Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

MLG Major Championship: Columbus - Kwalifikacje były kwalifikacjami do turnieju MLG Major Championship: Columbus, które odbyły się w dniach od 26 do 28 lutego 2016 roku.

Kwalifikacje

Broadcast

  • Gospodarz: Wielka Brytania Richard Lewis
  • Analitycy:
  • Obserwatorzy:
    • USA Heather "sapphiRe" Garozzo
    • Kanada Kevin "kVIN_S" Swift
  • Komentatorzy:
    • Kanada Matthew "Sadokist" Trivett
    • USA Jason "moses" O'Toole
    • USA Joey "heliumbrella" Cunningham
    • Kanada Mohan "launders" Govindasamy
  • Osoba przeprowadzająca wywiad: USA Chris Puckett
  • Producent: USA Jason "Alchemist" Baker

Drużyny

Zaproszone





Zakwalifikowane





Uwagi:

Wyniki

Etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja G2 Esports 2 0
2. Ukraina FlipSid3 Tactics 2 1
3. Brazylia Tempo Storm 1 2
4. USA Selfless Gaming 0 2
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FlipSid3 Tactics Ukraina 16 13 USA Selfless Gaming
G2 Esports Francja 16 13 Brazylia Tempo Storm
Selfless Gaming USA 4 16 Brazylia Tempo Storm
FlipSid3 Tactics Ukraina 14 16 Francja G2 Esports
FlipSid3 Tactics Ukraina 2 0 Brazylia Tempo Storm

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy mousesports 2 0
2. USA Team Liquid 2 1
3. UE HellRaisers 1 2
4. Rosja Team YP 0 2
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA 20 22 UE HellRaisers
mousesports Niemcy 16 1 Rosja Team YP
Team Liquid USA 16 2 Rosja Team YP
HellRaisers UE 15 19 Niemcy mousesports
HellRaisers UE 1 2 USA Team Liquid

Grupa C

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Splyce 2 0
2. USA Counter Logic Gaming 2 1
3. Polska Vexed Gaming 1 2
4. Dania SK Gaming 0 2
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vexed Gaming Polska 16 10 Dania SK Gaming
Counter Logic Gaming USA 14 16 USA Splyce
SK Gaming Dania 13 16 USA Counter Logic Gaming
Vexed Gaming Polska 7 16 USA Splyce
Vexed Gaming Polska 1 2 USA Counter Logic Gaming

Grupa D

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. WNP Gambit Gaming 2 0
2. USA Cloud9 2 1
3. Australia Renegades 1 2
4. Dania Team Dignitas 0 2
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania 9 16 Australia Renegades
Cloud9 USA 9 16 WNP Gambit Gaming
Team Dignitas Dania 13 16 USA Cloud9
Renegades Australia 11 16 WNP Gambit Gaming
Renegades Australia 0 2 USA Cloud9

Ciekawostki

Advertisement