FANDOM


ROG Masters 2017 - Azja-Pacyfik: Główne kwalifikacje
ASUS ROG Master 2016
Lokalizacja: Filipiny - flaga Pasay, Filipiny
Pula nagród: $5,000
Liczba drużyn: 12
Data rozpoczęcia: 26 października 2017
Data zakończenia: 27 października 2017

ROG Masters 2017 - Azja-Pacyfik: Główne kwalifikacje były głównymi kwalifikacjami do turnieju ROG Masters 2017 - Azja-Pacyfik.

BroadcastEdytuj

  • Gospodarz: Australia - flaga Danny "dK" Kim
  • Analityk: Australia - flaga Iain "SnypeR" Turner
  • Komentatorzy:
    • Australia - flaga Jordan "Elfishguy" Mays
    • Australia - flaga Kevin "KaRath" Zhu
    • Filipiny - flaga Jiro "Nomad" Pineda
    • Filipiny - flaga Justin "Vill" Villaseran

DrużynyEdytuj





Uwagi:

  • Drużyna Indie - flaga Entity eSports została zastąpiona przez Indie - flaga Mammoth Gaming.
  • Drużyna Korea Południowa - flaga MVP PK została zastąpiona przez Korea Południowa - flaga Ardeont Academy.
  • Drużyna Wietnam - flaga UTM eSports została zastąpiona przez Wietnam - flaga GameTV.
  • Drużyna Australia - flaga Kings Gaming Club została zastąpiona przez Australia - flaga Athletico Esports.
  • Drużyna Malezja - flaga JYP Gaming została zastąpiona przez Malezja - flaga Virtual Genesis.

WynikiEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Grupa AEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Tajwan - flaga GoldenMix 2 0
2. Indonezja - flaga Recca Esports 1 1
3. Filipiny - flaga TNC Pro Team 0 2
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TNC Pro Team Filipiny - flaga 3 16 Tajwan - flaga GoldenMix
Recca Esports Indonezja - flaga 16 8 Filipiny - flaga TNC Pro Team
Recca Esports Indonezja - flaga 7 16 Tajwan - flaga GoldenMix

Grupa BEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Ziemia - flaga 5Power Club 2 0
2. Tajlandia - flaga Beyond.Maple Club 1 1
3. Indie - flaga Mammoth Gaming 0 2
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mammoth Gaming Indie - flaga 12 16 Ziemia - flaga 5Power Club
Beyond.Maple Club Tajlandia - flaga 16 12 Indie - flaga Mammoth Gaming
Beyond.Maple Club Tajlandia - flaga 5 16 Ziemia - flaga 5Power Club

Grupa CEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Wietnam - flaga GameTV 2 0
2. Japonia - flaga SZ Absolute 1 1
3. Malezja - flaga Virtual Genesis 0 2
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtual Genesis Malezja - flaga 14 16 Japonia - flaga SZ Absolute
GameTV Wietnam - flaga 16 4 Malezja - flaga Virtual Genesis
GameTV Wietnam - flaga 16 6 Japonia - flaga SZ Absolute

Grupa DEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Australia - flaga Athletico Esports 2 0
2. Korea Południowa - flaga Ardeont Academy 1 1
3. Singapur - flaga One Time Wonder 0 2
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
One Time Wonder Singapur - flaga 11 16 Korea Południowa - flaga Ardeont Academy
Athletico Esports Australia - flaga 16 1 Singapur - flaga One Time Wonder
Athletico Esports Australia - flaga 16 3 Korea Południowa - flaga Ardeont Academy

Faza pucharowaEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Athletico Esports Australia - flaga 2 1 Tajlandia - flaga Beyond.Maple Club
GoldenMix Tajwan - flaga 1 2 Japonia - flaga SZ Absolute
GameTV Wietnam - flaga 0 2 Indonezja - flaga Recca Esports
5Power Club Ziemia - flaga 2 0 Korea Południowa - flaga Ardeont Academy

PółfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Athletico Esports Australia - flaga 2 1 Japonia - flaga SZ Absolute
Recca Esports Indonezja - flaga 0 2 Ziemia - flaga 5Power Club

FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Athletico Esports Australia - flaga 1 2 Ziemia - flaga 5Power Club

Pula nagródEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.