Rosja pro100 | WNP pro100 Academy

Pro100 jest ukraińską organizacją, która została pierwotnie założona w 2004 roku, a w 2017 roku ponownie uruchomiona przez Ukraina Zeusa.

Opis[edytuj | edytuj kod]

Pro100 była to jedna z najpopularniejszych ukraińskich drużyn CS 1.6 przed stworzeniem organizacji Natus Vincere. W pierwszym składzie znajdowali się: Zeus, Edward, kane, kekc oraz raz0r.

Organizacja[edytuj | edytuj kod]

Historia[edytuj | edytuj kod]

2017[edytuj | edytuj kod]

  • 8 maja 2017 - Organizacja pro100 została wznowiona przez gracza drużyny Gambit Esports - Zeusa.
  • 9 maja 2017 - Organizacja pro100 przejęła skład drużyny Art of Cybergame, a w nim: smike, crush, def, kenzor, Flarich oraz jako trener F_1N.
  • 17 maja 2017 - ceh9 dołączył do drużyny jako asystent trenera.
  • 13 września 2017 - F_1N opuścił drużynę.
  • 4 grudnia 2017 - smike został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny, a za niego do aktywnego składu dołączył AiyvaN.
  • 20 grudnia 2017 - kiko został trenerem drużyny!

2018[edytuj | edytuj kod]

  • 9 stycznia 2018 - smike oficjalnie opuścił drużynę.
  • luty 2018 - kiko nie jest już trenerem drużyny, a został nim ace.
  • 18 kwietnia 2018 - crush opuścił drużynę.
  • 19 kwietnia 2018 - svyat dołączył do drużyny.
  • 30 lipca 2018 - svyat opuścił drużynę, a za niego dołączył na okres próbny Jyo.
  • 3 października 2018 - Jyo opuścił drużynę, a za niego dołączył YEKINDAR.
  • 5 grudnia 2018 - ceh9 zastąpił Ace'a w roli trenera drużyny!

2019[edytuj | edytuj kod]

  • 29 stycznia 2019 - ceh9 został oficjalnym trenerem drużyny!
  • 15 marca 2019 - kenzor został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny, a za niego do aktywnego składu na okres próbny dołączył Art1st.
  • 24 marca 2019 - ceh9 nie jest już trenerem drużyny!
  • 3 kwietnia 2019 - def oraz Art1st opuścili drużynę.
  • 8 maja 2019 - kenzor powrócił do składu, a NickelBack zostaje piątym członkiem drużyny!
  • 25 czerwca 2019 - kenzor oraz AiyvaN zostali przesunięci na ławkę rezerwową drużyny!
  • 13 lipca 2019 - WorldEdit, wayLander oraz pipsoN (jako trener) dołączyli do drużyny na okres próbny.
  • 22 sierpnia 2019 - WorldEdit, wayLander oraz pipsoN oficjalnie dołączyli do drużyny.
  • 20 września 2019 - Flarich opuścił drużynę.
  • 21 września 2019 - Kvik dołączył do drużyny na okres próbny.
  • 25 września 2019 - kenzor oficjalnie opuścił drużynę.
  • 29 września 2019 - Kvik opuścił drużynę.
  • 1 października 2019 - dimasick dołączył do drużyny na okres próbny.
  • 12 października 2019 - AiyvaN oficjalnie opuścił drużynę.
  • 21 października 2019 - dimasick oficjalnie dołączył do drużyny.

2020[edytuj | edytuj kod]

  • 17 marca 2020 - pipsoN nie jest już trenerem drużyny!
  • 19 maja 2020 - YEKINDAR został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny, a za niego do aktywnego składu dołączył na okres próbny fostar.
  • 23 maja 2020 - YEKINDAR opuścił drużynę.
  • 9 czerwca 2020 - wayLander został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny, a za niego do aktywnego składu dołączył na okres próbny SP1NT.
  • 24 sierpnia 2020 - NickelBack opuścił drużynę.
  • 25 sierpnia 2020 - WorldEdit oraz dimasick zostali przesunięci na ławkę rezerwową drużyny!
  • 8 października 2020 - dimasick oficjalnie opuścił drużynę.

