming 2 1
3. Norwegia London Conspiracy 1 2
4. Niemcy Epsilon eSports Female 0 2
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania 2 0 Hiszpania OverGaming
London Conspiracy Norwegia 2 0 Niemcy Epsilon eSports Female
Team Dignitas Dania 2 1 Norwegia London Conspiracy
OverGaming Hiszpania 2 0 Niemcy Epsilon eSports Female
London Conspiracy Norwegia 1 2 Hiszpania OverGaming

Grupa D

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja Team LDLC.com 2 0
2. Niemcy Mortal Team Work 2 1
3. Ukraina Natus Vincere 1 2
4. Szwecja Ninjas in Pyjamas 0 2
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC.com Francja 2 0 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Natus Vincere Ukraina 2 0 Niemcy Mortal Team Work
Team LDLC.com Francja 2 0 Ukraina Natus Vincere (walkower)
Ninjas in Pyjamas Szwecja (walkower) 0 2 Niemcy Mortal Team Work
Natus Vincere Ukraina (walkower) 0 2 Niemcy Mortal Team Work

Faza pucharowa

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 2 1 Niemcy Team ALTERNATE
Team Dignitas Dania 2 0 Niemcy Mortal Team Work
Team LDLC.com Francja 2 0 Hiszpania x6tence
Fnatic Szwecja 2 0 Dania Copenhagen Wolves

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 1 2 Dania Team Dignitas
Team LDLC.com Francja 2 1 Szwecja Fnatic

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania 1 2 Francja Team LDLC.com

Pula nagród

Advertisement