Pinnacle Cup IV był turniejem, który odbył się w dniach od 25 kwietnia do 27 maja 2022 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Tom "SneakyBeaky" Taylor
- Freddie "GrimyRannarr" Pritchard
- Ryan "ReTr00" Bernard
- Tim "Dktruman" de Lange
- Jack "Zerpherr" Kelly
- Peter "Counterfeit" Hartnell
- Teo "oversiard" Siard
- Travis "TravCS" Landaw Mott
- Matthew "HAzE" Stott
- Cole "xner" McHenry
- William "AnThran" Chafee
- Anirudh "Paladin" Ajay
- Roope "Nexus" Väänänen
- Teodor "Tedd" Borisov
- Tom "anpigeon" Hunt
- Garret "Phy" Schier
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Play-iny[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 16 | 10 | ONYX |
Team Finest | 16 | 5 | 777 Esports |
Case Esports | 11 | 16 | Savage |
Falcons Esports | 12 | 16 | Dynamo Eclot |
Esports Club Kyiv | 14 | 16 | ALTERNATE aTTaX |
MASONIC | 16 | 11 | HAVU Gaming |
iNation | 19 | 22 | For The Win Esports |
KOVA Esports | 11 | 16 | Isurus |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 0 | 2 | Team Finest |
Savage | 1 | 2 | Dynamo Eclot |
ALTERNATE aTTaX | 0 | 2 | MASONIC |
For The Win Esports | 0 | 2 | Isurus |
Etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team GamerLegion | 3 | 0 |
2. | Team Spirit | 3 | 0 |
3. | K23 | 3 | 1 |
4. | Apeks | 3 | 1 |
5. | Isurus | 3 | 1 |
6. | SKADE | 3 | 2 |
7. | Team Finest | 3 | 2 |
8. | ECSTATIC | 3 | 2 |
9. | MASONIC | 2 | 3 |
10. | Wisła Kraków | 2 | 3 |
11. | x-kom AGO | 2 | 3 |
12. | Dynamo Eclot | 1 | 3 |
13. | BLUEJAYS | 1 | 3 |
14. | SINNERS Esports | 1 | 3 |
15. | Bad News Bears | 0 | 3 |
16. | 4glory Esports | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ECSTATIC | 0 | 2 | Team Finest |
Apeks | 2 | 0 | 4glory Esports |
K23 | 2 | 1 | Dynamo Eclot |
Team Spirit | 2 | 0 | BLUEJAYS |
SINNERS Esports | 2 | 1 | Wisła Kraków |
SKADE | 1 | 2 | Isurus |
x-kom AGO | 1 | 2 | MASONIC |
Team GamerLegion | 2 | 0 | Bad News Bears |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Apeks | 2 | 1 | MASONIC |
Team GamerLegion | 2 | 1 | SINNERS Esports |
Team Spirit | 2 | 0 | K23 |
Team Finest | 2 | 1 | Isurus |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 2 | 0 | 4glory Esports |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Bad News Bears |
Dynamo Eclot | 1 | 2 | BLUEJAYS |
SKADE | 1 | 2 | ECSTATIC |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Apeks | 1 | 2 | Team GamerLegion |
Team Spirit | 2 | 1 | Team Finest |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 2 | 1 | BLUEJAYS |
Wisła Kraków | 2 | 1 | ECSTATIC |
SINNERS Esports | 1 | 2 | K23 |
Isurus | 2 | 1 | MASONIC |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dynamo Eclot | 2 | 0 | Bad News Bears |
SKADE | 2 | 1 | 4glory Esports |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 1 | 2 | K23 |
Apeks | 2 | 1 | Team Finest |
Wisła Kraków | 1 | 2 | Isurus |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MASONIC | 2 | 1 | BLUEJAYS |
SINNERS Esports | 0 | 2 | SKADE |
Dynamo Eclot | 0 | 2 | ECSTATIC |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 0 | 2 | SKADE |
ECSTATIC | 2 | 1 | MASONIC |
Wisła Kraków | 1 | 2 | Team Finest |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 0 | 2 | Team Finest |
K23 | 0 | 2 | Isurus |
Team GamerLegion | 0 | 2 | SKADE |
Apeks | 1 | 2 | ECSTATIC |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
TYLOO | 0 | 2 | Team Finest |
Movistar Riders | 2 | 0 | Isurus |
Eternal Fire | 2 | 0 | SKADE |
Bad News Eagles | 1 | 2 | ECSTATIC |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Finest | 2 | 1 | Movistar Riders |
Eternal Fire | 2 | 0 | ECSTATIC |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Finest | 2 | 1 | Eternal Fire |
Pula nagród[]
- Team Finest - $80,000
- Eternal Fire - $20,000