DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 179: | Linia 179: | ||
| [[Movistar Riders]] [[Plik:Hiszpania - flaga.png|30px|Hiszpania]] || 11 || '''16''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[Epsilon eSports]]''' |
| [[Movistar Riders]] [[Plik:Hiszpania - flaga.png|30px|Hiszpania]] || 11 || '''16''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[Epsilon eSports]]''' |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Giants Gaming]] [[Plik:Portugalia - flaga.png|30px|Portugalia]] || 0 || 0 || [[Plik:Białoruś - flaga.png|30px|Białoruś]] [[Nemiga Gaming]] |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
=====Mecze 1-1===== |
=====Mecze 1-1===== |
Wersja z 08:00, 30 kwi 2019
|} Kalashnikov Cup 2 jest turniejem, który odbywa się od 14 marca do 30 czerwca 2019 roku.
Drużyny
|
Wyniki
Etap grupowy
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | forZe | 2 | 0 |
2. | ex-Team 3DMAX | 2 | 0 |
3. | Virtus.pro | 2 | 0 |
4. | Syman Gaming | 2 | 0 |
5. | DreamEaters | 2 | 1 |
6. | SJ Gaming | 2 | 1 |
7. | Unicorns of Love | 2 | 1 |
8. | pro100 | 1 | 1 |
9. | Tricked Esport | 1 | 1 |
10. | expert eSport | 1 | 2 |
11. | OwmS | 1 | 2 |
12. | AGO Esports | 1 | 2 |
13. | Epsilon Esports | 1 | 2 |
14. | Nemiga Gaming | 0 | 2 |
15. | Giants Gaming | 0 | 2 |
16. | Movistar Riders | 0 | 3 |
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SJ Gaming | 16 | 13 | Tricked Esport |
ex-Team 3DMAX | 16 | 7 | expert eSport |
Epsilon Esports | 12 | 16 | Virtus.pro |
pro100 | 13 | 16 | AGO Esports |
OwmS | 16 | 12 | DreamEaters |
forZe | 16 | 8 | Giants Gaming |
Nemiga Gaming | 7 | 16 | Unicorns of Love |
Movistar Riders | 13 | 16 | Syman Gaming |
Runda 2
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
pro100 | 16 | 7 | Epsilon eSports |
Movistar Riders | 14 | 16 | expert eSport |
DreamEaters | 16 | 12 | Giants Gaming |
Tricked Esport | 16 | 10 | Nemiga Gaming |
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 16 | 8 | AGO Esports |
ex-Team 3DMAX | 16 | 10 | SJ Gaming |
OwmS | 6 | 16 | Virtus.pro |
Unicorns of Love | 8 | 16 | Syman Gaming |
Runda 3
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 11 | 16 | Epsilon eSports |
Giants Gaming | 0 | 0 | Nemiga Gaming |
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
DreamEaters | 16 | 8 | AGO Esports |
SJ Gaming | 16 | 6 | OwmS |
Unicorns of Love | 16 | 5 | expert eSport |
- | 0 | 0 | - |
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ex-Team 3DMAX | 0 | 0 | Virtus.pro |
- | 0 | 0 | - |
Runda 4
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 5
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Faza pucharowa
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Trzecie miejsce
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |