MID.TV Cyber Cup był turniejem, który odbył się w dniach od 28 do 29 lipca 2018 roku.
Broadcast[]
- Komentator: Andrey "Anishared" Keretsman
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Syman Gaming | 2 | 0 |
2. | Winstrike Team | 2 | 1 |
3. | Quantum Bellator Fire | 1 | 2 |
4. | Elements Pro Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Elements Pro Gaming | 17 | 19 | Syman Gaming |
Winstrike Team | 9 | 16 | Quantum Bellator Fire |
Syman Gaming | 2 | 1 | Quantum Bellator Fire |
Elements Pro Gaming | 1 | 2 | Winstrike Team |
Quantum Bellator Fire | 1 | 2 | Winstrike Team |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Nemiga Gaming | 2 | 0 |
2. | DreamEaters | 2 | 1 |
3. | Monolith Gaming | 1 | 2 |
4. | 6e3t9n | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Monolith Gaming | 16 | 2 | 6e3t9n |
Nemiga Gaming | 22 | 20 | DreamEaters |
Monolith Gaming | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
6e3t9n | 0 | 2 | DreamEaters |
Monolith Gaming | 0 | 2 | DreamEaters |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | PEY | 2 | 0 |
2. | GoodJob | 2 | 1 |
3. | CYBERSABLE eSports | 1 | 2 |
4. | PLINK-TECH | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
PLINK-TECH | 12 | 16 | CYBERSABLE eSports |
GoodJob | 14 | 16 | PEY |
CYBERSABLE eSports | 0 | 2 | PEY |
PLINK-TECH | 0 | 2 | GoodJob |
CYBERSABLE eSports | 0 | 2 | GoodJob |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Unique Team | 2 | 0 |
2. | forZe | 2 | 1 |
3. | k1ck eSports Club | 1 | 2 |
4. | BUND | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 14 | 16 | Unique Team |
k1ck eSports Club | 16 | 10 | BUND |
Unique Team | 2 | 0 | k1ck eSports Club |
forZe | 2 | 0 | BUND |
k1ck eSports Club | 1 | 2 | forZe |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 2 | 0 | forZe |
Syman Gaming | 2 | 0 | GoodJob |
Winstrike Team | 2 | 0 | PEY |
DreamEaters | 2 | 0 | Unique Team |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 0 | 2 | Syman Gaming |
Winstrike Team | 0 | 2 | DreamEaters |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Syman Gaming | 0 | 2 | DreamEaters |
Pula nagród[]
- DreamEaters - 500,000 RUB
- Syman Gaming - 250,000 RUB
- 3/4 miejsce Nemiga Gaming - 125,000 RUB
- 3/4 miejsce Winstrike Team - 125,000 RUB