Pinnacle Cup był turniejem, który odbył się w dniach od 3 marca do 4 kwietnia 2021 roku.

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Cypr Pavlos "Exwarrior" Georgiou
    • Wielka Brytania Ryan "ReTr00" Bernard
    • Wielka Brytania Neo "Ne0kai" Caine
    • Wielka Brytania Joshua "Emenjay" Martin
    • Wielka Brytania Peter "Kremer3" Kremer

Drużyny

Playoffy:

Etap szwajcarski:

Etap grupowy:




Wyniki

Play-iny

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Esports Club Kyiv Ukraina 14 16 Finlandia hREDS
Apeks Szwecja 16 13 Kazachstan K23
Lilmix Szwecja 16 6 Szwecja Lemondogs
Copenhagen Flames Dania 19 17 Szwecja Galaxy Racer
HellRaisers Rosja 13 16 UE Nordavind
Tricked Esport Dania 16 13 Finlandia KOVA Esports
Team GamerLegion UE 16 8 Brazylia Case Esports
Ambush Esport Francja 5 16 Wielka Brytania uMx Gaming

Runda 2

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
hREDS Finlandia 0 2 Szwecja Apeks
Lilmix Szwecja 0 2 Dania Copenhagen Flames
Nordavind UE 1 2 Dania Tricked Esport
Team GamerLegion UE 2 0 Wielka Brytania uMx Gaming

Etap szwajcarski

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE Endpoint 3 0
2. Finlandia HAVU Gaming 3 0
3. Białoruś Nemiga Gaming 3 1
4. Brazylia GODSENT 3 1
5. Polska Wisła Kraków 3 1
6. Dania Copenhagen Flames 3 2
7. Portugalia SAW 3 2
8. Australia i Oceania EXTREMUM 3 2
9. Szwecja Apeks 2 3
10. Czechy SINNERS Esports 2 3
11. Rosja Winstrike Team 2 3
12. Brazylia Team One 1 3
13. Dania Tricked Esport 1 3
14. Szwecja Dignitas 1 3
15. Dania Lyngby Vikings 0 3
16. UE Team GamerLegion 0 3

Mecze grupy

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Winstrike Team Rosja 2 1 UE Team GamerLegion
SAW Portugalia 2 0 Szwecja Apeks
Nemiga Gaming Białoruś 2 0 Dania Tricked Esport
Team One Brazylia 0 2 Brazylia GODSENT
SINNERS Esports Czechy 0 2 Dania Copenhagen Flames
Endpoint UE 2 1 Dania Lyngby Vikings
EXTREMUM Australia i Oceania 2 1 Polska Wisła Kraków
Dignitas Szwecja 0 2 Finlandia HAVU Gaming
Runda 2
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Nemiga Gaming Białoruś 2 0 Rosja Winstrike Team
EXTREMUM Australia i Oceania 1 2 Portugalia SAW
Copenhagen Flames Dania 0 2 Finlandia HAVU Gaming
GODSENT Brazylia 0 2 UE Endpoint
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team GamerLegion UE 1 2 Dania Tricked Esport
Apeks Szwecja 0 2 Polska Wisła Kraków
Lyngby Vikings Dania 0 2 Brazylia Team One
Dignitas Szwecja 0 2 Czechy SINNERS Esports
Runda 3
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Nemiga Gaming Białoruś 0 2 UE Endpoint
HAVU Gaming Finlandia 2 0 Portugalia SAW
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GODSENT Brazylia 2 1 Dania Tricked Esport
SINNERS Esports Czechy 2 1 Australia i Oceania EXTREMUM
Wisła Kraków Polska 2 1 Rosja Winstrike Team
Team One Brazylia 0 2 Dania Copenhagen Flames
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team GamerLegion UE 1 2 Szwecja Apeks
Dignitas Szwecja 2 0 Dania Lyngby Vikings
Runda 4
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Nemiga Gaming Białoruś 2 0 Portugalia SAW
Copenhagen Flames Dania 0 2 Brazylia GODSENT
Wisła Kraków Polska' 2 1 Czechy SINNERS Esports
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
EXTREMUM Australia i Oceania 2 1 Dania Tricked Esport
Dignitas Szwecja 0 2 Rosja Winstrike Team
Team One Brazylia 0 2 Szwecja Apeks
Runda 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Copenhagen Flames Dania 2 0 Rosja Winstrike Team
SINNERS Esports Czechy 0 2 Portugalia SAW
EXTREMUM Australia i Oceania 2 0 Szwecja Apeks

Faza pucharowa

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HAVU Gaming Finlandia 2 0 Portugalia SAW
Endpoint UE 2 0 Dania Copenhagen Flames
Nemiga Gaming Białoruś 2 0 Australia i Oceania EXTREMUM
GODSENT Brazylia 0 2 Polska Wisła Kraków

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas In Pyjamas Szwecja 1 2 Finlandia HAVU Gaming
BIG Niemcy 2 1 UE Endpoint
Team Spirit Rosja 2 0 Białoruś Nemiga Gaming
Gambit Esports Rosja 2 0 Polska Wisła Kraków

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HAVU Gaming Finlandia 2 0 Niemcy BIG
Team Spirit Rosja 1 2 Rosja Gambit Esports

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HAVU Gaming Finlandia 1 2 Rosja Gambit Esports

Pula nagród

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.