LOOT.BET Cup 2 był turniejem, który odbył się w dniach od 12 do 28 grudnia 2017 roku.
Broadcast[]
- Komentator: Vincent "Zescht" Talmon-Gros
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AVANGAR | 2 | 0 |
2. | Tricked Esport | 2 | 1 |
3. | HAVU Gaming | 1 | 2 |
4. | pro100 | 0 | 1 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 1 | 2 | AVANGAR |
pro100 | 1 | 2 | Tricked Esport |
HAVU Gaming | 2 | 1 | pro100 |
AVANGAR | 2 | 0 | Tricked Esport |
Tricked Esport | 2 | 1 | HAVU Gaming |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Valiance | 2 | 0 |
2. | eXtatus | 2 | 1 |
3. | Sprout | 1 | 2 |
4. | ALTERNATE aTTaX | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sprout | 2 | 0 | ALTERNATE aTTaX |
Valiance | 2 | 1 | eXtatus |
Sprout | 1 | 2 | Valiance |
ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 | eXtatus |
Sprout | 0 | 2 | eXtatus |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Pride Gaming | 2 | 0 |
2. | Nemiga Gaming | 2 | 1 |
3. | Epsilon eSports | 1 | 2 |
4. | Quantum Bellator Fire | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Epsilon eSports | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
Quantum Bellator Fire | 1 | 2 | Pride Gaming |
Epsilon eSports | 2 | 1 | Quantum Bellator Fire |
Nemiga Gaming | 1 | 2 | Pride Gaming |
Nemiga Gaming | 2 | 0 | Epsilon eSports |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | MANS NOT HOT | 2 | 0 |
2. | Team Spirit | 2 | 1 |
3. | Red Reserve | 1 | 2 |
4. | KOPUNIO | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MANS NOT HOT | 2 | 0 | KOPUNIO |
Red Reserve | 1 | 2 | Team Spirit |
KOPUNIO | 1 | 2 | Red Reserve |
MANS NOT HOT | 2 | 1 | Team Spirit |
Team Spirit | 2 | 1 | Red Reserve |
Mecze o dodatkowe miejsce w playoffach[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Epsilon eSports | 0 | 2 | Sprout |
Red Reserve | 1 | 2 | HAVU Gaming |
Playoffy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 1 | 2 | Valiance |
HellRaisers | 2 | 0 | MANS NOT HOT |
Heroic | 2 | 0 | Pride Gaming |
Sprout | 2 | 0 | AVANGAR |
AGO Gaming | 2 | 1 | eXtatus |
Vega Squadron | 2 | 0 | Tricked Esport |
mousesports | 2 | 1 | Nemiga Gaming |
HAVU Gaming | 1 | 2 | Team Spirit |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Valiance | 2 | 0 | HellRaisers |
Heroic | 2 | 0 | Sprout |
AGO Gaming | 0 | 2 | Vega Squadron |
mousesports | 2 | 1 | Team Spirit |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Valiance | 0 | 2 | Heroic |
Vega Squadron | 0 | 2 | mousesports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 0 | 2 | mousesports |
Pula nagród[]
- mousesports - Awans do cs_summit_2