Poprzedni: Pinnacle Fall Series 1 |
Pinnacle Fall Series | Następny: Pinnacle Fall Series 3 |
Pinnacle Fall Series 2 był turniejem, który odbył się w dniach od 4 października do 9 listopada 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Jack "Zerpherr" Kelly
- Teodor "Tedd" Borisov
- Matthew "HAzE" Stott
- Joshua "Emenjay" Martin
- Tyler "Feelin" Gough
- Joshua "BurntSanctuary" Keller
- Pavlos "ExWarrior" Georgiou
- Faraz "Wildeity" Abro
- Peter "Kremer3" Kremer
- Travis "TravCS" Landaw Mott
- Teo "oversiard" Siard
- Harvey "Skriv" Rodgers
- Ryan "ReTr00" Bernard
- William "AnThran" Chafee
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Regionalny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lyngby Vikings | 3 | 0 |
2. | Galaxy Racer | 3 | 0 |
3. | 1win | 3 | 1 |
4. | Nemiga Gaming | 3 | 1 |
5. | AaB esport | 3 | 1 |
6. | Esports Club Kyiv | 3 | 2 |
7. | Team Unique | 3 | 2 |
8. | Eternal Fire | 3 | 2 |
9. | Team GamerLegion | 2 | 3 |
10. | 777 Esports | 2 | 3 |
11. | Illuminar Gaming | 2 | 3 |
12. | ONYX | 1 | 3 |
13. | Nexus Gaming | 1 | 3 |
14. | KOVA Esports | 1 | 3 |
15. | hREDS | 0 | 3 |
16. | Tricked Esport | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 1 | 2 | Esports Club Kyiv |
Nemiga Gaming | 2 | 1 | AaB esport |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
Galaxy Racer | 2 | 0 | hREDS |
777 Esports | 0 | 2 | ONYX |
1win | 2 | 0 | Tricked Esport |
Team Unique | 1 | 2 | Nexus Gaming |
Eternal Fire | 2 | 0 | KOVA Esports |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 2 | 0 | 1win |
Galaxy Racer | 2 | 0 | ONYX |
Eternal Fire | 2 | 0 | Nexus Gaming |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Esports Club Kyiv |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 0 | 2 | 777 Esports |
hREDS | 0 | 2 | AaB esport |
Team GamerLegion | 2 | 1 | Illuminar Gaming |
Team Unique | 2 | 1 | KOVA Esports |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Eternal Fire | 1 | 2 | Galaxy Racer |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AaB esport | 2 | 0 | Nexus Gaming |
Team GamerLegion | 2 | 0 | 777 Esports |
ONYX | 1 | 2 | 1win |
Team Unique | 1 | 2 | Esports Club Kyiv |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 0 | 2 | KOVA Esports |
hREDS | 1 | 2 | Illuminar Gaming |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 0 | 2 | 1win |
Eternal Fire | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
AaB esport | 2 | 1 | Esports Club Kyiv |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ONYX | 0 | 2 | Team Unique |
777 Esports | 2 | 1 | KOVA Esports |
Nexus Gaming | 1 | 2 | Illuminar Gaming |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Esports Club Kyiv | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
Team Unique | 2 | 1 | 777 Esports |
Eternal Fire | 2 | 1 | Team GamerLegion |
Główny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | mouz NXT | 3 | 0 |
2. | Lyngby Vikings | 3 | 0 |
3. | HAVU Gaming | 3 | 1 |
4. | Nemiga Gaming | 3 | 1 |
5. | SAW | 3 | 1 |
6. | Team Unique | 3 | 2 |
7. | Galaxy Racer | 3 | 2 |
8. | FunPlus Phoenix | 3 | 2 |
9. | 1win | 2 | 3 |
10. | Esports Club Kyiv | 2 | 3 |
11. | INDE IRAE | 2 | 3 |
12. | K23 | 1 | 3 |
13. | AaB esport | 1 | 3 |
14. | SKADE | 1 | 3 |
15. | Endpoint | 0 | 3 |
16. | Eternal Fire | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
INDE IRAE | 1 | 2 | AaB esport |
HAVU Gaming | 2 | 1 | 1win |
SKADE | 2 | 0 | Eternal Fire |
K23 | 0 | 2 | Galaxy Racer |
SAW | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Endpoint | 1 | 2 | Team Unique |
mouz NXT | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
FunPlus Phoenix | 2 | 1 | Esports Club Kyiv |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 1 | 2 | Lyngby Vikings |
mouz NXT | 2 | 0 | AaB esport |
Team Unique | 0 | 2 | FunPlus Phoenix |
Galaxy Racer | 0 | 2 | HAVU Gaming |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1win | 2 | 0 | K23 |
INDE IRAE | 1 | 2 | Nemiga Gaming |
SAW | 2 | 0 | Eternal Fire |
Esports Club Kyiv | 2 | 0 | Endpoint |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mouz NXT | 2 | 0 | HAVU Gaming |
Lyngby Vikings | 2 | 1 | FunPlus Phoenix |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Galaxy Racer | 1 | 2 | SAW |
Team Unique | 2 | 1 | SKADE |
Esports Club Kyiv | 2 | 0 | AaB esport |
1win | 1 | 2 | Nemiga Gaming |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Eternal Fire (walkower) | 0 | 2 | K23 |
INDE IRAE | 2 | 1 | Endpoint |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Esports Club Kyiv | 1 | 2 | Nemiga Gaming |
SAW | 2 | 0 | FunPlus Phoenix |
Team Unique | 0 | 2 | HAVU Gaming |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 0 | 2 | Galaxy Racer |
1win | 2 | 0 | AaB esport |
INDE IRAE | 2 | 1 | K23 |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Esports Club Kyiv | 0 | 2 | Galaxy Racer |
INDE IRAE | 0 | 2 | Team Unique |
1win | 0 | 2 | FunPlus Phoenix |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MOUZ NXT | 2 | 1 | Team Unique |
Galaxy Racer | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
HAVU Gaming | 2 | 0 | FunPlus Phoenix (walkower) |
SAW | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dignitas | 0 | 2 | MOUZ NXT |
MAD Lions | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Sinners Esports | 0 | 2 | HAVU Gaming |
Entropiq | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MOUZ NXT | 1 | 2 | Lyngby Vikings |
HAVU Gaming | 1 | 2 | Entropiq |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 1 | 2 | Entropiq |
Pula nagród[]
- Entropiq - $40,000 + awans na turniej LAN Sweet LAN
- Lyngby Vikings - $6,000
- 3/4 miejsce MOUZ NXT - $4,000
- 3/4 miejsce HAVU Gaming - $4,000
- 5/8 miejsce Dignitas
- 5/8 miejsce MAD Lions
- 5/8 miejsce Sinners Esports
- 5/8 miejsce Nemiga Gaming - $6,000
- 9/12 miejsce Team Unique - $5,000
- 9/12 miejsce Galaxy Racer - $5,000
- 9/12 miejsce FunPlus Phoenix - $3,000
- 9/12 miejsce SAW - $3,000
- 13/15 miejsce Esports Club Kyiv - $2,000
- 13/15 miejsce INDE IRAE
- 13/15 miejsce 1win - $2,000
- 16/18 miejsce SKADE
- 16/18 miejsce AaB esport - $2,000
- 16/18 miejsce K23
- 19/20 miejsce Eternal Fire - $2,000
- 19/20 miejsce Endpoint