Poprzedni: Malta Vibes Knockout Series 2 |
Malta Vibes Knockout Series | Następny: Malta Vibes Knockout Series 4 |
Malta Vibes Knockout Series 3 był turniejem, który odbył się w dniach od 11 do 21 października 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Jack "Zerpherr" Kelly
- Garret "Phy" Schier
- Neo "Ne0kai" Caine
- Teodor "Tedd" Borisov
- Vid "Cirman" Cirman
- William "AnThran" Chafee
- Teo "oversiard" Siard
- Tom "SneakyBeaky" Taylor
- Anthony "Antpoolio" Abel
- Roope "Nexus" Väänänen
- Joshua "Emenjay" Martin
- Vukan "svoic" Svojić
- Tim "Dktruman" de Lange
- Tyler "Feelin" Gough
- Pavlos "ExWarrior" Georgiou
- Faraz "Wildeity" Abro
- Travis "TravCS" Landaw Mott
- Anirudh "Paladin" Ajay
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
INDE IRAE | 2 | 0 | Infinite Gaming |
Trasko Esports | 2 | 1 | Club Brugge eSports |
AVE | 2 | 1 | Oilers Esport |
AURA | 2 | 0 | Into The Breach |
Anonymo Esports | 2 | 1 | eSuba |
Izako Boars | 2 | 0 | 4glory Esports |
MAD DOG'S PACT | 0 | 2 | hREDS |
Team Spirit Academy | 1 | 2 | BIG Academy |
777 Esports | 2 | 0 | Tricked Esport |
ENTERPRISE esports | 2 | 1 | Budapest Five |
No Limit Gaming | 1 | 2 | SAW Youngsters |
ONYX | 2 | 0 | OFFSET Esports |
cowana Gaming | 1 | 2 | MASONIC |
Team Singularity | 2 | 0 | NewBelarus |
HONORIS | 2 | 1 | Coalesce |
OPAA Gaming | 1 | 2 | Nexus Gaming |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
INDE IRAE | 2 | 0 | Trasko Esports |
AVE | 2 | 1 | AURA |
Anonymo Esports | 1 | 2 | Izako Boars |
hREDS | 2 | 0 | BIG Academy |
777 Esports | 0 | 2 | ENTERPRISE esports |
SAW Youngsters | 1 | 2 | ONYX |
MASONIC | 2 | 0 | Team Singularity |
HONORIS | 1 | 2 | Nexus Gaming |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sharks Esports | 1 | 2 | INDE IRAE |
Team Finest | 1 | 2 | AVE |
Dignitas | 1 | 2 | Izako Boars |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | hREDS |
Young Ninjas | 2 | 0 | ENTERPRISE esports |
MOUZ NXT | 2 | 0 | ONYX |
Galaxy Racer | 2 | 0 | MASONIC |
1win | 2 | 0 | Nexus Gaming |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
INDE IRAE | 0 | 2 | AVE |
Izako Boars | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Young Ninjas | 0 | 2 | MOUZ NXT |
Galaxy Racer | 0 | 2 | 1win |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVE | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
MOUZ NXT | 1 | 2 | 1win |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 1 | 1win |
Pula nagród[]
- Lyngby Vikings - $24,000
- 1win - $8,000
- 3/4 miejsce AVE - $4,000
- 3/4 miejsce MOUZ NXT - $3,000
- 5/8 miejsce INDE IRAE - $2,000
- 5/8 miejsce Izako Boars - $2,000
- 5/8 miejsce Young Ninjas - $1,000
- 5/8 miejsce Galaxy Racer - $1,000
- 9/16 miejsce Sharks Esports
- 9/16 miejsce Team Finest
- 9/16 miejsce Dignitas
- 9/16 miejsce hREDS - $1,000
- 9/16 miejsce ENTERPRISE esports - $1,000
- 9/16 miejsce ONYX - $1,000
- 9/16 miejsce MASONIC - $1,000
- 9/16 miejsce Nexus Gaming - $1,000