Poprzedni: Pinnacle Winter Series 2 |
Pinnacle Winter Series | Następny: - |
Pinnacle Winter Series 3 był turniejem, który odbył się w dniach od 28 lutego do 16 marca 2022 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Freddie "GrimyRannarr" Pritchard
- Peter "Counterfeit" Hartnell
- Matthew "HAzE" Stott
- Travis "TravCS" Landaw Mott
- William "AnThran" Chafee
- Roope "Nexus" Väänänen
- Cole "xner" McHenry
- Vukan "svoic" Svojić
- Tom "SneakyBeaky" Taylor
- Martijn "Aeore" Sijtsma
- Tom "anpigeon" Hunt
- Peter "Kremer3" Kremer
- Harry "LEGDAY" Pollitt
- Pavlos "ExWarrior" Georgiou
- Faraz "Wildeity" Abro
- Jack "Zerpherr" Kelly
- Teodor "Tedd" Borisov
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Regionalny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Young Ninjas | 3 | 0 |
2. | Astralis Talent | 3 | 0 |
3. | Dynamo Eclot | 3 | 1 |
4. | eClub Brugge | 3 | 1 |
5. | Into The Breach | 3 | 1 |
6. | 1shot | 3 | 2 |
7. | eSuba | 3 | 2 |
8. | ALTERNATE aTTaX | 3 | 2 |
9. | Ambush Esport | 2 | 3 |
10. | ENTERPRISE esports | 2 | 3 |
11. | Ungentium | 2 | 3 |
12. | KOVA Esports | 1 | 3 |
13. | Team Sampi | 1 | 3 |
14. | HONORIS | 1 | 3 |
15. | Entropiq Prague | 0 | 3 |
16. | Nexus Gaming | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Into The Breach | 1 | 2 | eSuba |
Nexus Gaming | 1 | 2 | Dynamo Eclot |
1shot | 1 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
HONORIS | 0 | 2 | Astralis Talent |
Ungentium | 0 | 2 | Young Ninjas |
Entropiq Prague | 0 | 2 | Ambush Esport |
ENTERPRISE esports | 1 | 2 | eClub Brugge |
Team Sampi | 2 | 1 | KOVA Esports |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | Ambush Esport |
Astralis Talent | 2 | 1 | Dynamo Eclot |
Young Ninjas | 2 | 1 | eClub Brugge |
Team Sampi | 1 | 2 | eSuba |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entropiq Prague | 0 | 2 | 1shot |
ENTERPRISE esports | 2 | 1 | Ungentium |
Into The Breach | 2 | 1 | KOVA Esports |
Nexus Gaming | 0 | 2 | HONORIS |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Young Ninjas | 2 | 1 | eSuba |
Astralis Talent | 2 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1shot | 2 | 0 | ENTERPRISE esports |
HONORIS | 1 | 2 | Into The Breach |
Ambush Esport | 1 | 2 | Dynamo Eclot |
Team Sampi | 1 | 2 | eClub Brugge |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ungentium | 2 | 1 | Entropiq Prague |
KOVA Esports | 2 | 0 | Nexus Gaming |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1shot | 1 | 2 | Into The Breach |
ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 | eClub Brugge |
Dynamo Eclot | 2 | 0 | eSuba |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HONORIS | 1 | 2 | Ambush Esport |
Team Sampi | 0 | 2 | ENTERPRISE esports |
Ungentium | 2 | 1 | KOVA Esports |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1shot | 2 | 0 | Ungentium |
Ambush Esport | 0 | 2 | eSuba |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 1 | ENTERPRISE esports |
Główny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SKADE | 3 | 0 |
2. | MOUZ NXT | 3 | 0 |
3. | Apeks | 3 | 1 |
4. | Eternal Fire | 3 | 1 |
5. | Endpoint | 3 | 1 |
6. | Ungentium | 3 | 2 |
7. | Team GamerLegion | 3 | 2 |
8. | Wisła Kraków | 3 | 2 |
9. | Astralis Talent | 2 | 3 |
10. | Dynamo Eclot | 2 | 3 |
11. | Tricked Esport | 2 | 3 |
13. | Into The Breach | 1 | 3 |
13. | eSuba | 1 | 3 |
14. | eClub Brugge | 1 | 3 |
15. | Young Ninjas | 0 | 3 |
16. | ALTERNATE aTTaX | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 2 | 0 | Young Ninjas |
Eternal Fire | 2 | 0 | Into The Breach |
MOUZ NXT | 2 | 0 | Astralis Talent |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Ungentium |
Endpoint | 2 | 0 | Dynamo Eclot |
SKADE | 2 | 0 | eClub Brugge |
Apeks | 2 | 0 | ALTERNATE aTTaX |
Team GamerLegion | 2 | 0 | eSuba |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 0 | 2 | SKADE |
Eternal Fire | 2 | 0 | Team GamerLegion |
MOUZ NXT | 2 | 0 | Wisła Kraków |
Tricked Esport | 1 | 2 | Apeks |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 | Ungentium |
eClub Brugge | 0 | 2 | Dynamo Eclot |
Young Ninjas | 1 | 2 | Astralis Talent |
eSuba | 2 | 1 | Into The Breach |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Eternal Fire | 0 | 2 | SKADE |
MOUZ NXT | 2 | 0 | Apeks |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 1 | 2 | Astralis Talent |
Team GamerLegion | 1 | 2 | Ungentium |
Wisła Kraków | 2 | 1 | Dynamo Eclot |
Endpoint | 2 | 1 | eSuba |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Into The Breach | 2 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
eClub Brugge | 2 | 1 | Young Ninjas |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 2 | 0 | Ungentium |
Apeks | 2 | 0 | Wisła Kraków |
Eternal Fire | 2 | 1 | Astralis Talent |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 2 | 0 | eClub Brugge |
Tricked Esport | 2 | 0 | eSuba |
Dynamo Eclot | 2 | 0 | Into The Breach |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 1 | 2 | Ungentium |
Team GamerLegion | 2 | 0 | Dynamo Eclot |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Astralis Talent |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MOUZ NXT | 1 | 2 | Ungentium |
Eternal Fire | 1 | 2 | Apeks |
SKADE | 2 | 0 | Wisła Kraków |
Endpoint | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ECSTATIC | 2 | 0 | Ungentium |
Heroic | 2 | 0 | Apeks |
Dignitas | 1 | 2 | SKADE |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Team GamerLegion |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ECSTATIC | 0 | 2 | Heroic |
SKADE | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
Pula nagród[]
- Heroic - $40,000
- Copenhagen Flames
- 3/4 miejsce ECSTATIC
- 3/4 miejsce SKADE - $4,000
- 5/8 miejsce Ungentium - $4,000
- 5/8 miejsce Apeks - $4,000
- 5/8 miejsce Dignitas
- 5/8 miejsce Team GamerLegion - $4,000
- 9/12 miejsce MOUZ NXT - $3,000
- 9/12 miejsce Eternal Fire - $3,000
- 9/12 miejsce Wisła Kraków - $3,000
- 9/12 miejsce Endpoint - $3,000
- 13/15 miejsce Tricked Esport
- 13/15 miejsce Dynamo Eclot - $2,000
- 13/15 miejsce Astralis Talent - $2,000
- 16/18 miejsce eClub Brugge - $2,000
- 16/18 miejsce eSuba - $2,000
- 16/18 miejsce Into The Breach - $2,000
- 19/20 miejsce Young Ninjas - $2,000
- 19/20 miejsce ALTERNATE aTTaX - $2,000
- 21 miejsce 1shot - $2,000