Poprzedni: Pinnacle Fall Series 2 |
Pinnacle Fall Series | Następny: Pinnacle Winter Series 1 |
Pinnacle Fall Series 3 był turniejem, który odbył się w dniach od 15 listopada do 1 grudnia 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Matthew "HAzE" Stott
- Peter "Kremer3" Kremer
- Joshua "BurntSanctuary" Keller
- Joshua "Emenjay" Martin
- Tyler "Feelin" Gough
- Nichola "wH1TE" Bauwelinck
- Tim "Dktruman" de Lange
- Pavlos "ExWarrior" Georgiou
- Faraz "Wildeity" Abro
- Jack "Zerpherr" Kelly
- Travis "TravCS" Landaw Mott
- Teodor "Tedd" Borisov
- Ryan "ReTr00" Bernard
- Neo "Ne0kai" Caine
- Teo "oversiard" Siard
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Regionalny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Finest | 3 | 0 |
2. | Team BLINK | 3 | 0 |
3. | 1win | 3 | 1 |
4. | Dynamo Eclot | 3 | 1 |
5. | Nexus Gaming | 3 | 1 |
6. | AGF Esport | 3 | 2 |
7. | MASONIC | 3 | 2 |
8. | Team Unique | 3 | 2 |
9. | 00 Nation | 2 | 3 |
10. | Marten Gaming | 2 | 3 |
11. | INDE IRAE | 2 | 3 |
12. | 777 Esports | 1 | 3 |
13. | hREDS | 1 | 3 |
14. | KOVA Esports | 1 | 3 |
15. | 4glory Esports | 0 | 3 |
16. | Levadia | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
INDE IRAE | 0 | 2 | KOVA Esports |
Dynamo Eclot | 1 | 2 | hREDS |
Team BLINK | 2 | 1 | AGF Esport |
Team Unique | 0 | 2 | Marten Gaming |
1win | 2 | 0 | Levadia |
777 Esports | 1 | 2 | Nexus Gaming |
Team Finest | 2 | 0 | 00 Nation |
MASONIC | 2 | 0 | 4glory Esports |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1win | 2 | 0 | hREDS |
Team Finest | 2 | 0 | KOVA Esports |
Marten Gaming | 2 | 1 | Nexus Gaming |
MASONIC | 1 | 2 | Team BLINK |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
777 Esports | 1 | 2 | Team Unique |
Dynamo Eclot | 2 | 1 | Levadia |
INDE IRAE | 2 | 1 | 00 Nation |
AGF Esport | 2 | 0 | 4glory Esports |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Finest | 2 | 0 | Marten Gaming |
1win | 1 | 2 | Team BLINK |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dynamo Eclot | 2 | 0 | KOVA Esports |
INDE IRAE | 0 | 2 | Team Unique |
AGF Esport | 2 | 0 | hREDS |
MASONIC | 1 | 2 | Nexus Gaming |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
777 Esports | 2 | 0 | Levadia |
4glory Esports | 0 | 2 | 00 Nation |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1win | 2 | 0 | Team Unique |
Dynamo Eclot | 2 | 0 | Marten Gaming |
AGF Esport | 0 | 2 | Nexus Gaming |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
INDE IRAE | 2 | 0 | hREDS |
MASONIC | 2 | 1 | KOVA Esports |
777 Esports | 0 | 2 | 00 Nation |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AGF Esport | 2 | 1 | INDE IRAE |
MASONIC | 2 | 0 | Marten Gaming |
00 Nation | 0 | 2 | Team Unique |
Główny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Double Poney | 3 | 0 |
2. | MOUZ NXT | 3 | 0 |
3. | forZe | 3 | 1 |
4. | K23 | 3 | 1 |
5. | Team BLINK | 3 | 1 |
6. | Team Unique | 3 | 2 |
7. | Dignitas | 3 | 2 |
8. | ECSTATIC | 3 | 2 |
9. | SKADE | 2 | 3 |
10. | Team Finest | 2 | 3 |
11. | Dynamo Eclot | 2 | 3 |
12. | HAVU Gaming | 1 | 3 |
13. | MASONIC | 1 | 3 |
14. | Nexus Gaming | 1 | 3 |
15. | 1win | 0 | 3 |
16. | AGF Esport | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Double Poney | 2 | 1 | 1win |
K23 | 2 | 1 | Team Finest |
HAVU Gaming | 2 | 0 | Dynamo Eclot |
ECSTATIC | 1 | 2 | Team Unique |
Dignitas | 1 | 2 | Team BLINK |
forZe | 2 | 0 | MASONIC |
MOUZ NXT | 2 | 0 | Nexus Gaming |
SKADE | 2 | 1 | AGF Esport |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 1 | 2 | Team BLINK |
Double Poney | 2 | 1 | K23 |
MOUZ NXT | 2 | 0 | HAVU Gaming |
SKADE | 0 | 2 | Team Unique |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Finest | 2 | 0 | AGF Esport |
Dynamo Eclot | 2 | 0 | Nexus Gaming |
ECSTATIC | 2 | 1 | 1win |
Dignitas | 2 | 0 | MASONIC |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MOUZ NXT | 2 | 0 | Team BLINK |
Double Poney | 2 | 0 | Team Unique |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 2 | 0 | HAVU Gaming |
SKADE | 1 | 2 | Team Finest |
Dignitas | 0 | 2 | ECSTATIC |
K23 | 2 | 0 | Dynamo Eclot |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1win | 1 | 2 | MASONIC |
AGF Esport | 1 | 2 | Nexus Gaming |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 2 | 1 | ECSTATIC |
K23 | 2 | 0 | Team Unique |
Team Finest | 1 | 2 | Team BLINK |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 0 | Nexus Gaming |
Dynamo Eclot | 2 | 1 | MASONIC |
Dignitas | 2 | 1 | HAVU Gaming |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Unique | 2 | 0 | Dynamo Eclot |
Team Finest | 0 | 2 | ECSTATIC |
SKADE | 1 | 2 | Dignitas |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MOUZ NXT | 2 | 0 | Dignitas |
Double Poney | 2 | 0 | Team Unique |
forZe | 0 | 2 | ECSTATIC |
K23 | 1 | 2 | Team BLINK |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Extra Salt | 2 | 0 | MOUZ NXT |
Sinners Esports | 0 | 2 | Double Poney |
MAD Lions | 1 | 2 | ECSTATIC |
Copenhagen Flames | 1 | 2 | Team BLINK |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Extra Salt | 2 | 0 | Double Poney |
ECSTATIC | 2 | 1 | Team BLINK |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Extra Salt | 0 | 2 | ECSTATIC |
Pula nagród[]
- ECSTATIC - $44,000 + awans na turniej LAN Sweet LAN
- Extra Salt
- 3/4 miejsce Double Poney - $4,000
- 3/4 miejsce Team BLINK - $6,000
- 5/8 miejsce MOUZ NXT - $4,000
- 5/8 miejsce Sinners Esports
- 5/8 miejsce MAD Lions
- 5/8 miejsce Copenhagen Flames
- 9/12 miejsce Dignitas - $3,000
- 9/12 miejsce Team Unique - $5,000
- 9/12 miejsce forZe - $3,000
- 9/12 miejsce K23 - $3,000
- 13/15 miejsce Dynamo Eclot - $2,000
- 13/15 miejsce Team Finest - $2,000
- 13/15 miejsce SKADE
- 16/18 miejsce Nexus Gaming - $2,000
- 16/18 miejsce MASONIC - $2,000
- 16/18 miejsce HAVU Gaming
- 19/20 miejsce 1win - $2,000
- 19/20 miejsce AGF Esport - $2,000