DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 42 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
+ | {{Succession box |
||
+ | |szerokość |
||
+ | |seria turniejów = Intel Extreme Masters |
||
+ | |poprzedni = [[Intel Extreme Masters Season XII Oakland]] |
||
+ | |następny = [[Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney]] |
||
⚫ | |||
{{Turniej infobox |
{{Turniej infobox |
||
|nazwa = Intel Extreme Masters Season XII - World Championship |
|nazwa = Intel Extreme Masters Season XII - World Championship |
||
|obraz = Intel Extreme Masters.png |
|obraz = Intel Extreme Masters.png |
||
− | | |
+ | |organizator = [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] ESL |
+ | |lokalizacja = [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] Katowice, Polska |
||
− | |pula nagród = $ |
+ | |pula nagród = $524,000 |
|liczba drużyn = 16 |
|liczba drużyn = 16 |
||
− | |wersja = |
+ | |wersja = [[CS:GO]] |
|data rozpoczęcia = ''27 lutego 2018'' |
|data rozpoczęcia = ''27 lutego 2018'' |
||
|data zakończenia = ''4 marca 2018'' |
|data zakończenia = ''4 marca 2018'' |
||
}} |
}} |
||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
__TOC__ |
__TOC__ |
||
+ | ==MVP== |
||
+ | *''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] Robin "[[flusha]]" Rönnquist'' |
||
+ | |||
==Kwalifikacje== |
==Kwalifikacje== |
||
*[[Farmskins Championship 2]] |
*[[Farmskins Championship 2]] |
||
Linia 21: | Linia 30: | ||
==Broadcast== |
==Broadcast== |
||
− | *'''Gospodarz sceny:''' [[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Oliver James Borg "OJ Borg" D'Anastasi |
+ | *'''Gospodarz sceny:''' [[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Oliver James Borg "[[OJ Borg]]" D'Anastasi |
*'''Gospodarz stołu analityków:''' [[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Alex "[[Machine]]" Richardson |
*'''Gospodarz stołu analityków:''' [[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Alex "[[Machine]]" Richardson |
||
*'''Reporter:''' [[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]] Tres "[[stunna]]" Saranthus |
*'''Reporter:''' [[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]] Tres "[[stunna]]" Saranthus |
||
Linia 36: | Linia 45: | ||
**[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] [[Hugo Byron]] (''drugi stream'') |
**[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] [[Hugo Byron]] (''drugi stream'') |
||
**[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Alex "snodz" Byfield (''drugi stream'') |
**[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Alex "snodz" Byfield (''drugi stream'') |
||
− | **[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Jack "Jacky" Peters (''drugi stream'') |
+ | **[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Jack "[[Jacky]]" Peters (''drugi stream'') |
*'''Obserwatorzy:''' |
*'''Obserwatorzy:''' |
||
**[[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]] Heather "[[sapphiRe]]" Garozzo |
**[[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]] Heather "[[sapphiRe]]" Garozzo |
||
Linia 69: | Linia 78: | ||
===Etap grupowy=== |
===Etap grupowy=== |
||
====Grupa A==== |
====Grupa A==== |
||
− | =====Górna |
+ | =====Górna drabinka===== |
======Ćwierćfinały====== |
======Ćwierćfinały====== |
||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
||
Linia 88: | Linia 97: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[SK Gaming]] [[Plik:Brazylia - flaga.png|30px|Brazylia]] || 0 || |
+ | | [[SK Gaming]] [[Plik:Brazylia - flaga.png|30px|Brazylia]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[Astralis]]''' |
|- |
|- |
||
− | | [[Team Liquid]] [[Plik:Ameryka Północna - flaga.png|30px|Ameryka Północna]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Team Liquid]] [[Plik:Ameryka Północna - flaga.png|30px|Ameryka Północna]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]] [[Cloud9]] |
|} |
|} |
||
======Finał====== |
======Finał====== |
||
Linia 97: | Linia 106: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Astralis]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Ameryka Północna - flaga.png|30px|Ameryka Północna]] [[Team Liquid]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
− | =====Dolna |
+ | =====Dolna drabinka===== |
======Runda 1====== |
======Runda 1====== |
||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
||
Linia 105: | Linia 114: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[AVANGAR]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] || 0 || |
+ | | [[AVANGAR]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] [[Renegades]]''' |
|- |
|- |
||
− | | [[Gambit Esports]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Gambit Esports]] [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Chiny - flaga.png|30px|Chiny]] [[TyLoo]] |
|} |
|} |
||
======Runda 2====== |
======Runda 2====== |
||
