Poprzedni: - |
Malta Vibes Knockout Series | Następny: Malta Vibes Knockout Series 2 |
Malta Vibes Knockout Series 1 był turniejem, który odbył się w dniach od 16 do 26 sierpnia 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Mats "Grev" Greeven
- Matthew "HAzE" Stott
- Neo "Ne0kai" Caine
- Peter "Kremer3" Kremer
- Jack "Zerpherr" Kelly
- Nichola "wH1TE" Bauwelinck
- Ryan "ReTr00" Bernard
- Harvey "Skriv" Rodgers
- Teodor "Tedd" Borisov
- Teo "oversiard" Siard
- William "AnThran" Chafee
- Tim "Dktruman" de Lange
- Roope "Nexus" Väänänen
- Vid "CirmaN" Cirman
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 1 | 2 | GORILLAZ |
Nemiga Gaming | 2 | 0 | ONYX |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Imperial Esports |
1win | 2 | 1 | Nexus Gaming |
x-kom AGO | 2 | 0 | SJ |
Lyngby Vikings | 2 | 1 | eClub Brugge |
K23 | 2 | 0 | 4glory Esports |
Young Ninjas | 2 | 0 | VP.Prodigy |
Izako Boars | 2 | 1 | Team Finest |
777 Esports | 2 | 1 | HONORIS |
MAD DOG'S PACT | 2 | 0 | OFFSET Esports |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
Apeks | 2 | 0 | BIG Academy |
Team BLINK | 2 | 0 | AGF Esport |
Team Spirit Academy | 2 | 0 | Esports Club Kyiv |
100PingGods | 2 | 0 | Tricked Esport |
Runda 2[]
- Skład drużyny 100PingGods rozstał się z organizacją!
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GORILLAZ | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | 1win |
x-kom AGO | 1 | 2 | Lyngby Vikings |
K23 | 2 | 0 | Young Ninjas |
Izako Boars | 2 | 1 | 777 Esports |
MAD DOG'S PACT | 1 | 2 | Wisła Kraków |
Apeks | 2 | 0 | Team BLINK |
Team Spirit Academy | 2 | 0 | ex-100PingGods |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dignitas | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
O Plano | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
SKADE | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Entropiq | 2 | 0 | K23 |
Team One | 1 | 2 | Izako Boars |
Sprout | 0 | 2 | Wisła Kraków |
Endpoint | 0 | 2 | Apeks |
ENCE | 2 | 0 | Team Spirit Academy |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dignitas | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
Lyngby Vikings | 0 | 2 | Entropiq |
Izako Boars | 2 | 0 | Wisła Kraków |
Apeks | 0 | 2 | ENCE |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 1 | 2 | Entropiq |
Izako Boars | 1 | 2 | ENCE |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entropiq | 2 | 1 | ENCE |
Pula nagród[]
- Entropiq - $24,000
- ENCE - $8,000
- 3/4 miejsce Copenhagen Flames - $4,000
- 3/4 miejsce Izako Boars - $4,000
- 5/8 miejsce Dignitas - $1,000
- 5/8 miejsce Lyngby Vikings - $2,000
- 5/8 miejsce Wisła Kraków - $2,000
- 5/8 miejsce Apeks - $2,000
- 9/16 miejsce Nemiga Gaming - $1,000
- 9/16 miejsce O Plano
- 9/16 miejsce SKADE
- 9/16 miejsce K23 - $1,000
- 9/16 miejsce Team One
- 9/16 miejsce Sprout
- 9/16 miejsce Endpoint
- 9/16 miejsce Team Spirit Academy - $1,000