FANDOM


Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Europejskie zamknięte kwalifikacje były europejskimi zamkniętymi kwalifikacjami do turnieju Intel Extreme Masters Season XII World Championship.

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
    • Wielka Brytania - flaga Lauren "Pansy" Scott
    • Wielka Brytania - flaga Alex "Snodz" Byfield
  • Zdalni komentatorzy:
    • Niemcy - flaga Vincent "Zescht" Talmon-Gros
    • Niemcy - flaga Tyler "F33L1N" Gough
    • Dania - flaga Frederik "GieTe" Albrechtsen

DrużynyEdytuj





WynikiEdytuj

Faza pucharowaEdytuj

Górna drabinkaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania - flaga 2 0 Niemcy - flaga BIG
Natus Vincere Ukraina - flaga 2 0 UE - flaga Epsilon eSports
Team Singularity Szwecja - flaga 2 0 Francja - flaga Team EnVyUs
HellRaisers Ziemia - flaga 2 1 Polska - flaga AGO Esports
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
North Dania - flaga 1 2 Dania - flaga Heroic
Gambit Esports Kazachstan - flaga 2 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
Fnatic Szwecja - flaga 2 0 Szwecja - flaga Team Singularity
mousesports UE - flaga 1 2 Ziemia - flaga HellRaisers
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Heroic Dania - flaga 2 0 Kazachstan - flaga Gambit Esports
Fnatic Szwecja - flaga 2 0 Ziemia - flaga HellRaisers

Dolna drabinkaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 2 0 Francja - flaga Team EnVyUs
North Dania - flaga 2 1 Polska - flaga AGO Esports
mousesports UE - flaga 2 0 Niemcy - flaga BIG
Team Singularity Szwecja - flaga 1 2 UE - flaga Epsilon eSports
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 2 Dania - flaga North
mousesports UE - flaga 2 1 UE - flaga Epsilon eSports
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers Ziemia - flaga 1 2 Dania - flaga North
Gambit Esports Kazachstan - flaga 2 1 UE - flaga mousesports
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.