Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

MASONIC jest duńską profesjonalną organizacją e-sportową, która została założona w 2020 roku.

Organizacja

Historia

  • 5 czerwca 2020 - Organizacja MASONIC powstała i ogłosiła pierwszy skład w CS:GO, a w nim: blaq, kraghen, brzer, Qu1sten oraz Niemann.
  • 27 lipca 2020 - Niemann opuścił drużynę, a za niego dołączył na okres próbny Stealth.
  • 12 września 2020 - Stealth został szóstym członkiem drużyny i w dodatku na okres próbny do formacji dołączył PURK.
  • wrzesień 2020 - danielR został trenerem drużyny!
  • 24 września 2020 - PURK opuścił drużynę, a za niego dołączył Altekz.
  • 7 listopada 2020 - danielR nie jest już trenerem drużyny!
  • 19 listopada 2020 - Qu1sten opuścił drużynę.
  • 21 listopada 2020 - Casle został analitykiem drużyny!
  • 26 grudnia 2020 - m4tt dołączył do drużyny.

  • 12 marca 2021 - Altekz opuścił drużynę.
  • 17 marca 2021 - Queenix dołączył do drużyny.
  • 29 lipca 2021 - Casle został przeniesiony z roli analityka drużyny na rolę trenera!
  • 21 października 2021 - brzer został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny!
  • 1 listopada 2021 - J3nsyy dołączył do drużyny.
  • 22 listopada 2021 - brzer oficjalnie opuścił drużynę.

  • 9 stycznia 2022 - blaq został dyrektorem generalnym organizacji.
  • 15 lutego 2022 - m4tt został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny.
  • 24 lutego 2022 - notaN dołączył do drużyny na okres próbny.
  • 2 marca 2022 - blaq opuścił skład drużyny, a w jego miejsce dołączył Cabbi na zasadzie wypożyczenia z organizacji AGF Esport.
  • 3 marca 2022 - m4tt oficjalnie opuścił drużynę.
  • 9 kwietnia 2022 - notaN oraz Cabbi oficjalnie dołączył do drużyny.
  • 6 sierpnia 2022 - kraghen, Queenix oraz Cabbi opuścili drużynę.
  • 7 sierpnia 2022 - Anlelele, Tauson oraz Buzz dołączyli do drużyny.