Obecny skład[edytuj | edytuj kod]

Nieaktywny[edytuj | edytuj kod]

Zastępstwa[edytuj | edytuj kod]

Byli członkowie[edytuj | edytuj kod]

Byli trenerzy[edytuj | edytuj kod]

Zastępstwa[edytuj | edytuj kod]

Osiągnięcia[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
5/8 miejsce CIS Minor Championship 2017 - Kraków: Zamknięte kwalifikacje Online 16 - 19 maja 2017
Trzecie miejsce CIS Minor Championship 2017 - Kraków Rosja Moskwa, Rosja 8 - 11 czerwca 2017 $5,000
21 miejsce ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja - Europa Online 6 czerwca - 31 lipca 2017
1/2 miejsce StarLadder i-League Invitational 2 - Pierwszy Etap WNP - Pierwsze kwalifikacje Online 20 - 22 września 2017
1/4 miejsce CIS Minor Championship 2018 - Boston: Otwarte kwalifikacje Online 9 - 10 października 2017
Drugie miejsce Stream.me Gauntlet - CIS vs EU 14 Online 8 - 14 listopada 2017 $500
1/2 miejsce MID.TV Challenge Cup: Zamknięte kwalifikacje Online 27 - 30 listopada 2017
Drugie miejsce MakeMy.Bet Cup 1 Online 4 - 10 grudnia 2017 $500
Drugie miejsce MID.TV Challenge Cup Online 9 - 10 grudnia 2017 $3,500
3/4 miejsce CSGO.NET Cup 1 Online 27 listopada - 20 grudnia 2017 $1,487
Drugie miejsce Mother Russia 2 Online 7 listopada - 28 grudnia 2017 $3,000
3/4 miejsce Assembly Winter 2018 Finlandia Helsinki, Finlandia 2 - 3 lutego 2018 $1,500
Drugie miejsce St. Petersburg Cybersport Festival "Defender" Rosja Saint Petersburg, Rosja 21 - 23 lutego 2018 250,000 RUB
3/4 miejsce CSGO.NET Cup 2 Online 16 lutego - 28 marca 2018 $2,900
Drugie miejsce M.Game League Online 28 lutego - 29 marca 2018 $1,600
1/4 miejsce DreamHack Open Summer 2018: Europejskie otwarte kwalifikacje Online 27 - 28 kwietnia 2018
3/5 miejsce CIS Minor Championship - London 2018: Zamknięte kwalifikacje Online 1 - 3 czerwca 2018
Pierwsze miejsce ASUS National Cybersport League Ukraina Kijów, Ukraina 9 czerwca 2018
Trzecie miejsce CIS Minor Championship - London 2018 Anglia Londyn, Anglia 10 - 13 lipca 2018 $5,000
3/4 miejsce BravoBet Cup Online 24 lipca - 3 sierpnia 2018 $875
Czwarte miejsce CSGO.NET CIS Derby Online 1 - 18 sierpnia 2018 $500
Pierwsze miejsce GG.BET Summer CIS Online 12 - 19 sierpnia 2018 $3,000
Pierwsze miejsce Hassle Online 4 września 2018 $1,000
Pierwsze miejsce Toyota Master Bangkok 2018 - Kwalifikacje WNP Online 30 września - 1 października 2018
5/8 miejsce CIS Minor Championship - Katowice 2019: Zamknięte kwalifikacje Online 17 - 18 listopada 2018
5/6 miejsce TOYOTA Master Bangkok 2018 Tajlandia Bangkok, Tajlandia 22 - 24 listopada 2018 $6,000
Pierwsze miejsce LOOT.BET Bullet Blizzard Online 20 - 28 grudnia 2018 $3,000
Pierwsze miejsce Good Game League 2019 - Etap pierwszy: Trzecie kwalifikacje Online 13 marca 2019
Drugie miejsce ESEA Season 30: Zaawansowana dywizja - Europa Online 8 stycznia - 7 kwietnia 2019 $2,300
1/2 miejsce ESEA Season 30: Najważniejsza dywizja - Europa: Baraże Online 9 - 11 kwietnia 2019
8 miejsce WePlay! Forge of Masters Season 1: Sezon zasadniczy Online 8 - 16 kwietnia 2019 $700
