DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 178: | Linia 178: | ||
*3/4 miejsce '''[[ESL Mistrzostwa Polski - Fall 2019: Etap online]]''' (2019) |
*3/4 miejsce '''[[ESL Mistrzostwa Polski - Fall 2019: Etap online]]''' (2019) |
||
*[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''[[ESL Mistrzostwa Polski - Fall 2019: Finały]]''' (2019) |
*[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''[[ESL Mistrzostwa Polski - Fall 2019: Finały]]''' (2019) |
||
+ | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''WESG 2019 - Wschodnioeuropejskie zamknięte kwalifikacje''' (2019) |
||
==Najważniejsze momenty== |
==Najważniejsze momenty== |
Wersja z 19:08, 8 gru 2019
- Do czeskiego gracza - oskar
|} Oskar "oskarish" Stenborowski (ur. 16 maja 1997) jest polskim profesjonalnym graczem CS:GO, który obecnie gra w drużynie Illuminar Gaming.
Drużyny
- 2015-0?-?? — 2015-02-22 - Team WinneR
- 2015-02-22 — 2015-08-?? - KILLERFISH eSport
- 2015-08-13 — 2015-08-?? - nerdRage
- 2015-08-?? — 2015-09-15 - Dobry&Gaming
- 2015-09-15 — 2016-01-27 - Lounge Gaming
- 2016-02-22 — 2016-04-05 - Team Lioncast
- 2016-04-28 — 2016-05-07 - PENTA Sports
- 2016-12-23 — 2017-04-01 - ALTERNATE aTTaX
- 2017-08-14 — 2017-09-08 - attackiereN
- 2017-09-08 — 2018-03-11 - SEAL Esports
- 2018-03-11 — 2018-05-01 - attackiereN
- 2018-05-?? — 2018-07-16 - Epsilon eSports
- 2018-07-16 — 2018-08-12 - BLAST
- 2018-08-12 — 2018-10-02 - Team Preparation
- 2018-10-22 — 2019-06-28 - x-kom Team
- 2019-06-28 — 2019-07-01 - x-kom AGO
- 2019-07-01 — 2019-07-05 - ex-x-kom Team
- 2019-07-05 — nadal - Illuminar Gaming
Historia
2015
- W 2015 roku oskarish dołączył do swojej pierwszej drużyny w CS:GO, która nosiła nazwę Team WinneR.
- 22 lutego 2015 - Skład drużyny Team WinneR został przejęty przez organizację KILLERFISH eSport.
- W sierpniu 2015 roku oskarish opuścił drużynę KILLERFISH eSport, a parę dni później dołączył do nerdRage, lecz opuścił ją parę dni później dołączając do Dobry&Gaming.
- 15 września 2015 - Skład drużyny Dobry&Gaming został przejęty przez organizację Lounge Gaming.
2016
- 27 stycznia 2016 - oskarish opuścił drużynę Lounge Gaming.
- 22 lutego 2016 - oskarish dołączył do drużyny Team Lioncast.
- 5 kwietnia 2016 - Organizacja Team Lioncast pożegnała się ze składem.
- 28 kwietnia 2016 - Organizacja PENTA Sports ogłosiła swój rezerwowy skład na turniej ESL Meisterschaft: Spring 2016, na którym nie mogła uczestniczyć w głównym składzie, bo brała udział w tej samej chwili w turnieju europejskich finałach najważniejszej dywizji ESEA Season 21.
- 23 grudnia 2016 - oskarish, ecfN oraz trener tow b dołączyli do drużyny ALTERNATE aTTaX.
2017
- 1 kwietnia 2017 - oskarish opuścił drużynę ALTERNATE aTTaX.
- 14 sierpnia 2017 - oskarish dołączył do drużyny attackiereN.
- 8 września 2017 - Skład drużyny attackiereN został przejęty przez organizację SEAL Esports.
2018
- 11 marca 2018 - Skład drużyny SEAL Esports rozstał się z organizacją i był znany pod nazwą attackiereN!
- 1 maja 2018 - Skład drużyny attackiereN został rozwiązany!
- W maju 2018 roku oskarish dołączył do drużyny Epsilon eSports.
- 16 lipca 2018 - oskarish opuścił drużynę Epsilon eSports i dołączył do BLAST.
- 12 sierpnia 2018 - Skład drużyny BLAST został przejęty przez organizację Team Preparation.
- 2 października 2018 - Skład drużyny Team Preparation rozpadł się!
- 22 października 2018 - oskarish dołączył do drużyny x-kom Team.
2019
- 28 czerwca 2019 - Organizacje AGO Esports oraz x-kom Team połączyły się.
- 1 lipca 2019 - Skład drużyny x-kom Team ogłosił, że nie będzie brać udziału w projekcie x-kom AGO.
- 5 lipca 2019 - Były skład drużyny x-kom Team został przejęty przez organizację Illuminar Gaming.
