Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Pinnacle Cup 2 był turniejem, który odbył się w dniach od 28 czerwca do 16 lipca 2021 roku.

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Wielka Brytania Joshua "Emenjay" Martin
    • Wielka Brytania Peter "Kremer3" Kremer
    • Cypr Pavlos "Exwarrior" Georgiou
    • Pakistan Faraz "Wildeity" Abro
    • Irlandia Jack "Zerpherr" Kelly
    • RPA Matthew "HAzE" Stott
    • Wielka Brytania Ryan "ReTr00" Bernard
    • Australia Joshua "Dweg" Nathan (playoffy)
    • Wielka Brytania Jamie "TheEternalJay" Martin (playoffy)
    • USA Garret "Phy" Schier (playoffy)
  • Obserwator: Serbia Marko "shev" Krajčeski

Drużyny

Playoffy:

Etap szwajcarski:

Etap grupowy:




Uwaga:

Wyniki

Play-iny

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Lyngby Vikings Dania 16 4 Ukraina Natus Vincere Junior
Nordavind UE 13 16 Brazylia Sharks Esports
Team GamerLegion Szwecja 8 16 UE mouz NXT
ALTERNATE aTTaX Niemcy 7 16 Rosja Team Spirit Academy
Sangal Esports Turcja 16 6 Dania AGF Esport
Young Ninjas Szwecja 16 12 Rosja VP.Prodigy
1WIN Team Rosja 19 17 UE Chetz Esports
100PingGods Kazachstan 16 11 Finlandia KOVA Esports

Runda 2

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Lyngby Vikings Dania 2 0 Brazylia Sharks Esports
mouz NXT UE 2 0 Rosja Team Spirit Academy
Sangal Esports Turcja 1 2 Szwecja Young Ninjas
1WIN Team Rosja 1 2 Kazachstan 100PingGods

Etap szwajcarski

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Wielka Brytania Endpoint 3 0
2. Czechy Sinners Esports 3 0
3. Bułgaria SKADE 3 1
4. UE mouz NXT 3 1
5. UE ENCE 3 1
6. Szwecja Young Ninjas 3 2
7. Rosja Entropiq 3 2
8. Bułgaria Team Fiend 3 2
9. Finlandia HAVU Gaming 2 3
10. Dania Copenhagen Flames 2 3
11. Brazylia MIBR 2 3
12. Dania Lyngby Vikings 1 3
13. Polska x-kom AGO 1 3
14. Francja Double Poney 1 3
15. Kazachstan 100PingGods 0 3
16. Brazylia Team One 0 3

Mecze grupy

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SKADE Bułgaria 2 1 Kazachstan 100PingGods
Double Poney Francja 0 2 Dania Lyngby Vikings
Endpoint Wielka Brytania 2 0 Dania Copenhagen Flames
Sinners Esports Czechy 2 0 Polska x-kom AGO
Entropiq Rosja 0 2 UE mouz NXT
Team Fiend Bułgaria 2 1 Szwecja Young Ninjas
HAVU Gaming Finlandia 1 2 Brazylia MIBR
ENCE UE 2 0 Brazylia Team One
Runda 2
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sinners Esports Czechy 2 0 Bułgaria Team Fiend
ENCE UE 2 0 Dania Lyngby Vikings
mouz NXT UE 0 2 Bułgaria SKADE
Endpoint Wielka Brytania 2 1 Brazylia MIBR
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HAVU Gaming Finlandia 2 0 Dania Copenhagen Flames
Double Poney Francja 2 0 Polska x-kom AGO
Young Ninjas Szwecja 2 0 Brazylia Team One
100PingGods Kazachstan 0 2 Rosja Entropiq
Runda 3
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Endpoint Wielka Brytania 2 0 Bułgaria SKADE
Sinners Esports Czechy 2 1 UE ENCE
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Double Poney Francja 1 2 Rosja Entropiq
HAVU Gaming Finlandia 2 0 Bułgaria Team Fiend
Young Ninjas Szwecja 2 0 Brazylia MIBR
mouz NXT UE 2 0 Dania Lyngby Vikings
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
x-kom AGO Polska 2 1 Brazylia Team One
100PingGods Kazachstan 1 2 Dania Copenhagen Flames
Runda 4
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HAVU Gaming Finlandia 0 2 Bułgaria SKADE
mouz NXT UE 2 0 Szwecja Young Ninjas
ENCE UE 2 0 Rosja Entropiq
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Double Poney Francja 0 2 Bułgaria Team Fiend
x-kom AGO Polska 0 2 Dania Copenhagen Flames
MIBR Brazylia 2 1 Dania Lyngby Vikings
Runda 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Young Ninjas Szwecja 2 0 Dania Copenhagen Flames
HAVU Gaming Finlandia 1 2 Rosja Entropiq
MIBR Brazylia 0 2 Bułgaria Team Fiend

Faza pucharowa

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Fiend Bułgaria 2 0 Szwecja Young Ninjas
mouz NXT UE 1 2 Dania Copenhagen Flames
SKADE Bułgaria 2 1 Rosja Entropiq
ENCE UE 1 2 Finlandia HAVU Gaming

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sinners Esports Czechy 2 0 Bułgaria Team Fiend
Endpoint Wielka Brytania 2 0 Bułgaria SKADE
forZe Rosja 2 0 Dania Copenhagen Flames
Team Spirit Rosja 2 0 Finlandia HAVU Gaming

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sinners Esports Czechy 1 2 Wielka Brytania Endpoint
forZe Rosja 1 2 Rosja Team Spirit

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Endpoint Wielka Brytania 1 2 Rosja Team Spirit

Pula nagród

Advertisement