Poprzedni: Spring Sweet Spring 3 |
Pinnacle Fall Series | Następny: Pinnacle Fall Series 2 |
Pinnacle Fall Series 1 był turniejem, który odbył się w dniach od 23 sierpnia do 8 września 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Regionalny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | 1win | 3 | 0 |
2. | Copenhagen Flames | 3 | 0 |
3. | K23 | 3 | 1 |
4. | Movistar Riders | 3 | 1 |
5. | Team LDLC | 3 | 1 |
6. | Apeks | 3 | 2 |
7. | Galaxy Racer | 3 | 2 |
8. | Team GamerLegion | 3 | 2 |
9. | 777 Esports | 2 | 3 |
10. | SJ | 2 | 3 |
11. | KOVA Esports | 2 | 3 |
12. | Lilmix | 1 | 3 |
13. | Team Spirit Academy | 1 | 3 |
14. | Wisła Kraków | 1 | 3 |
15. | OFFSET Esports | 0 | 3 |
16. | VP.Prodigy | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1win | 2 | 0 | VP.Prodigy |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Apeks |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | OFFSET Esports |
Team GamerLegion | 2 | 0 | KOVA Esports |
Movistar Riders | 2 | 1 | Team Spirit Academy |
K23 | 2 | 0 | SJ |
777 Esports | 2 | 0 | Galaxy Racer |
Team LDLC | 2 | 0 | Lilmix |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Wisła Kraków |
Team LDLC | 2 | 0 | Movistar Riders |
Team GamerLegion | 1 | 2 | K23 |
1win | 2 | 0 | 777 Esports |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Apeks | 2 | 1 | VP.Prodigy |
SJ | 2 | 1 | KOVA Esports |
Galaxy Racer | 2 | 0 | OFFSET Esports |
Team Spirit Academy | 1 | 2 | Lilmix |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1win | 2 | 0 | Team LDLC (walkower) |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | K23 (walkower) |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Apeks | 2 | 0 | 777 Esports |
Galaxy Racer | 2 | 1 | Lilmix |
Team GamerLegion | 2 | 1 | Wisła Kraków |
SJ | 0 | 2 | Movistar Riders |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
KOVA Esports | 2 | 0 | VP.Prodigy |
Team Spirit Academy | 2 | 1 | OFFSET Esports |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Galaxy Racer | 0 | 2 | K23 |
Apeks | 1 | 2 | Team LDLC |
Team GamerLegion | 1 | 2 | Movistar Riders |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Wisła Kraków | 0 | 2 | 777 Esports |
SJ | 2 | 1 | Lilmix |
Team Spirit Academy | 1 | 2 | KOVA Esports |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
777 Esports | 1 | 2 | Team GamerLegion |
Galaxy Racer | 2 | 0 | SJ |
Apeks | 2 | 1 | KOVA Esports |
Główny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Endpoint | 3 | 0 |
2. | SKADE | 3 | 0 |
3. | 1win | 3 | 1 |
4. | Galaxy Racer | 3 | 1 |
5. | Dignitas | 3 | 1 |
6. | Copenhagen Flames | 3 | 2 |
7. | Team GamerLegion | 3 | 2 |
8. | x-kom AGO | 3 | 2 |
9. | FunPlus Phoenix | 2 | 3 |
10. | Team Fiend | 2 | 3 |
11. | Movistar Riders | 2 | 3 |
12. | Sprout | 1 | 3 |
13. | Team LDLC | 1 | 3 |
14. | SAW | 1 | 3 |
15. | K23 | 0 | 3 |
16. | Apeks | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 2 | 1 | K23 |
SKADE | 2 | 0 | Apeks |
Endpoint | 2 | 1 | Galaxy Racer |
SAW | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
FunPlus Phoenix | 2 | 1 | Team GamerLegion |
Sprout | 2 | 0 | Movistar Riders |
Team Fiend | 0 | 2 | Team LDLC |
Dignitas | 0 | 2 | 1win |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FunPlus Phoenix | 1 | 2 | SKADE |
1win | 2 | 0 | Sprout |
Team LDLC | 1 | 2 | x-kom AGO |
Endpoint | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
K23 | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Apeks | 0 | 2 | Team Fiend |
SAW | 1 | 2 | Galaxy Racer |
Movistar Riders | 0 | 2 | Dignitas |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 2 | 0 | x-kom AGO |
1win | 1 | 2 | SKADE |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC | 1 | 2 | Dignitas |
Team Fiend | 2 | 1 | Copenhagen Flames |
FunPlus Phoenix | 2 | 0 | Sprout |
Team GamerLegion | 0 | 2 | Galaxy Racer |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SAW | 2 | 0 | Apeks |
Movistar Riders | 2 | 0 | K23 |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Galaxy Racer | 2 | 1 | Team Fiend |
1win | 2 | 0 | x-kom AGO |
FunPlus Phoenix | 0 | 2 | Dignitas |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SAW | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Movistar Riders | 2 | 0 | Team LDLC |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Sprout |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 1 | Movistar Riders |
Team Fiend | 1 | 2 | Team GamerLegion |
FunPlus Phoenix | 0 | 2 | x-kom AGO |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 0 | 2 | x-kom AGO |
SKADE | 2 | 1 | Team GamerLegion |
1win | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Galaxy Racer | 0 | 2 | Dignitas |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 2 | 1 | x-kom AGO |
BIG | 0 | 2 | SKADE |
Virtus.pro | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
FaZe Clan | 2 | 1 | Dignitas |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Spirit | 1 | 2 | SKADE |
Virtus.pro | 2 | 1 | FaZe Clan |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 0 | 2 | Virtus.pro |
Pula nagród[]
- Virtus.pro - $40,000 + awans na turniej LAN Sweet LAN
- SKADE - $4,000
- 3/4 miejsce Team Spirit
- 3/4 miejsce FaZe Clan
- 5/8 miejsce x-kom AGO - $4,000
- 5/8 miejsce BIG
- 5/8 miejsce Copenhagen Flames - $6,000
- 5/8 miejsce Dignitas - $4,000
- 9/12 miejsce Endpoint - $3,000
- 9/12 miejsce Team GamerLegion - $5,000
- 9/12 miejsce 1win - $5,000
- 9/12 miejsce Galaxy Racer - $5,000
- 13/15 miejsce Movistar Riders - $2,000
- 13/15 miejsce Team Fiend
- 13/15 miejsce FunPlus Phoenix
- 16/18 miejsce SAW
- 16/18 miejsce Team LDLC - $2,000
- 16/18 miejsce Sprout
- 19/20 miejsce Apeks - $2,000
- 19/20 miejsce K23 - $2,000