Europa | Ameryka Północna | Ameryka Południowa | Azja | Oceania | WNP
Poprzedni: Intel Extreme Masters Season XVI - Cologne |
Intel Extreme Masters | Następny: Intel Extreme Masters Season XVI - Winter |
Intel Extreme Masters Season XVI - Fall: Ameryka Północna był północnoamerykańskim regionalnym turniejem kwalifikacyjnym do majora PGL Major Stockholm 2021.
Kwalifikacje[]
Broadcast[]
- Gospodarz stołu analityków: Mike "DarfMike" Winnick
- Analitycy:
- Alex "Hawka" Hawkins
- Ryan "Laz" Lazauskas
- Komentatorzy:
- Harry "JustHarry" Russell
- Hugo Byron
- Obserwatorzy:
- Efren "encg" Chuong
- Jake "Jak3y" Elton
- Ryan "ItsRandall" Randall
- Sigurds "jeyrazz" Maikls
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Liquid | 5 | 0 |
2. | paiN Gaming | 3 | 2 |
3. | EXTREMUM | 3 | 2 |
4. | Bad News Bears | 2 | 3 |
5. | Extra Salt | 2 | 3 |
6. | ATK | 0 | 5 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 16 | 9 | Bad News Bears |
paiN Gaming | 17 | 19 | Extra Salt |
Extra Salt | 13 | 16 | Bad News Bears |
EXTREMUM | 16 | 4 | ATK |
EXTREMUM | 8 | 16 | paiN Gaming |
Team Liquid | 16 | 4 | ATK |
EXTREMUM | 16 | 19 | Team Liquid |
Bad News Bears | 9 | 16 | paiN Gaming |
Team Liquid | 16 | 4 | paiN Gaming |
ATK | 6 | 16 | Extra Salt |
EXTREMUM | 16 | 5 | Extra Salt |
Bad News Bears | 16 | 1 | ATK |
Team Liquid | 16 | 8 | Extra Salt |
EXTREMUM | 16 | 9 | Bad News Bears |
paiN Gaming | 16 | 2 | ATK |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | FURIA Esports | 5 | 0 |
2. | GODSENT | 4 | 1 |
3. | Evil Geniuses | 2 | 3 |
4. | Triumph | 2 | 3 |
5. | Team One | 2 | 3 |
6. | 00Nation | 0 | 5 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 11 | 16 | FURIA Esports |
Triumph | 16 | 7 | Team One |
Evil Geniuses | 16 | 5 | 00Nation |
FURIA Esports | 16 | 5 | Triumph |
00Nation | 4 | 16 | GODSENT |
Evil Geniuses | 5 | 16 | Team One |
FURIA Esports | 16 | 13 | 00Nation |
Evil Geniuses | 1 | 0 | Triumph (walkower) |
Team One | 7 | 16 | GODSENT |
Triumph | 16 | 11 | 00Nation |
Evil Geniuses | 11 | 16 | GODSENT |
FURIA Esports | 16 | 4 | Team One |
Evil Geniuses | 14 | 16 | FURIA Esports |
00Nation | 8 | 16 | Team One |
GODSENT | 16 | 11 | Triumph |
Dodatkowe mecze[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team One | 4 | 2 | Evil Geniuses |
Team One | 2 | 4 | Triumph |
Evil Geniuses | 4 | 1 | Triumph |
Team One | 4 | 2 | Evil Geniuses |
Team One | 0 | 4 | Triumph |
Evil Geniuses | 7 | 4 | Triumph |
Team One | 7 | 10 | Evil Geniuses |
Triumph | 5 | 7 | Evil Geniuses |
Team One | 0 | 4 | Triumph |
Piąte miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EXTREMUM | 1 | 2 | Evil Geniuses |
Faza pucharowa[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 0 | 2 | GODSENT |
FURIA Esports | 2 | 0 | paiN Gaming |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 0 | 3 | FURIA Esports |
Trzecie miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 1 | paiN Gaming |
Pula nagród[]
- FURIA Esports - $25,000 + 2500 punktów
- GODSENT - $16,000 + 2344 punktów
- Team Liquid - $11,000 + 2188 punktów
- paiN Gaming - $7,000 + 2031 punktów
- 5 miejsce Evil Geniuses - $4,000 + 1875 punktów
- 6 miejsce EXTREMUM - $2,500
- 7/8 miejsce Bad News Bears - $1,500
- 7/8 miejsce Triumph - $1,500
- 9/10 miejsce Extra Salt - $750
- 9/10 miejsce Team One - $750
- 11/12 miejsce ATK
- 11/12 miejsce 00Nation