Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Polska Liga Esportowa Sezon 3 był turniejem, który odbył się w dniach od 9 kwietnia do 2 lipca 2018 roku.

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Polska Piotr "izak" Skowyrski
    • Polska Paweł "saju" Pawelczak
    • Polska Aleksander "vuzzey" Kłos

Drużyny





Wyniki

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska AGO Esports 16 2
2. Polska Team Kinguin 13 5
3. Polska tomorrow.gg 11 7
4. Polska Codewise Unicorns 11 7
5. Polska Izako Boars 10 8
6. Polska PACT 8 10
7. Polska Pride Gaming 7 11
8. Polska x-kom Team 5 13
9. Polska SEAL Esports 5 13
10. Polska Pompa Team 4 14

Mecze grupy

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Pompa Team Polska 1 1 Polska SEAL Esports
Pride Gaming Polska 1 1 Polska Izako Boars
Team Kinguin Polska 1 1 Polska Codewise Unicorns
x-kom Team Polska 0 2 Polska adwokacik
Team Kinguin Polska 2 0 Polska Izako Boars
Codewise Unicorns Polska 2 0 Polska PACT
AGO Esports Polska 2 0 Polska SEAL Esports
x-kom Team Polska 0 2 Polska Izako Boars
Codewise Unicorns Polska 1 1 Polska SEAL Esports
Team Kinguin Polska 2 0 Polska Pride Gaming
AGO Esports Polska 2 0 Polska Pride Gaming
x-kom Team Polska 2 0 Polska Pompa Team
adwokacik Polska 2 0 Polska Izako Boars
PACT Polska 1 1 Polska SEAL Esports
AGO Esports Polska 2 0 Polska PACT
Codewise Unicorns Polska 1 1 Polska Pride Gaming
x-kom Team Polska 0 2 Polska Team Kinguin
Izako Boars Polska 2 0 Polska Pompa Team
Pride Gaming Polska 0 2 Polska Pompa Team
Izako Boars Polska 2 0 Polska AGO Esports
PACT Polska 1 1 Polska Pride Gaming
adwokacik Polska 0 2 Polska AGO Esports
SEAL Esports Polska 1 1 Polska Pride Gaming
Team Kinguin Polska 2 0 Polska SEAL Esports
PACT Polska 1 1 Polska x-kom Team
adwokacik Polska 2 0 Polska Codewise Unicorns
Team Kinguin Polska 1 1 Polska PACT
Codewise Unicorns Polska 2 0 Polska x-kom Team
Team Kinguin Polska 1 1 Polska adwokacik
SEAL Esports Polska 1 1 Polska x-kom Team
Izako Boars Polska 0 2 Polska Codewise Unicorns
PACT Polska 1 1 Polska tomorrow.gg
Pride Gaming Polska 1 1 Polska x-kom Team
SEAL Esports Polska 0 2 Polska Izako Boars
SEAL Esports Polska 0 2 Polska tomorrow.gg
Team Kinguin Polska 2 0 Polska Pompa Team
Pompa Team Polska 0 2 Polska Codewise Unicorns
tomorrow.gg Polska 1 1 Polska Pompa Team
Pompa Team Polska (walkower) 0 2 Polska AGO Esports
AGO Esports Polska 2 0 Polska x-kom Team
AGO Esports Polska 2 0 Polska Codewise Unicorns
Izako Boars Polska 1 1 Polska PACT
Team Kinguin Polska (walkower) 0 2 Polska AGO Esports
Pompa Team Polska (walkower) 0 2 Polska PACT
Pride Gaming Polska 2 0 Polska tomorrow.gg

Pula nagród

Faza pucharowa

  • Lokalizacja: Polska Kielce, Polska

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AGO Esports Polska 2 1 Polska Izako Boars
tomorrow.gg Polska 2 0 Polska Codewise Unicorns

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AGO Esports Polska 1 2 Polska tomorrow.gg

Trzecie miejsce

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Izako Boars Polska 0 2 Polska Codewise Unicorns

Pula nagród

Advertisement