LOOT.BET Smack My Beach Cup był turniejem, który odbył w dniach od 18 czerwca do 11 lipca 2019 roku.
Broadcast[]
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyny AVANGAR, x-kom Team oraz Team GamerLegion zostały zastąpiona przez Nordavind, Epsilon eSports i Copenhagen Flames.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Nordavind | 2 | 0 |
2. | forZe | 2 | 1 |
3. | cats | 1 | 2 |
4. | Espada | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 0 | 2 | cats |
Nordavind | 2 | 0 | Espada |
cats | 0 | 2 | Nordavind |
forZe | 2 | 1 | Espada |
cats | 0 | 2 | forZe |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Aristocracy | 2 | 0 |
2. | Vega Squadron | 2 | 1 |
3. | Unique Team | 1 | 2 |
4. | Sharks Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sharks Esports | 0 | 2 | Unique Team |
Aristocracy | 2 | 0 | Vega Squadron |
Unique Team | 1 | 2 | Aristocracy |
Sharks Esports | 0 | 2 | Vega Squadron |
Unique Team | 0 | 2 | Vega Squadron |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 2 | 0 |
2. | Nemiga Gaming | 1 | 1 |
3. | Virtus.pro | 1 | 1 |
4. | Chaos Esports Club | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Virtus.pro | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
Tricked Esport | 2 | 1 | Chaos Esports Club |
Nemiga Gaming | 0 | 2 | Tricked Esport |
Virtus.pro | 2 | 1 | Chaos Esports Club |
Nemiga Gaming | 2 | 0 | Virtus.pro |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Epsilon eSports | 2 | 0 |
2. | Copenhagen Flames | 2 | 1 |
3. | DreamEaters | 1 | 2 |
4. | BLUEJAYS International | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
DreamEaters | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
BLUEJAYS International | 1 | 2 | Epsilon eSports |
Copenhagen Flames | 0 | 2 | Epsilon eSports |
DreamEaters | 2 | 1 | BLUEJAYS International |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | DreamEaters |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nordavind | 2 | 0 | Vega Squadron |
Tricked Esport | 2 | 1 | Copenhagen Flames |
Nemiga Gaming | 0 | 2 | Epsilon eSports |
forZe | 2 | 1 | Aristocracy |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nordavind | 2 | 1 | Tricked Esport |
Epsilon eSports | 0 | 2 | forZe |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nordavind | 2 | 1 | forZe |