Pinnacle Cup 2 był turniejem, który odbył się w dniach od 28 czerwca do 16 lipca 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Uwaga:
Wyniki[]
Play-iny[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 16 | 4 | Natus Vincere Junior |
Nordavind | 13 | 16 | Sharks Esports |
Team GamerLegion | 8 | 16 | mouz NXT |
ALTERNATE aTTaX | 7 | 16 | Team Spirit Academy |
Sangal Esports | 16 | 6 | AGF Esport |
Young Ninjas | 16 | 12 | VP.Prodigy |
1WIN Team | 19 | 17 | Chetz Esports |
100PingGods | 16 | 11 | KOVA Esports |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Sharks Esports |
mouz NXT | 2 | 0 | Team Spirit Academy |
Sangal Esports | 1 | 2 | Young Ninjas |
1WIN Team | 1 | 2 | 100PingGods |
Etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Endpoint | 3 | 0 |
2. | Sinners Esports | 3 | 0 |
3. | SKADE | 3 | 1 |
4. | mouz NXT | 3 | 1 |
5. | ENCE | 3 | 1 |
6. | Young Ninjas | 3 | 2 |
7. | Entropiq | 3 | 2 |
8. | Team Fiend | 3 | 2 |
9. | HAVU Gaming | 2 | 3 |
10. | Copenhagen Flames | 2 | 3 |
11. | MIBR | 2 | 3 |
12. | Lyngby Vikings | 1 | 3 |
13. | x-kom AGO | 1 | 3 |
14. | Double Poney | 1 | 3 |
15. | 100PingGods | 0 | 3 |
16. | Team One | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 1 | 100PingGods |
Double Poney | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Endpoint | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
Sinners Esports | 2 | 0 | x-kom AGO |
Entropiq | 0 | 2 | mouz NXT |
Team Fiend | 2 | 1 | Young Ninjas |
HAVU Gaming | 1 | 2 | MIBR |
ENCE | 2 | 0 | Team One |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sinners Esports | 2 | 0 | Team Fiend |
ENCE | 2 | 0 | Lyngby Vikings |
mouz NXT | 0 | 2 | SKADE |
Endpoint | 2 | 1 | MIBR |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
Double Poney | 2 | 0 | x-kom AGO |
Young Ninjas | 2 | 0 | Team One |
100PingGods | 0 | 2 | Entropiq |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 2 | 0 | SKADE |
Sinners Esports | 2 | 1 | ENCE |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Double Poney | 1 | 2 | Entropiq |
HAVU Gaming | 2 | 0 | Team Fiend |
Young Ninjas | 2 | 0 | MIBR |
mouz NXT | 2 | 0 | Lyngby Vikings |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 2 | 1 | Team One |
100PingGods | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 0 | 2 | SKADE |
mouz NXT | 2 | 0 | Young Ninjas |
ENCE | 2 | 0 | Entropiq |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Double Poney | 0 | 2 | Team Fiend |
x-kom AGO | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
MIBR | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Young Ninjas | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
HAVU Gaming | 1 | 2 | Entropiq |
MIBR | 0 | 2 | Team Fiend |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 2 | 0 | Young Ninjas |
mouz NXT | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
SKADE | 2 | 1 | Entropiq |
ENCE | 1 | 2 | HAVU Gaming |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sinners Esports | 2 | 0 | Team Fiend |
Endpoint | 2 | 0 | SKADE |
forZe | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
Team Spirit | 2 | 0 | HAVU Gaming |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sinners Esports | 1 | 2 | Endpoint |
forZe | 1 | 2 | Team Spirit |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 1 | 2 | Team Spirit |
Pula nagród[]
- Team Spirit - $80,000
- Endpoint - $20,000