REPUBLEAGUE Season 1 był turniejem, który odbył się w dniach od 14 kwietnia do 14 czerwca 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap szwajcarski[]
- Drużyna ex-Winstrike Team zmieniła nazwę na EPG Family.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | EPG Family | 3 | 0 |
2. | SINNERS Esports | 3 | 0 |
3. | Endpoint | 3 | 1 |
4. | forZe | 3 | 1 |
5. | SAW | 3 | 1 |
6. | Movistar Riders | 3 | 2 |
7. | SKADE | 3 | 2 |
8. | Young Ninjas | 3 | 2 |
9. | Caronte Gaming | 2 | 3 |
10. | Sprout | 2 | 3 |
11. | Copenhagen Flames | 2 | 3 |
12. | Natus Vincere Junior | 1 | 3 |
13. | eSuba | 1 | 3 |
14. | Anonymo Esports | 1 | 3 |
15. | Entropiq | 0 | 3 |
16. | Team Sampi | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 7 | 16 | Natus Vincere Junior |
SAW | 16 | 13 | Caronte Gaming |
Sprout | 16 | 12 | Team Sampi |
ex-Winstrike Team | 16 | 11 | Entropiq |
Movistar Riders | 5 | 16 | forZe |
SINNERS Esports | 16 | 12 | Anonymo Esports |
Endpoint | 13 | 16 | Young Ninjas |
Copenhagen Flames | 16 | 13 | eSuba |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 16 | 8 | Natus Vincere Junior |
ex-Winstrike Team | 19 | 17 | SAW |
Sprout | 16 | 11 | Copenhagen Flames |
Young Ninjas | 6 | 16 | SINNERS Esports |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entropiq | 10 | 16 | Anonymo Esports |
Endpoint | 22 | 19 | Caronte Gaming |
SKADE | 16 | 14 | Movistar Riders |
eSuba | 16 | 14 | Team Sampi |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EPG Family | 2 | 0 | Sprout |
SINNERS Esports | 2 | 0 | forZe |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 4 | 16 | SKADE |
SAW | 16 | 13 | eSuba |
Endpoint | 16 | 7 | Anonymo Esports |
Natus Vincere Junior | 3 | 16 | Young Ninjas |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Sampi | 0 | 2 | Caronte Gaming |
Entropiq | 0 | 2 | Movistar Riders |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 0 | 2 | Endpoint |
forZe | 2 | 0 | Sprout |
SAW | 2 | 0 | Young Ninjas |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere Junior | 1 | 2 | Caronte Gaming |
Copenhagen Flames | 2 | 1 | Anonymo Esports |
Movistar Riders | 2 | 1 | eSuba |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 0 | 2 | Movistar Riders |
SKADE | 2 | 1 | Sprout |
Caronte Gaming | 1 | 2 | Young Ninjas |
Faza pucharowa[]
- Skład drużyny EPG Family został przejęty przez organizację Entropiq.
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 0 | Movistar Riders |
SAW | 2 | 1 | forZe |
SKADE | 2 | 0 | Endpoint |
Entropiq | 0 | 2 | Young Ninjas |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 1 | 2 | SAW |
SKADE | 2 | 0 | Young Ninjas |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SAW | 1 | 2 | SKADE |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 0 | 2 | forZe |
Entropiq | 2 | 0 | Endpoint |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Young Ninjas | 0 | 2 | forZe |
SINNERS Esports | 2 | 1 | Entropiq |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 2 | 0 | SINNERS Esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SAW | 2 | 1 | forZe |
Wielki finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 3 | 0 | SAW |
Pula nagród[]
- SKADE - €40,000
- SAW - €12,500
- forZe - €5,000
- SINNERS Esports - €2,500