LOOT.BET Hotshot Series Season 3 był turniejem, który odbywał w dniach od 15 do 20 maja 2019 roku.
Broadcast[]
- Gospodarz stołu analityków: Adam "Dinko" Hawthorne
- Analityk: Mitch "MitchMan" McBride
- Komentatorzy:
- Obserwatorzy:
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyny Tricked Esport, ex-Team 3DMAX, ALTERNATE aTTaX oraz Giants Gaming zostały zastąpione przez Chaos Esports Club, LPSP!, Sharks Esports i Team Ancient.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | x-kom Team | 2 | 0 |
2. | Chaos Esports Club | 2 | 1 |
3. | Epsilon eSports | 1 | 2 |
4. | Nemiga Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Epsilon eSports | 1 | 2 | x-kom Team |
Chaos Esports Club | 2 | 1 | Nemiga Gaming |
Epsilon eSports | 2 | 1 | Nemiga Gaming |
x-kom Team | 2 | 1 | Chaos Esports Club |
Chaos Esports Club | 2 | 0 | Epsilon eSports |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Copenhagen Flames | 2 | 0 |
2. | Team Ancient | 2 | 1 |
3. | Team GamerLegion | 1 | 2 |
4. | Actina PACT | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 2 | 1 | Team Ancient |
Actina PACT | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
Team Ancient | 2 | 1 | Actina PACT |
Team GamerLegion | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
Team GamerLegion | 1 | 2 | Team Ancient |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AGO Esports | 2 | 0 |
2. | HAVU Gaming | 2 | 1 |
3. | Unique Team | 1 | 2 |
4. | Sharks Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AGO Esports | 2 | 0 | Sharks Esports |
HAVU Gaming | 0 | 2 | Unique Team |
Sharks Esports | 0 | 2 | HAVU Gaming |
AGO Esports | 2 | 1 | Unique Team |
Unique Team | 0 | 2 | HAVU Gaming |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | forZe | 2 | 0 |
2. | LPSP! | 2 | 1 |
3. | SJ Gaming | 1 | 2 |
4. | Team LDLC | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 2 | 1 | LPSP! |
Team LDLC | 0 | 2 | SJ Gaming |
LPSP! | 2 | 0 | Team LDLC |
forZe | 2 | 0 | SJ Gaming |
SJ Gaming | 0 | 2 | LPSP! |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom Team | 2 | 0 | HAVU Gaming |
forZe | 1 | 2 | Team Ancient |
AGO Esports | 2 | 1 | Chaos Esports Club |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | LPSP! |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom Team | 0 | 2 | Team Ancient |
AGO Esports | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Ancient | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
Pula nagród[]
- Team Ancient - $8,500
- Copenhagen Flames - $3,500
- 3/4 miejsce x-kom Team - $1,500
- 3/4 miejsce AGO Esports - $1,500