Pinnacle Cup był turniejem, który odbył się w dniach od 3 marca do 4 kwietnia 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Play-iny[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Esports Club Kyiv | 14 | 16 | hREDS |
Apeks | 16 | 13 | K23 |
Lilmix | 16 | 6 | Lemondogs |
Copenhagen Flames | 19 | 17 | Galaxy Racer |
HellRaisers | 13 | 16 | Nordavind |
Tricked Esport | 16 | 13 | KOVA Esports |
Team GamerLegion | 16 | 8 | Case Esports |
Ambush Esport | 5 | 16 | uMx Gaming |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
hREDS | 0 | 2 | Apeks |
Lilmix | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Nordavind | 1 | 2 | Tricked Esport |
Team GamerLegion | 2 | 0 | uMx Gaming |
Etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Endpoint | 3 | 0 |
2. | HAVU Gaming | 3 | 0 |
3. | Nemiga Gaming | 3 | 1 |
4. | GODSENT | 3 | 1 |
5. | Wisła Kraków | 3 | 1 |
6. | Copenhagen Flames | 3 | 2 |
7. | SAW | 3 | 2 |
8. | EXTREMUM | 3 | 2 |
9. | Apeks | 2 | 3 |
10. | SINNERS Esports | 2 | 3 |
11. | Winstrike Team | 2 | 3 |
12. | Team One | 1 | 3 |
13. | Tricked Esport | 1 | 3 |
14. | Dignitas | 1 | 3 |
15. | Lyngby Vikings | 0 | 3 |
16. | Team GamerLegion | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Winstrike Team | 2 | 1 | Team GamerLegion |
SAW | 2 | 0 | Apeks |
Nemiga Gaming | 2 | 0 | Tricked Esport |
Team One | 0 | 2 | GODSENT |
SINNERS Esports | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Endpoint | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
EXTREMUM | 2 | 1 | Wisła Kraków |
Dignitas | 0 | 2 | HAVU Gaming |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 2 | 0 | Winstrike Team |
EXTREMUM | 1 | 2 | SAW |
Copenhagen Flames | 0 | 2 | HAVU Gaming |
GODSENT | 0 | 2 | Endpoint |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 1 | 2 | Tricked Esport |
Apeks | 0 | 2 | Wisła Kraków |
Lyngby Vikings | 0 | 2 | Team One |
Dignitas | 0 | 2 | SINNERS Esports |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 0 | 2 | Endpoint |
HAVU Gaming | 2 | 0 | SAW |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 2 | 1 | Tricked Esport |
SINNERS Esports | 2 | 1 | EXTREMUM |
Wisła Kraków | 2 | 1 | Winstrike Team |
Team One | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 1 | 2 | Apeks |
Dignitas | 2 | 0 | Lyngby Vikings |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 2 | 0 | SAW |
Copenhagen Flames | 0 | 2 | GODSENT |
Wisła Kraków ' | 2 | 1 | SINNERS Esports |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EXTREMUM | 2 | 1 | Tricked Esport |
Dignitas | 0 | 2 | Winstrike Team |
Team One | 0 | 2 | Apeks |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Winstrike Team |
SINNERS Esports | 0 | 2 | SAW |
EXTREMUM | 2 | 0 | Apeks |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 2 | 0 | SAW |
Endpoint | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
Nemiga Gaming | 2 | 0 | EXTREMUM |
GODSENT | 0 | 2 | Wisła Kraków |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ninjas In Pyjamas | 1 | 2 | HAVU Gaming |
BIG | 2 | 1 | Endpoint |
Team Spirit | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
Gambit Esports | 2 | 0 | Wisła Kraków |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 2 | 0 | BIG |
Team Spirit | 1 | 2 | Gambit Esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 1 | 2 | Gambit Esports |
Pula nagród[]
- Gambit Esports - $80,000
- HAVU Gaming - $20,000