Poprzedni: Intel Extreme Masters Season XII - World Championship |
Intel Extreme Masters | Następny: Intel Extreme Masters Season XIII - Shanghai |
Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney był turniejem organizowanym w Sydney w Australii.
MVP[]
- Ladislav "GuardiaN" Kovács
Kwalifikacje[]
- GG:Origin
- Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney: Europejskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney: Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney: Azjatyckie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney: Zamknięte kwalifikacje Oceanii
Broadcast[]
- Gospodarz sceny: Oliver James Borg "OJ Borg" D'Anastasi
- Reporter: Tres "stunna" Saranthus
- Gospodarz stołu analityków: Alex "Machine" Richardson
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Obserwatorzy:
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyny Space Soldiers oraz Natus Vincere nie mogły uczestniczyć w tym turnieju z powodu wiz, więc zostały zastąpione przez G2 Esports i Legacy eSports.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 16 | 4 | ORDER |
Legacy eSports | 9 | 16 | Renegades |
Cloud9 | 16 | 6 | Grayhound Gaming |
SK Gaming | 16 | 19 | TyLoo |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 1 | 2 | Renegades |
Cloud9 | 0 | 2 | TyLoo |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Renegades | 0 | 2 | TyLoo |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ORDER | 2 | 0 | Legacy eSports |
Grayhound Gaming | 2 | 1 | SK Gaming |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cloud9 | 2 | 1 | ORDER |
FaZe Clan | 2 | 1 | Grayhound Gaming |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cloud9 | 0 | 2 | FaZe Clan |
Grupa B[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 16 | 6 | B.O.O.T-dreamScape |
NRG Esports | 17 | 19 | Astralis |
G2 Esports | 16 | 5 | MVP PK |
Chiefs eSports Club | 3 | 16 | Fnatic |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 0 | 2 | Astralis |
G2 Esports | 1 | 2 | Fnatic |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 2 | 0 | Fnatic |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
B.O.O.T-dreamScape | 0 | 2 | NRG Esports |
MVP PK | 2 | 0 | Chiefs eSports Club |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
G2 Esports | 2 | 1 | NRG Esports |
mousesports | 2 | 0 | MVP PK |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
G2 Esports | 0 | 2 | mousesports |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 0 | 2 | FaZe Clan |
Renegades | 1 | 2 | mousesports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
TyLoo | 1 | 2 | FaZe Clan |
Astralis | 2 | 1 | mousesports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 3 | 0 | Astralis |
Mecz pokazowy[]
- Mapa: Dust 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Australia | 16 | 15 | Team UK |
Składy[]
Pula nagród[]
- FaZe Clan - $100,000
- Astralis - $42,000
- 3/4 miejsce TyLoo - $20,000
- 3/4 miejsce mousesports - $20,000
- 5/6 miejsce Fnatic - $10,000
- 5/6 miejsce - Renegades - $10,000
- 7/8 miejsce Cloud9 - $6,000
- 7/8 miejsce G2 Esports - $6,000
- 9/12 miejsce ORDER - $5,000
- 9/12 miejsce Grayhound Gaming - $5,000
- 9/12 miejsce NRG Esports - $5,000
- 9/12 miejsce MVP PK - $5,000
- 13/16 miejsce Legacy eSports - $4,000
- 13/16 miejsce SK Gaming - $4,000
- 13/16 miejsce B.O.O.T-dreamScape - $4,000
- 13/16 miejsce Chiefs eSports Club - $4,000