Ta drużyna zajmuje obecnie 48 miejsce w rankingu Top 130 drużyn wg CS:GO Fandom.

ORDER jest australijską profesjonalną organizacją e-sportową, która została założona w październiku 2017 roku.

Organizacja

Historia

2018

  • 8 stycznia 2018 - Organizacja ORDER ogłosiła swój pierwszy skład, a w nim: liazz, emagine, Hatz, sico oraz jako trener dayV1D.
  • 19 stycznia 2018 - AliStair dołączył do drużyny.
  • 23 stycznia 2018 - inveigh został menadżerem drużyny.
  • 6 kwietnia 2018 - dayV1D nie jest już trenerem drużyny!
  • 5 września 2018 - Elmapuddy został trenerem drużyny!
  • 11 września 2018 - sico opuścił drużynę, a za niego dołączył INS.
  • 1 października 2018 - liazz opuścił drużynę.
  • 2 października 2018 - zeph dołączył do drużyny.

2019

  • 28 czerwca 2019 - zeph opuścił drużynę.
  • 8 lipca 2019 - Valiance dołączył do drużyny.
  • 26 lipca 2019 - Elmapuddy nie jest już trenerem drużyny!
  • 26 sierpnia 2019 - INS opuścił drużynę, a za niego dołączył USTILO.

2020

  • 6 stycznia 2020 - Hatz opuścił drużynę.
  • 8 stycznia 2020 - Rickeh dołączył tymczasowo do drużyny!
  • 17 lutego 2020 - emagine przeszedł na emeryturę!
  • 20 lutego 2020 - Rickeh oficjalnie dołączył do drużyny, j1rah został tymczasowym graczem składu, a trenerem formacji tucks.
  • 4 marca 2020 - j1rah oficjalnie dołączył do drużyny.
  • 23 października 2020 - tucks przeszedł na ceesową emeryturę!
  • 11 grudnia 2020 - inveigh opuścił organizację.
  • 15 grudnia 2020 - GoMeZ dołączył do organizacji jako CGO.

