Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

PGL Major Kraków 2017 - Kwalifikacje były kwalifikacjami do turnieju PGL Major Kraków 2017, które odbyły się w Rumunia Bukareszcie.

Kwalifikacje

Broadcast

Drużyny

Zaproszone





Uwaga:

Zakwalifikowane





Wyniki

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE mousesports 3 0
2. Francja G2 Esports 3 0
3. UE PENTA Sports 3 1
4. USA Cloud9 3 1
5. Niemcy BIG 3 1
6. Brazylia Immortals 3 2
7. Rosja Vega Squadron 3 2
8. WNP FlipSid3 Tactics 3 2
9. USA Team Liquid 2 2
10. Norwegia Team Dignitas 2 3
11. UE HellRaisers 2 3
12. Szwecja GODSENT 1 3
13. Australia Renegades 1 3
14. Chiny TyLoo 1 3
15. USA OpTic Gaming 0 3
16. Kazachstan Tengri 0 3

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja 22 20 Brazylia Immortals
OpTic Gaming USA 14 16 UE PENTA Sports
Team Liquid USA 22 19 Chiny TyLoo
GODSENT Szwecja 16 14 Norwegia Team Dignitas
mousesports UE 16 1 Kazachstan Tengri
HellRaisers UE 16 10 Rosja Vega Squadron
FlipSid3 Tactics WNP 19 16 Australia Renegades
BIG Niemcy 10 16 USA Cloud9

Runda 2

Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming USA 10 16 Rosja Vega Squadron
TyLoo Chiny 16 14 Australia Renegades
BIG Niemcy 16 14 Kazachstan Tengri
Team Dignitas Norwegia 13 16 Brazylia Immortals
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA 3 16 UE PENTA Sports
HellRaisers UE 4 16 WNP FlipSid3 Tactics
G2 Esports Francja 16 11 USA Cloud9
mousesports UE 16 11 Szwecja GODSENT

Runda 3

Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Norwegia 16 7 Kazachstan Tengri
OpTic Gaming USA 10 16 Australia Renegades
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TyLoo Chiny 10 16 Rosja Vega Squadron
BIG Niemcy 16 9 Brazylia Immortals
Cloud9 USA 16 11 Szwecja GODSENT
Team Liquid USA 16 2 UE HellRaisers
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports UE 14 16 UE mousesports
G2 Esports Francja 16 13 WNP FlipSid3 Tactics

Runda 4

Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TyLoo Chiny 11 16 UE HellRaisers
Team Dignitas Norwegia 16 14 Australia Renegades
GODSENT Szwecja 14 16 Brazylia Immortals
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports UE 16 8 Rosja Vega Squadron
Cloud9 USA 16 3 WNP FlipSid3 Tactics
BIG Niemcy 16 10 USA Team Liquid

Runda 5

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers UE 13 16 Brazylia Immortals
Team Dignitas Norwegia 5 16 Rosja Vega Squadron
Team Liquid USA 23 25 WNP FlipSid3 Tactics

Ciekawostki

Advertisement