Poprzedni: Intel Extreme Masters Season XII Oakland |
Intel Extreme Masters | Następny: Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney |
Intel Extreme Masters Season XII - World Championship był turniejem organizowanym w Katowicach w Polsce.
MVP[]
- Robin "flusha" Rönnquist
Kwalifikacje[]
- Farmskins Championship 2
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Europejskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Azjatyckie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Zamknięte kwalifikacje Oceanii
Broadcast[]
- Gospodarz sceny: Oliver James Borg "OJ Borg" D'Anastasi
- Gospodarz stołu analityków: Alex "Machine" Richardson
- Reporter: Tres "stunna" Saranthus
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Obserwatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SK Gaming | 16 | 10 | AVANGAR |
Renegades | 13 | 16 | Astralis |
Team Liquid | 16 | 10 | Gambit Esports |
TyLoo | 14 | 16 | Cloud9 |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SK Gaming | 0 | 2 | Astralis |
Team Liquid | 2 | 0 | Cloud9 |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 2 | 1 | Team Liquid |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 0 | 2 | Renegades |
Gambit Esports | 2 | 1 | TyLoo |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cloud9 | 2 | 1 | Renegades |
SK Gaming | 2 | 1 | Gambit Esports |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cloud9 | 2 | 1 | SK Gaming |
Grupa B[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 16 | 3 | ORDER |
Ninjas in Pyjamas | 10 | 16 | North |
G2 Esports | 16 | 12 | Virtus.pro |
Heroic | 9 | 16 | Fnatic |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 0 | North |
G2 Esports | 1 | 2 | Fnatic |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 0 | 2 | Fnatic |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ORDER | 0 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
Virtus.pro | 0 | 2 | Heroic |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
G2 Esports | 1 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
North | 2 | 0 | Heroic |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ninjas in Pyjamas | 2 | 1 | North |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 1 | Cloud9 |
Team Liquid | 2 | 1 | Ninjas in Pyjamas |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 0 | 2 | FaZe Clan |
Fnatic | 2 | 0 | Team Liquid |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 3 | Fnatic |
Pula nagród[]
- Fnatic - $253,000
- FaZe Clan - $102,000
- 3/4 miejsce Astralis - $43,000
- 3/4 miejsce Team Liquid - $42,000
- 5/6 miejsce Cloud9 - $18,000
- 5/6 miejsce Ninjas in Pyjamas - $18,000
- 7/8 miejsce SK Gaming - $9,000
- 7/8 miejsce North - $9,000
- 9/12 miejsce Renegades - $5,000
- 9/12 miejsce Gambit Esports - $5,000
- 9/12 miejsce G2 Esports - $5,000
- 9/12 miejsce Heroic - $5,000
- 13/16 miejsce AVANGAR - $2,500
- 13/16 miejsce TyLoo - $2,500
- 13/16 miejsce ORDER - $2,500
- 13/16 miejsce Virtus.pro - $2,500