1/2 miejsce CIS Minor Championship - Berlin 2019: Pierwsze otwarte kwalifikacje Online 24 - 25 maja 2019
13 miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europa Online 29 kwietnia - 16 czerwca 2019
1/2 miejsce MSI Gaming Arena 2019 - Pierwsze otwarte kwalifikacje WNP Online 13 lipca 2019
Drugie miejsce CIS Esports Pro Championship Online 30 lipca - 5 sierpnia 2019 $5,000
Pierwsze miejsce HardCup Rosja Moskwa, Rosja 15 - 16 września 2019 $4,600
1/4 miejsce DreamHack Open Rotterdam 2019 - Europejskie otwarte kwalifikacje Online 21 września 2019
3/4 miejsce United Masters League Season 2 - Tydzień trzeci Online 16 - 18 października 2019 $2,500
5/6 miejsce ESEA Season 32: Najważniejsza dywizja - Europa Online 9 września - 12 listopada 2019
Pierwsze miejsce DreamHack Delhi Invitational 2019 Indie Nowe Delhi, Indie 6 - 8 grudnia 2019 ₹20,00,000
Pierwsze miejsce Qi Banja Luka 2019 Bośnia i Hercegowina Banja Luka, Bośnia i Hercegowina 14 - 15 grudnia 2019 $30,000
7/8 miejsce ESEA Season 33: Najważniejsza dywizja - Europa Online 3 lutego - 18 marca 2020
1/2 miejsce ESL One: Road to Rio - WNP: Dodatkowe mecze Online 16 kwietnia 2020
11/12 miejsce ESL One: Road to Rio - WNP Online 30 kwietnia - 10 maja 2020
17 miejsce ESEA Season 34: Najważniejsza dywizja - Europa Online 28 kwietnia - 26 czerwca 2020
Edycja Wspólnota Niepodległych Państw CS:GO - Profesjonalne drużyny - Wspólnota Niepodległych Państw (Europa)
Rosja 1WIN TeamBiałoruś ANOXRosja Arcade eSportsRosja Alpha Republic of Esport Female
Ukraina Art of CybergameUkraina Astana DragonsBiałoruś Binary Dragons GoldUkraina CR4ZY
Rosja Cyber LegacyRosja dAT Team FemaleRosja DreamEatersRosja Elements Pro Gaming
Rosja Enervate GamingUkraina EnsoRosja EspadaBiałoruś EvolutionUkraina eXplosiveUkraina FCDB Esports
WNP Flipsid3 TacticsRosja FLuffy GangstersRosja forZeRosja forZe.FYRosja Gambit Academy
Rosja Gambit EsportsRosja Gambit YoungstersBiałoruś GGWP.proBiałoruś GoodJob
Rosja Hard Legion EsportsWNP HellRaisersRosja HOLLYWOODWNP HS.GGRosja Invictus Gaming Int.
Białoruś K29Rosja Lazarus Esports FemaleRosja London Conspiracy FemaleRosja Monolith Female
Rosja Monolith GamingRosja Moscow Five AcademyRosja Natus VincereUkraina Natus Vincere Junior
Ukraina Natus Vincere YouthBiałoruś Nemiga GamingRosja NokSuKaoRosja PiTERRosja PLINK-TECH
Rosja Pro100WNP Pro100 AcademyRosja Quantum BellatorRosja Quantum Bellator FireWNP Rebels
Rosja Reason Gaming FemaleWNP Revival GamingRosja Revival Gaming FemaleRosja RoX
WNP Runtime.ggRosja RuSh3DRosja S-GamingRosja SkitLite AcademyRosja Space Jam
Rosja Spartak EsportsUkraina spray'n'prayWNP Team EmpireRosja Team PhenomenonRosja Team Spirit
Rosja Team Spirit AcademyRosja Team YPRosja Team YP LadiesRosja Unique TeamWNP USSR Team
WNP USSR Team WhiteUkraina Vega SquadronRosja Vega Squadron AcademyRosja Virtus.pro Female
Rosja VP.ProdigyUkraina Windigo AcademyRosja WINSIDE eSportsUkraina Worst PlayersRosja zNation
Białoruś Zorka
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.