Obecny skład

Zastępstwa

Byli członkowie

Byli trenerzy

Osiągnięcia

Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
Pierwsze miejsce World Electronic Sports Games 2017 - Finały Azji-Pacyfik Chiny Jiaozhou, Chiny 11 - 14 stycznia 2018 $40,000
Pierwsze miejsce Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Zamknięte kwalifikacje Oceanii Online 20 - 25 stycznia 2018
13/16 miejsce Intel Extreme Masters Season XII - World Championship Polska Katowice, Polska 27 - 28 lutego 2018 $2,500
9/12 miejsce World Electronic Sports Games 2017 Chiny Haikou, Chiny 13 - 15 marca 2018 $10,000
Pierwsze miejsce ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Australia Online 23 stycznia - 1 kwietnia 2018
1/2 miejsce ESL Pro League Season 7 - Azja-Pacyfik: Australia i Nowa Zelandia Online 4 - 5 kwietnia 2018
Trzecie miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney: Zamknięte kwalifikacje Oceanii Online 13 - 17 kwietnia 2018
3/4 miejsce ESL Pro League Season 7 - Azja-Pacyfik Australia Sydney, Australia 21 - 22 kwietnia 2018 $12,000
9/12 miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Sydney Australia Sydney, Australia 1 - 2 maja 2018 $5,000
5/6 miejsce ESEA Season 27: Global Challenge Anglia Leicester, Anglia 11 - 12 maja 2018 $3,000
1/2 miejsce ESL ANZ Championship - Season 6: Etap grupowy Online 7 marca - 16 maja 2018
3/4 miejsce ZOTAC Cup Masters 2018 - Azja Tajwan Tajpej, Tajwan 5 - 7 czerwca 2018 $2,500
Drugie miejsce ESL ANZ Championship - Season 6 Australia Sydney, Australia 15 - 17 czerwca 2018 $3,500 AUD
1/2 miejsce DreamHack Masters Stockholm 2018: Azjatyckie kwalifikacje - Oceania Online 20 - 21 czerwca 2018
Pierwsze miejsce Gfinity Elite Series AU - Season 1 Australia Sydney, Australia 2 czerwca - 14 lipca 2018 $40,000
Drugie miejsce ESEA Season 28: Najważniejsza dywizja - Australia Online 21 maja - 15 sierpnia 2018 $2,400
Drugie miejsce eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2018 - Zamknięte kwalifikacje Oceanii Online 25 sierpnia 2018
3/4 miejsce ESL ANZ Championship - Season 7: Etap grupowy Online 1 sierpnia - 19 września 2018
1/2 miejsce WESG 2018 Oceania - Etap online Online 14 października 2018
Pierwsze miejsce ESL Pro League Season 8 - Oceania Online 14 - 31 października 2018
Drugie miejsce WESG 2018 - Regionalne finały Oceanii Australia Adelaide, Australia 4 listopada 2018 $3,000 AUD
5/8 miejsce ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Australia Online 18 września - 5 listopada 2018 $300
5/6 miejsce ESL ANZ Championship - Season 7 Australia Brisbane, Australia 8 listopada 2018 $1,000 AUD
13/16 miejsce ESL Pro League Season 8 - Finały Dania Odense, Dania 4 - 5 grudnia 2018 $20,000
Pierwsze miejsce Gfinity Elite Series AU - Season 2 Australia Sydney, Australia 3 listopada - 15 grudnia 2018 $40,000 AUD
Pierwsze miejsce ESEA Season 30: Najważniejsza dywizja - Australia Online 15 stycznia - 28 marca 2019 $5,000
5 miejsce ESL ANZ Championship - Season 8: Etap online Online 12 marca - 14 maja 2019
5/6 miejsce ESL Pro League Season 9 - Azja-Pacyfik Online 12 kwietnia - 23 maja 2019 $4,500
Drugie miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Australia Online 29 kwietnia - 13 czerwca 2019 $2,500
Pierwsze miejsce ESL ANZ Championship - Season 8 Australia Sydney, Australia 15 - 16 czerwca 2019 $8,000 AUD
Drugie miejsce ESL ANZ Championship - Season 9: Etap online Online 9 - 25 lipca 2019
Drugie miejsce eXTREMESLAND 2019 - Zamknięte kwalifikacje Oceanii Online 22 września 2019
Pierwsze miejsce ESL ANZ Championship - Season 9 Australia Sydney, Australia 28 - 29 września 2019 $8,000 AUD
Drugie miejsce eXTREMESLAND 2019 - Regionalne finały Oceanii Australia Sydney, Australia 19 - 20 października 2019 $300
Pierwsze miejsce ESEA Season 32: Najważniejsza dywizja - Australia Online 9 września - 9 listopada 2019
3/4 miejsce ESL Pro League Season 10 - Azja-Pacyfik Online 11 października - 18 listopada 2019 $5,500
5/6 miejsce ESEA Season 32: Global Challenge USA Dallas, USA 13 - 14 grudnia 2019 $3,750
Drugie miejsce Asia Minor Championship - Rio 2020: Zamknięte kwalifikacje Oceanii Online 7 - 8 marca 2020
Pierwsze miejsce ESEA Season 33: Najważniejsza dywizja - Australia Online 13 stycznia - 22 marca 2020
Drugie miejsce ESL ANZ Championship - Season 10 Online 3 marca - 5 kwietnia 2020 $5,000 AUD
Drugie miejsce ESL One: Road to Rio - Oceania Online 6 - 10 maja 2020 $3,000
Trzecie miejsce DreamHack Masters Spring 2020 - Oceania Online 2 - 6 czerwca 2020 $3,000
Pierwsze miejsce ESL Pro League Season 12: Kwalifikacje Oceanii Online 19 - 21 czerwca 2020
1/2 miejsce DreamHack Open Summer 2020: Oceania - Zamknięte kwalifikacje Online 5 lipca 2020
Trzecie miejsce DreamHack Open Summer 2020: Oceania Online 7 - 9 sierpnia 2020 $7,500
3/4 miejsce ESL ANZ Champs Season 11 Online 26 maja - 22 sierpnia 2020 $3,500 AUD
Trzecie miejsce ESL One: Cologne 2020 Online - Oceania Online 25 - 29 sierpnia 2020 $2,500
Drugie miejsce Perfect World Oceania League Fall 2020 Online 2 - 6 września 2020 $10,000
Pierwsze miejsce ESEA Season 34: Najważniejsza dywizja - Australia Online 28 kwietnia - 7 września 2020 $5,000
Drugie miejsce ESL Pro League Season 12 - Oceania Online 21 września - 6 października 2020 $6,500
Drugie miejsce ESEA Season 35: Najważniejsza dywizja - Australia Online 1 września - 4 listopada 2020 $2,000
Drugie miejsce Intel Extreme Masters XV - Beijing Online: Oceania Online 13 - 22 listopada 2020 $4,000
Drugie miejsce DreamHack Masters Winter 2020: Oceania Online 1 - 6 grudnia 2020 $4,000
Edycja Australia i Oceania CS:GO - Profesjonalne drużyny - Australia i Oceania
Australia 100 ThievesAustralia AthleticoAustralia Athletico AcademyAustralia Athletico BlackAustralia Athletico Female
Australia Avant GardeNowa Zelandia Black Sheep New ZealandAustralia Breakaway EsportsAustralia Chiefs eSports Club
Australia Chiefs eSports Club AcademyAustralia Dark SidedAustralia Dark Sided FemaleAustralia Genuine Gaming
Australia Grayhound GamingAustralia Ground Zero GamingNowa Zelandia ICON EsportsAustralia Kings Gaming Club
Australia Kings Gaming Club FemaleAustralia i Oceania Legacy eSportsAustralia ORDERAustralia Parallax
Australia Recursive eSportsAustralia RenegadesAustralia RoosterAustralia Rooster 2Nowa Zelandia SYF Gaming
Nowa Zelandia Tainted MindsAustralia Tainted Minds BlackAustralia Team Exile5Australia Team Immunity
Australia Trident EsportsAustralia Trident PhoenixAustralia Trident StormAustralia VERTEX Esports Club
Australia Vox EminorNowa Zelandia Winterfox
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.