Linia 114: | Linia 123: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Cloud9]] [[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] [[Renegades]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[SK Gaming]] [[Plik:Brazylia - flaga.png|30px|Brazylia]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] [[Gambit Esports]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
======Runda 3====== |
======Runda 3====== |
||
Linia 123: | Linia 132: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Cloud9]] [[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Brazylia - flaga.png|30px|Brazylia]] [[SK Gaming]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
====Grupa B==== |
====Grupa B==== |
||
− | =====Górna |
+ | =====Górna drabinka===== |
======Ćwierćfinały====== |
======Ćwierćfinały====== |
||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
||
Linia 135: | Linia 144: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]]''' || '''16''' || 3 || [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] [[ORDER]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]]''' || '''16''' || 3 || [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] [[ORDER]] |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Ninjas in Pyjamas]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] || |
+ | | [[Ninjas in Pyjamas]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] || 10 || '''16''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[North]]''' |
|- |
|- |
||
− | | [[G2 Esports]] [[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[G2 Esports]] [[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]]'''|| '''16''' || 12 || [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[Virtus.pro]] |
|- |
|- |
||
− | | [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || |
+ | | [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 9 || '''16''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Fnatic]]''' |
|} |
|} |
||
======Półfinały====== |
======Półfinały====== |
||
Linia 146: | Linia 155: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[North]] |
|- |
|- |
||
+ | | [[G2 Esports]] [[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Fnatic]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
======Finał====== |
======Finał====== |
||
Linia 155: | Linia 164: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Fnatic]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
− | =====Dolna |
+ | =====Dolna drabinka===== |
======Runda 1====== |
======Runda 1====== |
||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
||
Linia 163: | Linia 172: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[ORDER]] [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] || 0 || |
+ | | [[ORDER]] [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Ninjas in Pyjamas]]''' |
|- |
|- |
||
+ | | [[Virtus.pro]] [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[Heroic]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
======Runda 2====== |
======Runda 2====== |
||
Linia 172: | Linia 181: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[G2 Esports]] [[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Ninjas in Pyjamas]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[North]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[Heroic]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
======Runda 3====== |
======Runda 3====== |
||
Linia 181: | Linia 190: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Ninjas in Pyjamas]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[North]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
Linia 190: | Linia 199: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]] [[Cloud9]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Team Liquid]] [[Plik:Ameryka Północna - flaga.png|30px|Ameryka Północna]]''' || '''2''' || 1 || [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Ninjas in Pyjamas]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
====Półfinały==== |
====Półfinały==== |
||
Linia 199: | Linia 208: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Astralis]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[FaZe Clan]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Fnatic]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Ameryka Północna - flaga.png|30px|Ameryka Północna]] [[Team Liquid]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
====Finał==== |
====Finał==== |
||
Linia 208: | Linia 217: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 2 || '''3''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Fnatic]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
==Pula nagród== |
==Pula nagród== |
||
− | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''-''' - $ |
+ | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Fnatic]]''' - $253,000 |
− | *[[Plik:Srebrny medal - ikona.png|Drugie miejsce]] '''-''' - $ |
+ | *[[Plik:Srebrny medal - ikona.png|Drugie miejsce]] '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[FaZe Clan]]''' - $102,000 |
− | *3/4 miejsce '''-''' - $ |
+ | *3/4 miejsce '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[Astralis]]''' - $43,000 |
