Pinnacle Cup III był turniejem, który odbył się w dniach od 14 do 30 marca 2022 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Freddie "GrimyRannarr" Pritchard
- Peter "Counterfeit" Hartnell
- Matthew "HAzE" Stott
- Travis "TravCS" Landaw Mott
- William "AnThran" Chafee
- Roope "Nexus" Väänänen
- Cole "xner" McHenry
- Martijn "Aeore" Sijtsma
- Tom "anpigeon" Hunt
- Peter "Kremer3" Kremer
- Harry "LEGDAY" Pollitt
- Tim "Dktruman" de Lange
- Mats "Grev" Greeven
- Teodor "Tedd" Borisov
- Jack "Zerpherr" Kelly
- Pavlos "ExWarrior" Georgiou
- Joshua "Emenjay" Martin
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Play-iny[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis Talent | 16 | 14 | x-kom AGO |
MAD Lions | 16 | 8 | ENTERPRISE esports |
BIG Academy | 16 | 7 | Coalesce |
4glory Esports | 16 | 13 | FAMBIT |
777 Esports | 16 | 7 | MAD DOG'S PACT |
Savage | 12 | 16 | KOVA Esports |
Apeks Rebels | 2 | 16 | Ungentium |
Young Ninjas | 16 | 8 | Sangal Esports |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis Talent | 0 | 2 | MAD Lions |
BIG Academy | 0 | 2 | 4glory Esports |
777 Esports | 0 | 2 | KOVA Esports |
Ungentium | 0 | 2 | Young Ninjas |
Etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | 4glory Esports | 3 | 0 |
2. | BLUEJAYS | 3 | 0 |
3. | SKADE | 3 | 1 |
4. | MOUZ NXT | 3 | 1 |
5. | Copenhagen Flames | 3 | 1 |
6. | Team GamerLegion | 3 | 2 |
7. | Tricked Esport | 3 | 2 |
8. | Endpoint | 3 | 2 |
9. | Team Finest | 2 | 3 |
10. | Anonymo Esports | 2 | 3 |
11. | Into The Breach | 2 | 3 |
12. | Young Ninjas | 1 | 3 |
13. | MAD Lions | 1 | 3 |
14. | KOVA Esports | 1 | 3 |
15. | 00 Nation | 0 | 3 |
16. | SINNERS Esports | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 2 | 1 | MAD Lions |
SINNERS Esports | 0 | 2 | Team Finest |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Young Ninjas |
00 Nation | 1 | 2 | BLUEJAYS |
SKADE | 1 | 2 | KOVA Esports |
Team GamerLegion | 0 | 2 | 4glory Esports |
MOUZ NXT | 2 | 0 | Into The Breach |
Anonymo Esports | 2 | 0 | Tricked Esport |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Endpoint |
Anonymo Esports | 2 | 0 | KOVA Esports |
MOUZ NXT | 1 | 2 | BLUEJAYS |
Team Finest | 1 | 2 | 4glory Esports |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MAD Lions | 2 | 1 | Young Ninjas |
SKADE | 2 | 0 | Tricked Esport |
SINNERS Esports | 0 | 2 | Team GamerLegion |
00 Nation | 0 | 2 | Into The Breach |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Anonymo Esports | 0 | 2 | 4glory Esports |
Copenhagen Flames | 0 | 2 | BLUEJAYS |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Finest | 2 | 0 | Endpoint |
SKADE | 2 | 0 | MAD Lions |
MOUZ NXT | 2 | 0 | Team GamerLegion |
KOVA Esports | 1 | 2 | Into The Breach |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 1 | 2 | Tricked Esport |
00 Nation | 1 | 2 | Young Ninjas |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 1 | Into The Breach |
MOUZ NXT | 2 | 0 | Team Finest |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Anonymo Esports |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
KOVA Esports | 0 | 2 | Tricked Esport |
MAD Lions | 1 | 2 | Team GamerLegion |
Endpoint | 2 | 1 | Young Ninjas |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Anonymo Esports | 1 | 2 | Team GamerLegion |
Team Finest | 1 | 2 | Tricked Esport |
Endpoint | 2 | 0 | Into The Breach |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
4glory Esports | 0 | 2 | Tricked Esport |
MOUZ NXT | 0 | 2 | SKADE |
BLUEJAYS | 2 | 0 | Team GamerLegion |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Endpoint |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ECSTATIC | 1 | 2 | Tricked Esport |
Team Vitality | 0 | 2 | SKADE |
Dignitas | 2 | 0 | BLUEJAYS |
ENCE | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 0 | 2 | SKADE |
Dignitas | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
Pula nagród[]
- SKADE - $80,000
- Copenhagen Flames - $20,000