Poprzedni: Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship |
Intel Extreme Masters | Następny: Intel Extreme Masters Season XIV - Chicago |
Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney był turniejem organizowanym w Sydney w Australii.
MVP[]
- Russel "Twistzz" Van Dulken
Kwalifikacje[]
- ESL AU & NZ Championship - Season 8: IEM Sydney Derby
- GG.Bet Sydney Invitational
- Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney: Europejskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney: Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney: Chińskie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney: Wschodnioazjatyckie zamknięte kwalifikacje
- Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney: Zamknięte kwalifikacje Azji Południowo-Wschodniej
- Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney: Zamknięte kwalifikacje Oceanii
Broadcast[]
- Gospodarz stołu analityków: Tres "stunna" Saranthus
- Osoba przeprowadzająca wywiad: Frankie Ward
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Gospodarz zawartości: Shane "Shaneomad" Clarke
- Obserwatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 16 | 9 | B.O.O.T-dreamScape |
mousesports | 14 | 16 | BIG |
Ninjas in Pyjamas | 16 | 13 | eUnited |
MVP PK | 13 | 16 | Renegades |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 0 | BIG |
Ninjas in Pyjamas | 2 | 0 | Renegades |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 0 | Ninjas in Pyjamas |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
B.O.O.T-dreamScape | 0 | 2 | mousesports |
eUnited | 0 | 2 | MVP PK |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Renegades | 0 | 2 | mousesports |
BIG | 2 | 1 | MVP PK |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 2 | 0 | BIG |
Grupa B[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 16 | 5 | Chiefs eSports Club |
ViCi Gaming | 4 | 16 | NRG Esports |
Fnatic | 16 | 7 | Heroic |
Grayhound Gaming | 11 | 16 | MIBR |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 0 | 2 | NRG Esports |
Fnatic | 0 | 2 | MIBR |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
NRG Esports | 2 | 0 | MIBR |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Chiefs eSports Club | 2 | 1 | ViCi Gaming |
Heroic | 1 | 2 | Grayhound Gaming |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 1 | Chiefs eSports Club |
FaZe Clan | 1 | 2 | Grayhound Gaming |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 1 | Grayhound Gaming |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 0 | 2 | MIBR |
Fnatic | 2 | 1 | Ninjas in Pyjamas |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 0 | MIBR |
NRG Esports | 1 | 2 | Fnatic |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 3 | 2 | Fnatic |
Mecz pokazowy[]
- Mapa: Vertigo
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Australia | 16 | 10 | Team UK |
Składy[]
Pula nagród[]
- Team Liquid - $100,000
- Fnatic - $42,000
- 3/4 miejsce MIBR - $20,000
- 3/4 miejsce NRG Esports - $20,000
- 5/6 miejsce mousesports - $10,000
- 5/6 miejsce Ninjas in Pyjamas - $10,000
- 7/8 miejsce BIG - $6,000
- 7/8 miejsce Grayhound Gaming - $6,000
- 9/12 miejsce Renegades - $5,000
- 9/12 miejsce MVP PK - $5,000
- 9/12 miejsce Chiefs eSports Club - $5,000
- 9/12 miejsce FaZe Clan - $5,000
- 13/16 miejsce B.O.O.T-dreamScape - $4,000
- 13/16 miejsce eUnited - $4,000
- 13/16 miejsce ViCi Gaming - $4,000
- 13/16 miejsce Heroic - $4,000