Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki
Poprzedni:
Nine to Five 4
Nine to Five Następny:
Nine to Five 6

Nine to Five 5 był turniejem, który odbył się w dniach od 19 października do 4 listopada 2020 roku.

Broadcast

Drużyny

Playoffy:

Etap szwajcarski:

Etap grupowy:




Uwagi:

Wyniki

Etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska Illuminar Gaming 2 0
2. Finlandia SJ Gaming 2 1
3. Bułgaria FATE Esports 1 2
4. Rosja S-Gaming 0 2
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
S-Gaming Rosja 1 2 Polska Illuminar Gaming
SJ Gaming Finlandia 0 2 Bułgaria FATE Esports
Illuminar Gaming Polska 2 1 Bułgaria FATE Esports
S-Gaming Rosja 1 2 Finlandia SJ Gaming
FATE Esports Bułgaria 0 2 Finlandia SJ Gaming

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Galaxy Racer Esports 2 0
2. Dania AGF Esport 2 1
3. Portugalia Giants Gaming 1 2
4. Polska HONORIS 0 2
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Galaxy Racer Esports Szwecja 2 0 Portugalia Giants Gaming
AGF Esport Dania 2 0 Polska HONORIS
Galaxy Racer Esports Szwecja 2 1 Dania AGF Esport
Giants Gaming Portugalia 2 0 Polska HONORIS
AGF Esport Dania 2 0 Portugalia Giants Gaming

Grupa C

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Ukraina Project X 2 0
2. Dania Copenhagen Flames 2 1
3. Rumunia Nexus Gaming 1 2
4. Niemcy No Limit Gaming 0 2
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Copenhagen Flames Dania 2 0 Rumunia Nexus Gaming
Project X Ukraina 2 1 Niemcy No Limit Gaming
Copenhagen Flames Dania 1 2 Ukraina Project X
Nexus Gaming Rumunia 2 0 Niemcy No Limit Gaming
Copenhagen Flames Dania 2 1 Rumunia Nexus Gaming

Grupa D

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Finlandia KOVA Esports 2 0
2. Francja Team LDLC 2 1
3. Szwecja Lilmix 1 2
4. Rosja Hard Legion Esports 0 2
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC Francja 2 1 Szwecja Lilmix
Hard Legion Esports Rosja 0 2 Finlandia KOVA Esports
Team LDLC Francja 1 2 Finlandia KOVA Esports
Lilmix Szwecja 2 1 Rosja Hard Legion Esports
Team LDLC Francja 2 1 Szwecja Lilmix

Etap szwajcarski

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja Team Heretics 3 0
2. WNP Virtus.pro 3 0
3. Ukraina Project X 3 1
4. Dania Copenhagen Flames 3 1
5. Niemcy ALTERNATE aTTaX 3 1
5. Szwecja Galaxy Racer Esports 3 2
7. Kazachstan K23 3 2
8. Dania x6tence 3 2
9. UE c0ntact Gaming 2 3
10. Polska Actina PACT 2 3
11. Szwecja Lilmix 2 3
12. Polska Izako Boars 1 3
13. Finlandia SJ Gaming 1 3
14. Polska Illuminar Gaming 1 3
15. Finlandia KOVA Esports 0 3
16. Francja Team LDLC 0 3

Mecze grupy

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
x6tence Dania 2 1 Polska Illuminar Gaming
Izako Boars Polska 2 0 Finlandia SJ Gaming
ALTERNATE aTTaX Niemcy 1 2 Ukraina Project X
c0ntact Gaming UE 0 2 Dania Copenhagen Flames
Virtus.pro WNP 2 1 Francja Team LDLC
Team Heretics Francja 2 1 Finlandia KOVA Esports
K23 Kazachstan 2 0 Szwecja Galaxy Racer Esports
Actina PACT Polska 1 2 Szwecja Lilmix
Runda 2
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
K23 Kazachstan 2 1 Dania Copenhagen Flames
Project X Ukraina 1 2 Francja Team Heretics
Virtus.pro WNP 2 0 Polska Izako Boars
x6tence Dania 1 2 Szwecja Lilmix
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Actina PACT Polska 1 2 Polska Illuminar Gaming
SJ Gaming Finlandia 2 0 Francja Team LDLC
KOVA Esports Finlandia 0 2 Niemcy ALTERNATE aTTaX
c0ntact Gaming UE 2 1 Szwecja Galaxy Racer Esports
Runda 3
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Heretics Francja 2 1 Kazachstan K23
Virtus.pro WNP 2 0 Szwecja Lilmix
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SJ Gaming Finlandia 0 2 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Copenhagen Flames Dania 2 1 Polska Illuminar Gaming
Project X Ukraina 2 0 Polska Izako Boars
x6tence Dania 1 2 UE c0ntact Gaming
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Galaxy Racer Esports Szwecja 2 0 Francja Team LDLC
KOVA Esports Finlandia 1 2 Polska Actina PACT
Runda 4
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ALTERNATE aTTaX Niemcy 2 0 Kazachstan K23
Project X Ukraina 2 0 UE c0ntact Gaming
Copenhagen Flames Dania 2 0 Szwecja Lilmix
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Actina PACT Polska 2 0 Finlandia SJ Gaming
Galaxy Racer Esports Szwecja 2 0 Polska Illuminar Gaming
x6tence Dania 2 0 Polska Izako Boars
Runda 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Galaxy Racer Esports Szwecja 2 0 Szwecja Lilmix
K23 Kazachstan 2 1 UE c0ntact Gaming
Actina PACT Polska 0 2 Dania x6tence

Faza pucharowa

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Heretics Francja 0 2 Dania x6tence
Project X Ukraina 0 2 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Virtus.pro WNP 0 2 Kazachstan K23
Copenhagen Flames Dania 2 1 Szwecja Galaxy Racer Esports

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
forZe Rosja 0 2 Dania x6tence
MAD Lions Dania 2 1 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Wisła All in Games Kraków Polska 2 1 Kazachstan K23
Sprout Niemcy 2 1 Dania Copenhagen Flames

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
x6tence Dania 0 2 Dania MAD Lions
Wisła All in Games Kraków Polska 2 1 Niemcy Sprout

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MAD Lions Dania 1 2 Polska Wisła All in Games Kraków

Pula nagród

Advertisement