DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 135: | Linia 135: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]]''' || '''16''' || 3 || [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] [[ORDER]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]]''' || '''16''' || 3 || [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] [[ORDER]] |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Ninjas in Pyjamas]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] || |
+ | | [[Ninjas in Pyjamas]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] || 10 || '''16''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[North]]''' |
|- |
|- |
||
| [[G2 Esports]] [[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] || 0 || 0 || [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[Virtus.pro]] |
| [[G2 Esports]] [[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] || 0 || 0 || [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[Virtus.pro]] |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || |
+ | | [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 6 || 4 || [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Fnatic]] |
|} |
|} |
||
======Półfinały====== |
======Półfinały====== |
||
Linia 146: | Linia 146: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 0 || 0 || - |
+ | | [[FaZe Clan]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 0 || 0 || [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[North]] |
|- |
|- |
||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
||
Linia 163: | Linia 163: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[ORDER]] [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] || 0 || 0 || - |
+ | | [[ORDER]] [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] || 0 || 0 || [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Ninjas in Pyjamas]] |
|- |
|- |
||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
Wersja z 15:10, 27 lut 2018
|} Intel Extreme Masters Season XII - World Championship jest turniejem organizowanym w Katowicach w Polsce.
Kwalifikacje
- Farmskins Championship 2
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Europejskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Azjatyckie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Zamknięte kwalifikacje Oceanii
Broadcast
- Gospodarz sceny: Oliver James Borg "OJ Borg" D'Anastasi
- Gospodarz stołu analityków: Alex "Machine" Richardson
- Reporter: Tres "stunna" Saranthus
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Obserwatorzy:
Drużyny
|
Wyniki
Etap grupowy
Grupa A
Górna tabela
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SK Gaming | 16 | 10 | AVANGAR |
Renegades | 13 | 16 | Astralis |
Team Liquid | 16 | 10 | Gambit Esports |
TyLoo | 14 | 16 | Cloud9 |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SK Gaming | 0 | 0 | Astralis |
Team Liquid | 0 | 0 | Cloud9 |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Dolna tabela
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 0 | 0 | Renegades |
Gambit Esports | 0 | 0 | TyLoo |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Grupa B
Górna tabela
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 16 | 3 | ORDER |
Ninjas in Pyjamas | 10 | 16 | North |
G2 Esports | 0 | 0 | Virtus.pro |
Heroic | 6 | 4 | Fnatic |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 0 | 0 | North |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Dolna tabela
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ORDER | 0 | 0 | Ninjas in Pyjamas |
- | 0 | 0 | - |
Runda 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Faza pucharowa
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Pula nagród
- - - $250,000
- - - $100,000
- 3/4 miejsce - - $40,000
- 3/4 miejsce - - $40,000
- 5/6 miejsce - - $15,000
- 5/6 miejsce - - $15,000
- 7/8 miejsce - - $7,000
- 7/8 miejsce - - $7,000
- 9/12 miejsce - - $4,000
- 9/12 miejsce - - $4,000
- 9/12 miejsce - - $4,000
- 9/12 miejsce - - $4,000
- 13/16 miejsce - - $2,500
- 13/16 miejsce - - $2,500
- 13/16 miejsce - - $2,500
- 13/16 miejsce - - $2,500