Europa | Ameryka Północna | Ameryka Południowa | Azja | Oceania | WNP
Poprzedni: Intel Extreme Masters Season XVI - Cologne |
Intel Extreme Masters | Następny: Intel Extreme Masters Season XVI - Winter |
Intel Extreme Masters Season XVI - Fall: WNP był regionalnym turniejem kwalifikacyjnym państw Wspólnoty Niepodległych Państw do majora PGL Major Stockholm 2021.
Kwalifikacje[]
MVP[]
- Dmitry "sh1ro" Sokolov
Broadcast[]
- Gospodarz stołu analityków: Mike "DarfMike" Winnick
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Harry "JustHarry" Russell
- Hugo Byron
- Obserwatorzy:
- Alexander "Rushly" Rush
- Bastian "UnknownFME" Faber
- Jake "Jak3y" Elton
- Ryan "ItsRandall" Randall
- Michael "MC" Campagna
- Sigurds "jeyrazz" Maikls
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Natus Vincere | 5 | 0 |
2. | Entropiq | 3 | 2 |
3. | Team Spirit | 3 | 2 |
4. | Nemiga Gaming | 3 | 2 |
5. | AVE | 1 | 4 |
6. | Akuma | 0 | 5 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 4 | 16 | Team Spirit |
Natus Vincere | 16 | 12 | AVE |
Entropiq | 16 | 13 | Akuma |
Nemiga Gaming | 14 | 16 | Natus Vincere |
Team Spirit | 16 | 4 | Akuma |
AVE | 13 | 16 | Entropiq |
Natus Vincere | 16 | 14 | Entropiq |
Nemiga Gaming | 16 | 9 | Akuma |
Team Spirit | 16 | 3 | AVE |
Team Spirit | 11 | 16 | Entropiq |
Natus Vincere | 16 | 8 | Akuma |
Nemiga Gaming | 19 | 17 | AVE |
Natus Vincere | 16 | 10 | Team Spirit |
Nemiga Gaming | 16 | 10 | Entropiq |
Akuma | 11 | 16 | AVE |
Dodatkowe mecze[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entropiq | 2 | 4 | Team Spirit |
Nemiga Gaming | 4 | 2 | Team Spirit |
Entropiq | 4 | 2 | Nemiga Gaming |
Entropiq | 10 | 7 | Team Spirit |
Team Spirit | 4 | 1 | Nemiga Gaming |
Nemiga Gaming | 5 | 7 | Entropiq |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Gambit Esports | 4 | 1 |
2. | Virtus.pro | 4 | 1 |
3. | INDE IRAE | 4 | 1 |
4. | Team Unique | 1 | 4 |
5. | K23 | 1 | 4 |
6. | forZe | 1 | 4 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Virtus.pro | 16 | 11 | K23 |
forZe | 12 | 16 | Team Unique |
Gambit Esports | 16 | 13 | INDE IRAE |
Gambit Esports | 16 | 13 | K23 |
Virtus.pro | 16 | 6 | Team Unique |
forZe | 11 | 16 | INDE IRAE |
Gambit Esports | 20 | 22 | Virtus.pro |
forZe | 16 | 13 | K23 |
INDE IRAE | 16 | 14 | Team Unique |
forZe | 16 | 19 | Gambit Esports |
Virtus.pro | 14 | 16 | INDE IRAE |
K23 | 16 | 3 | Team Unique |
Virtus.pro | 16 | 5 | forZe |
Gambit Esports | 16 | 4 | Team Unique |
K23 | 14 | 16 | INDE IRAE |
Dodatkowe mecze[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Esports | 4 | 0 | INDE IRAE |
Virtus.pro | 0 | 4 | Gambit Esports |
Virtus.pro | 4 | 2 | INDE IRAE |
Team Unique | 4 | 2 | K23 |
forZe | 2 | 4 | Team Unique |
K23 | 7 | 4 | forZe |
Piąte miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 2 | 0 | INDE IRAE |
Faza pucharowa[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 0 | Virtus.pro |
Gambit Esports | 2 | 0 | Entropiq |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 0 | 2 | Gambit Esports |
Trzecie miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Virtus.pro | 1 | 2 | Entropiq |
Pula nagród[]
- Gambit Esports - $17,500 + 2500 punktów
- Natus Vincere - $12,000 + 2344 punktów
- Entropiq - $8,000 + 2188 punktów
- Virtus.pro - $5,000 + 2031 punktów
- 5 miejsce Team Spirit - $3,000 + 1875 punktów
- 6 miejsce INDE IRAE - $1,500
- 7/8 miejsce Nemiga Gaming - $1,000
- 7/8 miejsce Team Unique - $1,000
- 9/10 miejsce AVE - $500
- 9/10 miejsce K23 - $500
- 11/12 miejsce Akuma
- 11/12 miejsce forZe