Poprzedni: Pinnacle Fall Series 3 |
Pinnacle Winter Series | Następny: Pinnacle Winter Series 2 |
Pinnacle Winter Series 1 był turniejem, który odbył się w dniach od 17 stycznia do 2 lutego 2022 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Matthew "HAzE" Scott
- Travis "TravCS" Landaw Mott
- Jack "Zerpherr" Kelly
- Joshua "BurntSanctuary" Keller
- Peter "Kremer3" Kremer
- Harry "LEGDAY" Pollitt
- Neo "Ne0kai" Caine
- Teodor "Tedd" Borisov
- Peter "Counterfeit" Hartnell
- Roope "Nexus" Väänänen
- Cole "xner" McHenry
- William "AnThran" Chafee
- Tom "anpigeon" Hunt
- Teo "oversiard" Siard
- Martijn "Aeore" Sijtsma
- Ryan "ReTr00" Bernard
- Joshua "Emenjay" Martin
- Tyler "Feelin" Gough
- Pavlos "ExWarrior" Georgiou
- Faraz "Wildeity" Abro
- Obserwatorzy:
- Marko "shev" Krajčeski
- Milan "lancemi" Vukoje
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Regionalny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Endpoint | 3 | 0 |
2. | SAW | 3 | 0 |
3. | Savage | 3 | 1 |
4. | Wisła Kraków | 3 | 1 |
5. | Team Unique | 3 | 1 |
6. | Tricked Esport | 3 | 2 |
7. | Apeks | 3 | 2 |
8. | Team GamerLegion | 3 | 2 |
10. | Esports Club Kyiv | 2 | 3 |
10. | GMT Esports | 2 | 3 |
11. | Team Finest | 2 | 3 |
12. | One Tap Gaming | 1 | 3 |
13. | ENTERPRISE esports | 1 | 3 |
14. | LookingForOrg | 1 | 3 |
15. | eSuba | 0 | 3 |
16. | MASONIC | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Finest | 1 | 2 | Esports Club Kyiv |
One Tap Gaming | 0 | 2 | Tricked Esport |
ENTERPRISE esports | 1 | 2 | GMT Esports |
Savage | 2 | 0 | MASONIC |
Team GamerLegion | 2 | 1 | Apeks |
SAW | 2 | 0 | eSuba |
Wisła Kraków | 1 | 2 | Endpoint |
Team Unique | 2 | 1 | LookingForOrg |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Esports Club Kyiv | 1 | 2 | SAW |
Tricked Esport | 1 | 2 | GMT Esports |
Endpoint | 2 | 0 | Team Unique |
Savage | 2 | 1 | Team GamerLegion |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Apeks | 2 | 0 | MASONIC |
ENTERPRISE esports | 2 | 0 | One Tap Gaming |
LookingForOrg | 0 | 2 | Wisła Kraków |
Team Finest | 2 | 0 | eSuba |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Savage | 1 | 2 | SAW |
Endpoint | 2 | 0 | GMT Esports |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENTERPRISE esports | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Team Finest | 0 | 2 | Team Unique |
Apeks | 1 | 2 | Esports Club Kyiv |
Tricked Esport | 1 | 2 | Wisła Kraków |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
LookingForOrg | 2 | 0 | MASONIC |
One Tap Gaming | 2 | 0 | eSuba |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Wisła Kraków | 2 | 1 | Esports Club Kyiv |
Savage | 2 | 0 | GMT Esports |
Team GamerLegion | 1 | 2 | Team Unique |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 2 | 0 | LookingForOrg |
Team Finest | 2 | 1 | ENTERPRISE esports |
Apeks | 2 | 0 | One Tap Gaming |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 2 | 1 | Team Finest |
Apeks | 2 | 0 | GMT Esports |
Team GamerLegion | 2 | 1 | Esports Club Kyiv |
Główny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Dignitas | 3 | 0 |
2. | Apeks | 3 | 0 |
3. | K23 | 3 | 1 |
4. | Wisła Kraków | 3 | 1 |
5. | Sprout | 3 | 1 |
6. | Eternal Fire | 3 | 2 |
7. | Endpoint | 3 | 2 |
8. | MOUZ NXT | 3 | 2 |
9. | SAW | 2 | 3 |
10. | SKADE | 2 | 3 |
11. | Tricked Esport | 2 | 3 |
12. | Team Unique | 1 | 3 |
13. | Team GamerLegion | 1 | 3 |
14. | 1win | 1 | 3 |
15. | Savage | 0 | 3 |
16. | Team BLINK | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Wisła Kraków | 1 | 2 | SKADE |
K23 | 2 | 0 | Team GamerLegion |
Team BLINK | 0 | 2 | Apeks |
Sprout | 1 | 2 | Tricked Esport |
Eternal Fire | 0 | 2 | Team Unique |
MOUZ NXT | 2 | 1 | Savage |
1win | 1 | 2 | Endpoint |
Dignitas | 2 | 1 | SAW |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
K23 | 0 | 2 | Endpoint |
SKADE | 1 | 2 | Apeks |
MOUZ NXT | 1 | 2 | Tricked Esport |
Dignitas | 2 | 0 | Team Unique |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team BLINK | 0 | 2 | Wisła Kraków |
1win | 2 | 1 | SAW |
Eternal Fire | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Sprout | 2 | 1 | Savage |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dignitas | 2 | 0 | Tricked Esport |
Apeks | 2 | 1 | Endpoint |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sprout | 2 | 1 | 1win |
SKADE | 1 | 2 | K23 |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Team GamerLegion |
MOUZ NXT | 2 | 0 | Team Unique |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SAW | 2 | 0 | Savage |
Eternal Fire | 2 | 1 | Team BLINK |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MOUZ NXT | 0 | 2 | K23 |
Endpoint | 1 | 2 | Sprout |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Tricked Esport |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Eternal Fire | 2 | 1 | 1win |
SKADE | 2 | 1 | Team GamerLegion |
SAW | 2 | 1 | Team Unique |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Eternal Fire | 2 | 0 | Tricked Esport |
SKADE | 1 | 2 | Endpoint |
MOUZ NXT | 2 | 0 | SAW |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dignitas | 1 | 2 | Eternal Fire |
Sprout | 0 | 2 | K23 |
Apeks | 2 | 0 | Endpoint |
Wisła Kraków | 2 | 1 | MOUZ NXT |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 1 | Eternal Fire |
Heroic | 1 | 2 | K23 |
Fnatic | 0 | 2 | Apeks |
FURIA Esports | 0 | 2 | Wisła Kraków |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 0 | 2 | K23 |
Apeks | 2 | 1 | Wisła Kraków |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
K23 | 2 | 1 | Apeks |
Pula nagród[]
- K23 - $44,000
- Apeks - $6,000
- 3/4 miejsce Copenhagen Flames
- 3/4 miejsce Wisła Kraków - $6,000
- 5/8 miejsce Eternal Fire - $4,000
- 5/8 miejsce Heroic
- 5/8 miejsce Fnatic
- 5/8 miejsce FURIA Esports
- 9/12 miejsce Dignitas - $3,000
- 9/12 miejsce Sprout - $3,000
- 9/12 miejsce Endpoint - $5,000
- 9/12 miejsce MOUZ NXT - $3,000
- 13/15 miejsce Tricked Esport - $2,000
- 13/15 miejsce SKADE
- 13/15 miejsce SAW - $2,000
- 16/18 miejsce 1win
- 16/18 miejsce Team GamerLegion - $2,000
- 16/18 miejsce Team Unique - $2,000
- 19/20 miejsce Savage - $2,000
- 19/20 miejsce Team BLINK