− | *3/4 miejsce '''-''' - $ |
+ | *3/4 miejsce '''[[Plik:Ameryka Północna - flaga.png|30px|Ameryka Północna]] [[Team Liquid]]''' - $42,000 |
− | *5/6 miejsce '''-''' - $ |
+ | *5/6 miejsce '''[[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]] [[Cloud9]]''' - $18,000 |
− | *5/6 miejsce '''-''' - $ |
+ | *5/6 miejsce '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Ninjas in Pyjamas]]''' - $18,000 |
− | *7/8 miejsce '''-''' - $ |
+ | *7/8 miejsce '''[[Plik:Brazylia - flaga.png|30px|Brazylia]] [[SK Gaming]]''' - $9,000 |
− | *7/8 miejsce '''-''' - $ |
+ | *7/8 miejsce '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[North]]''' - $9,000 |
− | *9/12 miejsce '''-''' - $ |
+ | *9/12 miejsce '''[[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] [[Renegades]]''' - $5,000 |
− | *9/12 miejsce '''-''' - $ |
+ | *9/12 miejsce '''[[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] [[Gambit Esports]]''' - $5,000 |
− | *9/12 miejsce '''-''' - $ |
+ | *9/12 miejsce '''[[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] [[G2 Esports]]''' - $5,000 |
− | *9/12 miejsce '''-''' - $ |
+ | *9/12 miejsce '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[Heroic]]''' - $5,000 |
− | *13/16 miejsce '''-''' - $2,500 |
+ | *13/16 miejsce '''[[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] [[AVANGAR]]''' - $2,500 |
− | *13/16 miejsce '''-''' - $2,500 |
+ | *13/16 miejsce '''[[Plik:Chiny - flaga.png|30px|Chiny]] [[TyLoo]]''' - $2,500 |
− | *13/16 miejsce '''-''' - $2,500 |
+ | *13/16 miejsce '''[[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] [[ORDER]]''' - $2,500 |
− | *13/16 miejsce '''-''' - $2,500 |
+ | *13/16 miejsce '''[[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[Virtus.pro]]''' - $2,500 |
{{Turnieje}} |
{{Turnieje}} |
||
[[Kategoria:Turnieje]] |
[[Kategoria:Turnieje]] |
||
[[Kategoria:Polskie turnieje]] |
[[Kategoria:Polskie turnieje]] |
||
− | [[Kategoria:Aktualnie trwające turnieje]] |
Wersja z 14:17, 28 mar 2020
Poprzedni: Intel Extreme Masters Season XII Oakland |
Intel Extreme Masters | Następny: Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney |
Intel Extreme Masters Season XII - World Championship był turniejem organizowanym w Katowicach w Polsce.
MVP
- Robin "flusha" Rönnquist
Kwalifikacje
- Farmskins Championship 2
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Europejskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Azjatyckie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Zamknięte kwalifikacje Oceanii
Broadcast
- Gospodarz sceny: Oliver James Borg "OJ Borg" D'Anastasi
- Gospodarz stołu analityków: Alex "Machine" Richardson
- Reporter: Tres "stunna" Saranthus
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Obserwatorzy:
Drużyny
|
Wyniki
Etap grupowy
Grupa A
Górna drabinka
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SK Gaming | 16 | 10 | AVANGAR |
Renegades | 13 | 16 | Astralis |
Team Liquid | 16 | 10 | Gambit Esports |
TyLoo | 14 | 16 | Cloud9 |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SK Gaming | 0 | 2 | Astralis |
Team Liquid | 2 | 0 | Cloud9 |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 2 | 1 | Team Liquid |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 0 | 2 | Renegades |
Gambit Esports | 2 | 1 | TyLoo |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cloud9 | 2 | 1 | Renegades |
SK Gaming | 2 | 1 | Gambit Esports |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cloud9 | 2 | 1 | SK Gaming |
Grupa B
Górna drabinka
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 16 | 3 | ORDER |
Ninjas in Pyjamas | 10 | 16 | North |
G2 Esports | 16 | 12 | Virtus.pro |
Heroic | 9 | 16 | Fnatic |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 0 | North |
G2 Esports | 1 | 2 | Fnatic |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 0 | 2 | Fnatic |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ORDER | 0 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
Virtus.pro | 0 | 2 | Heroic |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
G2 Esports | 1 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
North | 2 | 0 | Heroic |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ninjas in Pyjamas | 2 | 1 | North |
Faza pucharowa
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 1 | Cloud9 |
Team Liquid | 2 | 1 | Ninjas in Pyjamas |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 0 | 2 | FaZe Clan |
Fnatic | 2 | 0 | Team Liquid |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 3 | Fnatic |
Pula nagród
- Fnatic - $253,000
- FaZe Clan - $102,000
- 3/4 miejsce Astralis - $43,000
- 3/4 miejsce Team Liquid - $42,000
- 5/6 miejsce Cloud9 - $18,000
- 5/6 miejsce Ninjas in Pyjamas - $18,000
- 7/8 miejsce SK Gaming - $9,000
- 7/8 miejsce North - $9,000
- 9/12 miejsce Renegades - $5,000
- 9/12 miejsce Gambit Esports - $5,000
- 9/12 miejsce G2 Esports - $5,000
- 9/12 miejsce Heroic - $5,000
- 13/16 miejsce AVANGAR - $2,500
- 13/16 miejsce TyLoo - $2,500
- 13/16 miejsce ORDER - $2,500
- 13/16 miejsce Virtus.pro - $2,500