  • Obecny skład

    Trener

    Byli członkowie

    Osiągnięcia

    Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
    Drugie miejsce GetInPro Summer Cup Stage 3: Złota dywizja Online 23 sierpnia 2020 $200
    Czwarte miejsce GetInPro Summer Cup Stage 3 Online 29 - 30 sierpnia 2020 $100
    Drugie miejsce NPF 2020 Online 9 - 11 października 2020 3,500 DKK
    Pierwsze miejsce Predator League: Dania Online 15 - 18 października 2020 €2,000
    Drugie miejsce Elisa Nordic Championship 2021 - Dania 1 Online 8 stycznia 2021
    Pierwsze miejsce Absolute Masters Summer: Trzecie otwarte kwalifikacje Online 28 maja 2021
    Pierwsze miejsce Prime League Summer 2021: Dania Online 4 lipca 2021 €2,100
    Pierwsze miejsce ESEA Season 37: Główna dywizja - Europa Online 3 maja - 18 lipca 2021 $3,500
    Pierwsze miejsce Elisa Invitational Fall 2021: Duńskie kwalifikacje Online 8 sierpnia 2021
    Pierwsze miejsce NPF 2021 Dania Fredericia, Dania 16 - 17 października 2021 35,000 DKK
    9/16 miejsce Malta Vibes Knockout Series 3 Online 12 - 18 października 2021 $1,000
    Czwarte miejsce Dust2.dk Ligaen Season 18 - Sezon zasadniczy Online 31 sierpnia - 8 listopada 2021
    5/8 miejsce Exeedme Revolution: Zamknięte kwalifikacje Online 18 listopada 2021 $625
    16/18 miejsce Pinnacle Fall Series 3 Online 15 - 25 listopada 2021 $2,000
    5/8 miejsce Exeedme Revolution Online 2 - 4 grudnia 2021 $1,839.16
    3/4 miejsce Dust2.dk Ligaen Season 18 Dania Søborg, Dania 4 - 5 grudnia 2021 2,500 DKK
    Trzecie miejsce SWSG X-mas Cup Online 9 grudnia 2021 - 6 stycznia 2022 $500
    3/4 miejsce BACK TO BACK Tournament Online 18 grudnia 2021 - 12 stycznia 2022 $2,000
    1/2 miejsce OMEN WGR European Challenge 2022: Pierwsze otwarte kwalifikacje Online 3 - 4 lutego 2022
    1/2 miejsce OMEN WGR European Challenge 2022: Zamknięte kwalifikacje Online 17 - 19 lutego 2022
    Pierwsze miejsce Dust2.dk Liga Cup 2022 Online 12 - 13 marca 2022 15,000 DKK
    Pierwsze miejsce Elisa Invitational Spring 2022: Duńskie kwalifikacje Online 14 - 16 marca 2022
    3/4 miejsce OMEN WGR European Challenge 2022 Online 24 - 26 marca 2022 €2,500
    5/6 miejsce ESEA Season 40: Zaawansowana dywizja - Europa Online 31 stycznia - 31 marca 2022 $1,250
    7/8 miejsce ESL Challenger League Season 40: Europa - Baraże Online 4 - 7 kwietnia 2022
    Drugie miejsce Dust2.dk Ligaen Season 19 Online & Dania Odense, Dania 10 stycznia - 10 kwietnia 2022 10,000 DKK
    Drugie miejsce Gamebox Invitational Dania Herning, Dania 23 - 24 kwietnia 2022 10,000 DKK
    Drugie miejsce MistGames Heroes of Tomorrow Online 25 kwietnia - 1 maja 2022 €2,500
    5/8 miejsce Elisa Invitational Spring 2022 Online 22 marca - 30 czerwca 2022 $2,000
    7/8 miejsce SDTV Invitational Series 1 Online 8 - 12 lipca 2022 $100
    Pierwsze miejsce Dust2.dk Ligaen Season 20 Online & Dania Odense, Dania 18 kwietnia - 17 lipca 2022 65,000 DKK
    EdycjaCS:GO - Profesjonalne drużyny - Europa (Kraje nordyckie - Dania i Szwecja)
    Dania ?Szwecja 1337Dania AGF EsportDania AGF Esport AcademySzwecja AliGonSzwecja ArchAngelsDania AstralisDania Astralis Talent
    Szwecja Bad Monkey GamingSzwecja Begrip GamingDania CEPTER BITSKINSDania Copenhagen Flames
    Dania Copenhagen Flames FemaleDania Copenhagen WolvesSzwecja Cringe GodsSzwecja Crowns Esports ClubSzwecja CSGO2x.com
    Szwecja DeadPixelsSzwecja DenDDSzwecja DignitasSzwecja DreamchasersDania ECSTATICDania eFuture.dkSzwecja Enyoy
    Szwecja Epiphany BoltSzwecja Epsilon HypeSzwecja Exertus eSportsSzwecja EYEBALLERSDania ForcebuyDania Fragsters
    Szwecja Games4u.seDania GoldenGitteSzwecja GreyFaceNoSpaceDania HeroicDania HYENASSzwecja InfinitySzwecja Iwku Gaming
    Szwecja JapalenoSzwecja LemondogsSzwecja LGB eSports FemaleSzwecja LilmixSzwecja Lilmix.OurplaysDania LPSP!Dania Magistra
    Dania MaknitudeSzwecja Manatee eSportsSzwecja MANS NOT HOTDania MASONICDania Mortal Team WorkDania myXMGDania N!faculty
    Szwecja Nigma GalaxySzwecja Ninjas in PyjamasDania No Problem!Dania NorthDania North AcademyDania OPAA Gaming
    Dania OpTic GamingSzwecja passionsSzwecja Planet Odd FemaleSzwecja PropertySzwecja Publiclir.seDania Quantum Bellator Fire
    Dania Reason Gaming.dkSzwecja Recursive eSportsSzwecja Red ReserveSzwecja Red Reserve FemaleSzwecja Rogue AcademySzwecja Savage
    Szwecja Singularity Academy SEDania Squared eSportsSzwecja Team AcerSzwecja Team AncientSzwecja Team Finest
    Szwecja Team GamerLegionSzwecja Team Orbit FemaleDania Team XDania Team123Szwecja Tempo Storm SESzwecja Torpedo Gaming
    Dania Tricked AcademyDania Tricked EsportSzwecja UnitySzwecja VwS EmpireDania Western WolvesSzwecja Wind and Rain Sweden
    Szwecja x6tence GalaxySzwecja XapsoSzwecja Young Ninjas
    Advertisement