Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki
Poprzedni:
Legend Series 3
Legend Series Następny:
Legend Series 5

Legend Series 4 był turniejem, który odbył się w dniach od 13 listopada do 11 grudnia 2017 roku.

Broadcast

  • Komentatorzy:

Drużyny





Uwaga:

Wyniki

Pierwszy etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Serbia Squared eSports 3 1
2. Szwecja Epsilon eSports 2 1
3. Rosja Ha MaSSe 1 2
4. UE TTFU 0 2
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TTFU UE 10 16 Rosja Ha MaSSe
Epsilon eSports Szwecja 16 11 Serbia Squared eSports
TTFU UE 14 16 Serbia Squared eSports
Ha MaSSe Rosja 15 19 Szwecja Epsilon eSports
Squared eSports Serbia 16 3 Rosja Ha MaSSe
Epsilon eSports Szwecja 14 16 Serbia Squared eSports

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Serbia Valiance 3 0
2. Niemcy ALTERNATE aTTaX 2 2
3. Rosja Team Spirit Academy 1 2
4. Niemcy Planetkey Dynamics 0 2
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Academy Rosja 16 6 Niemcy Planetkey Dynamics
Valiance Serbia 16 3 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Planetkey Dynamics Niemcy 6 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team Spirit Academy Rosja 8 16 Serbia Valiance
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 10 Rosja Team Spirit Academy
Valiance Serbia 16 9 Niemcy ALTERNATE aTTaX

Grupa C

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria Windigo Gaming 3 0
2. Estonia WASD Sports 2 2
3. Rumunia Nexus Gaming 1 2
4. Polska Venatores 0 2
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Venatores Polska 11 16 Bułgaria Windigo Gaming
Nexus Gaming Rumunia 13 16 Estonia WASD Sports
Venatores Polska 14 16 Rumunia Nexus Gaming
Windigo Gaming Bułgaria 16 9 Estonia WASD Sports
Nexus Gaming Rumunia 4 16 Estonia WASD Sports
Windigo Gaming Bułgaria 16 6 Estonia WASD Sports

Grupa D

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja EnVyUs Academy 3 0
2. Rosja Elements Pro Gaming 2 2
3. Rosja Team Spirit 1 2
4. Szwecja Team Singularity 0 2
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Singularity Szwecja 16 19 Francja EnVyUs Academy
Team Spirit Rosja 16 9 Rosja Elements Pro Gaming
Team Singularity Szwecja 10 16 Rosja Elements Pro Gaming
EnVyUs Academy Francja 16 3 Rosja Team Spirit
Elements Pro Gaming Rosja 16 11 Rosja Team Spirit
EnVyUs Academy Francja 16 5 Rosja Elements Pro Gaming

Drugi etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska AGO Gaming 3 0
2. Serbia Valiance 2 2
3. Francja EnVyUs Academy 1 2
4. Białoruś GoodJob 0 2
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AGO Gaming Polska 16 14 Serbia Valiance
GoodJob Białoruś 10 16 Francja EnVyUs Academy
Valiance Serbia 19 16 Białoruś GoodJob
AGO Gaming Polska 16 11 Francja EnVyUs Academy
Valiance Serbia 16 4 Francja EnVyUs Academy
AGO Gaming Polska 16 11 Serbia Valiance

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska Pride Gaming 3 0
2. Bułgaria Windigo Gaming 2 2
3. Serbia Squared eSports 1 2
4. Polska Team Kinguin 0 2
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska 20 22 Serbia Squared eSports
Pride Gaming Polska 16 11 Bułgaria Windigo Gaming
Team Kinguin Polska 9 16 Bułgaria Windigo Gaming
Squared eSports Serbia 6 16 Polska Pride Gaming
Windigo Gaming Bułgaria 16 8 Serbia Squared eSports
Pride Gaming Polska 16 9 Bułgaria Windigo Gaming

Finałowy etap

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sprout Niemcy 1 2 Polska Pride Gaming
Team LDLC.com UE 0 2 Polska AGO Gaming

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Pride Gaming Polska 1 2 Polska AGO Gaming

Pula nagród

Zwycięzca pierwszego etapu grupowego dostał €250.
Zwycięzca drugiego etapu grupowego dostał €500.

Advertisement