DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 457: | Linia 457: | ||
| [[Team Secret]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[AGF Esport]]''' |
| [[Team Secret]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[AGF Esport]]''' |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Gambit Youngsters]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Gambit Youngsters]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] [[Syman Gaming]] |
|- |
|- |
||
− | | [[Team Endpoint]] [[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] || 0 || |
+ | | [[Team Endpoint]] [[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] || 0 || 1 || [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] [[ALTERNATE aTTaX]] |
|} |
|} |
||
====Półfinały==== |
====Półfinały==== |
||
Linia 468: | Linia 468: | ||
| [[Hard Legion Esports]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || 0 || 0 || [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[AGF Esport]] |
| [[Hard Legion Esports]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || 0 || 0 || [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[AGF Esport]] |
||
|- |
|- |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
+ | | [[Gambit Youngsters]] [[Plik:Rosja - flaga.png|30px|Rosja]] || 0 || 0 || - |
|} |
|} |
||
====Finał==== |
====Finał==== |
Wersja z 11:39, 14 lip 2020
Nine to Five 1 jest turniejem, który odbywa się od 29 czerwca do 15 lipca 2020 roku.
Broadcast
- Komentatorzy:
Drużyny
|
Uwaga:
- Drużyna ex-SMASH Esports została zastąpiona przez ALTERNATE aTTaX.
Wyniki
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AGF Esport | 2 | 0 |
2. | Nexus Gaming | 2 | 1 |
3. | HellRaisers | 1 | 2 |
4. | BIG Academy | 0 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HellRaisers | 1 | 2 | Nexus Gaming |
AGF Esport | 2 | 1 | BIG Academy |
Nexus Gaming | 0 | 2 | AGF Esport |
HellRaisers | 2 | 1 | BIG Academy |
Nexus Gaming | 2 | 0 | HellRaisers |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Izako Boars | 2 | 0 |
2. | S-Gaming | 2 | 1 |
3. | Team Singularity | 1 | 2 |
4. | Orgles5 | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 2 | 0 | Team Singularity |
S-Gaming | 2 | 0 | Orgles5 |
Izako Boars | 2 | 0 | S-Gaming |
Team Singularity | 2 | 1 | Orgles5 |
S-Gaming | 2 | 0 | Team Singularity |
Grupa C
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | CR4ZY | 2 | 0 |
2. | Adaptation | 2 | 1 |
3. | Level Up esports | 1 | 2 |
4. | eSport Rhein-Neckar | 0 | 2 |
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
CR4ZY | 2 | 1 | eSport Rhein-Neckar |
Level Up esports | 1 | 2 | Adaptation |
eSport Rhein-Neckar | 0 | 2 | Level Up esports |
CR4ZY | 2 | 0 | Adaptation |
Adaptation | 2 | 1 | Level Up esports |
Grupa D
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Wisła All in Games Kraków | 2 | 0 |
2. | Wizards Esports Club | 2 | 1 |
3. | 9INE | 1 | 2 |
4. | Team Excellency | 0 | 2 |
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Wizards Esports Club | 1 | 2 | Wisła All in Games Kraków |
9INE | 2 | 1 | Team Excellency |
Wizards Esports Club | 2 | 0 | Team Excellency |
Wisła All in Games Kraków | 2 | 0 | 9INE |
9INE | 1 | 2 | Wizards Esports Club |
Etap szwajcarski
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AVEZ Esport | 3 | 0 |
2. | Syman Gaming | 3 | 0 |
3. | S-Gaming | 3 | 1 |
4. | CR4ZY | 3 | 1 |
5. | AGF Esport | 3 | 1 |
6. | Wisła All in Games Kraków | 3 | 2 |
7. | Illuminar Gaming | 3 | 2 |
8. | ALTERNATE aTTaX | 3 | 2 |
9. | sAw | 2 | 3 |
10. | Level Up esports | 2 | 3 |
11. | FATE Esports | 2 | 3 |
12. | Wizards Esports Club | 1 | 3 |
13. | Team LDLC | 1 | 3 |
14. | HONORIS | 1 | 3 |
15. | Nexus Gaming | 0 | 3 |
16. | Izako Boars | 0 | 3 |
Mecze grupy
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
sAw | 2 | 1 | AGF Esport |
FATE eSports | 2 | 1 | Izako Boars |
AVEZ Esport | 2 | 0 | Nexus Gaming |
ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 | S-Gaming |
Team LDLC | 1 | 2 | CR4ZY |
Syman Gaming | 2 | 0 | Level Up esports |
Illuminar Gaming | 2 | 1 | Wisła All in Games Kraków |
HONORIS | 1 | 2 | Wizards Esports Club |
Runda 2
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FATE eSports | 0 | 2 | Syman Gaming |
S-Gaming | 2 | 0 | Wizards Esports Club |
sAw | 0 | 2 | CR4ZY |
AVEZ Esport | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nexus Gaming | 0 | 2 | Wisła All in Games Kraków |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | HONORIS |
Izako Boars | 1 | 2 | Level Up esports |
AGF Esport | 2 | 1 | Team LDLC |
Runda 3
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
CR4ZY | 0 | 2 | AVEZ Esport |
Syman Gaming | 2 | 0 | S-Gaming |
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Wisła All in Games Kraków | 1 | 2 | AGF Esport |
Level Up esports | 2 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
sAw | 2 | 1 | Illuminar Gaming |
FATE eSports | 2 | 0 | Wizards Esports Club |
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nexus Gaming | 0 | 2 | Team LDLC |
Izako Boars | 1 | 2 | HONORIS |
Runda 4
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
sAw | 1 | 2 | S-Gaming |
FATE eSports | 0 | 2 | CR4ZY |
AGF Esport | 2 | 0 | Level Up esports |
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC | 0 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
Wisła All in Games Kraków | 2 | 0 | HONORIS (walkower) |
Illuminar Gaming | 2 | 0 | Wizards Esports Club |
Runda 5
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Wisła All in Games Kraków | 2 | 0 | Level Up esports |
FATE eSports | 0 | 2 | Illuminar Gaming |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | sAw |
Faza pucharowa
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVEZ Esport | 2 | 1 | Wisła All in Games Kraków |
CR4ZY | 1 | 2 | AGF Esport |
Syman Gaming | 2 | 1 | Illuminar Gaming |
S-Gaming | 0 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Hard Legion Esports | 2 | 1 | AVEZ Esport |
Team Secret | 1 | 2 | AGF Esport |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | Syman Gaming |
Team Endpoint | 0 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Hard Legion Esports | 0 | 0 | AGF Esport |
Gambit Youngsters | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |