LOOT.BET Hotshot Series Season 2 był turniejem, który odbył się w dniach od 7 do 12 kwietnia 2019 roku.
Broadcast[]
- Gospodarz stołu analityków: Adam "Dinko" Hawthorne
- Analityk: Mitch "MitchMan" McBride
- Komentatorzy:
- Obserwatorzy:
- Frazer "Frazer" Scully
- Tyler "Feelin" Gough
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ex-Team 3DMAX | 2 | 0 |
2. | Giants Gaming | 2 | 1 |
3. | AKOPALIPSA | 1 | 2 |
4. | pro100 | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ex-Team 3DMAX | 2 | 1 | pro100 |
Giants Gaming | 1 | 2 | AKOPALIPSA |
pro100 | 1 | 2 | Giants Gaming |
ex-Team 3DMAX | 2 | 1 | AKOPALIPSA |
AKOPALIPSA | 1 | 2 | Giants Gaming |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | forZe | 2 | 0 |
2. | Team Ancient | 2 | 1 |
3. | Team Endpoint | 1 | 2 |
4. | ex-Fragsters | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 2 | 0 | Team Endpoint |
Team Ancient | 2 | 1 | ex-Fragsters |
Team Endpoint | 2 | 1 | ex-Fragsters |
forZe | 2 | 0 | Team Ancient |
Team Ancient | 2 | 0 | Team Endpoint |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 2 | 0 |
2. | Windigo Gaming | 2 | 1 |
3. | Actina PACT | 1 | 2 |
4. | Unique Team | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Windigo Gaming | 0 | 2 | Tricked Esport |
Actina PACT | 2 | 1 | Unique Team |
Windigo Gaming | 2 | 1 | Unique Team |
Tricked Esport | 2 | 0 | Actina PACT |
Actina PACT | 1 | 2 | Windigo Gaming |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | NoChance | 2 | 0 |
2. | Movistar Riders | 2 | 1 |
3. | Syman Gaming | 1 | 2 |
4. | OFFSET Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 0 | 2 | Syman Gaming |
NoChance | 2 | 0 | OFFSET Esports |
Movistar Riders | 2 | 0 | OFFSET Esports |
Syman Gaming | 0 | 2 | NoChance |
Syman Gaming | 1 | 2 | Movistar Riders |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ex-Team 3DMAX | 2 | 1 | Windigo Gaming |
forZe | 2 | 1 | Movistar Riders |
Tricked Esport | 2 | 0 | Giants Gaming |
NoChance | 2 | 0 | Team Ancient |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ex-Team 3DMAX | 2 | 1 | forZe |
Tricked Esport | 2 | 1 | NoChance |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ex-Team 3DMAX | 0 | 2 | Tricked Esport |
Pula nagród[]
- Tricked Esport - $8,500
- ex-Team 3DMAX - $3,500
- 3/4 miejsce forZe - $1,500
- 3/4 miejsce NoChance - $1,500