Osiągnięcia
Total-DestructioN
PENTA Sports
- 3/4 miejsce DreamHack Winter 2014 - Pierwsze europejskie pre-kwalifikacje (2014)
Team WinneR
KILLERFISH eSport
- ESL Meisterschaft: Spring 2015 - Cup 1 (2015)
- ESL Meisterschaft: Spring 2015 - Cup 2 (2015)
- Acer Predator Masters Season 1 - Kwalifikacje (2015)
- 99Damage Arena 6 (2015)
- ESL Meisterschaft: Spring 2015 (2015)
- D!ngIT Weekly Cup 2 (2015)
- 3/4 miejsce ESL Meisterschaft: Summer 2015 - Cup 1 (2015)
nerdRage
- Multifrags Invitational 2015 (2015)
Dobry&Gaming
- D!ngIT Weekly Cup 15 (2015)
- 5/8 miejsce DreamHack Stockholm 2015 - Pierwsze europejskie kwalifikacje (2015)
- DreamHack Stockholm 2015 - Drugie europejskie kwalifikacje (2015)
Lounge Gaming
- ESL Polish Championship 2015 - Showmatch (2015)
- ESL Polish Championship 2015 (2015)
- D!ngIT Weekly Cup 28 (2015)
- Global eSports Cup - Season 1 - Pierwszy europejski etap grupowy (2015)
- ELEAGUE Road to Vegas - Drugie europejskie otwarte kwalifikacje (2015)
- D!ngIT Weekly Cup 30 (2015)
- ELEAGUE Road to Vegas - Europejskie zamknięte kwalifikacje (2015)
- ELEAGUE Road to Vegas (2016)
CL4NLESS
PENTA Sports
- 3/4 miejsce ESL Meisterschaft: Spring 2016 (2016)
team LUNA
PENTA Sports
- ESL Meisterschaft: Winter 2016 - Cup 4 (2016)
- 3/4 miejsce ESL Meisterschaft: Winter 2016 - Cup 5 (2016)
- 3/4 miejsce ESL Meisterschaft Winter 2016 (2016)
ALTERNATE aTTaX
- ESL Meisterschaft: Spring 2017 - Cup 1 (2017)
- eSportsArcadeTV Cup 2 (2017)
- ESL Meisterschaft: Spring 2017 - Cup 3 (2017)
- 3/4 miejsce ESL Meisterschaft: Spring 2017 - Cup 4 (2017)
- 13 miejsce FACEIT Pro League - Europa: Marzec 2017 (2017)
- 18 miejsce ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja - Europa (2017)
- ESL Meisterschaft: Spring 2017 (2017)
- 99Liga Season 5 - Dywizja 1 (2017)
PACT White
attackiereN
- 3/4 miejsce CS:GO Champions League Season 6 (2017)
c'est la vie
Vistula Eagles
attackiereN
SEAL Esports
- 6 miejsce Polska Liga Esportowa Sezon 2 (2017)
- Stream.me Gauntlet - CIS vs EU 15 (2017)
- UCC Cup 1 - Trzecie otwarte kwalifikacje (2017)
- 3/4 miejsce ESEA Season 26: Otwarta dywizja - Polska (2017)
- GG League King of the Hill 3 (2017)
- GG League King of the Hill 4 (2017)
- GG League King of the Hill 5 (2018)
- GG League King of the Hill 7 (2018)
- V4 Future Sports Festival - Drugie polskie otwarte kwalifikacje (2018)
- Ecenter Copernicup 2018 (2018)
- Puchar Polski Cybersport Season 3 - Drugie otwarte kwalifikacje (2018)
- Malta Esport Masters 2018 - Kwalifikacje (2018)
- Malta Esport Masters 2018 (2018)
- eSporBet.com Promo Cup (2018)
- 3/4 miejsce CSesport.com Cup 3 (2018)
Epsilon eSports
Pompa Team
- 5/8 miejsce GG League 2018 (2018)
Epsilon eSports
- 9 miejsce Legend Series 5 - Etap grupowy (2018)
- 10 miejsce ESEA Season 28: Najważniejsza dywizja - Europa (2018)
BLAST
Team Preparation
- 5/6 miejsce ESL Polish Championship - Summer 2018 - Etap grupowy (2018)
x-kom Team
- Europe Minor Championship - Katowice 2019: Trzecie otwarte kwalifikacje (2018)
- Polska Liga Esportowa Sezon 4: Grupa Mistrzowska - Etap grupowy (2018)
- Polska Liga Esportowa Sezon 4: Grupa Mistrzowska (2018)
- 3/4 miejsce WINNERS League - Season 1: Invite Division (2018)
- Geeks Gone Wild 24: Europejskie kwalifikacje (2019)
- 3/4 miejsce Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe (2019)
- OGA Counter PIT Season 2 (2019)
- Esports Championship Series Season 7 - Europejskie mistrzostwo pretendentów: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2019)
- 3/4 miejsce ESEA Season 30: Zaawansowana dywizja - Europa (2019)
- 3/4 miejsce ESEA Season 30: Najważniejsza dywizja - Europa: Baraże (2019)
- LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów 2019 (2019)
- Esportal Global - Polskie finały - Dziewiąte kwalifikacje (2019)
- 3/4 miejsce LOOT.BET Hotshot Series Season 3 (2019)
- Games Clash Masters 2019 - MEET POINT (2019)
- ESL Polish Championship - Spring 2019: Etap grupowy (2019)
- 3/4 miejsce ESL Polish Championship - Spring 2019 (2019)
- 11 miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europa (2019)
Illuminar Gaming
- LOOT.BET Season 3 (2019)
- UCC Summer Smash (2019)
- Games Clash Masters 2019 (2019)
- United Masters League Season 2 - Tydzień drugi (2019)
- 9 miejsce European Champions Cup (2019)
- 12 miejsce ESEA Season 32: Najważniejsza dywizja - Europa (2019)
- 5/6 miejsce DreamHack Open Atlanta 2019 (2019)
- 3/4 miejsce ESL Mistrzostwa Polski - Fall 2019: Etap online (2019)
- ESL Mistrzostwa Polski - Fall 2019: Finały (2019)
- WESG 2019 - Wschodnioeuropejskie zamknięte kwalifikacje (2019)