Roobet Cup był turniejem, który odbył się w dniach od 22 do 30 czerwca 2022 roku.
MVP[]
- Florian "syrsoN" Rische
Broadcast[]
- Gospodarz: Tres "stunna" Saranthus
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Obserwatorzy:
- Marko "shev" Krajčeski
- Milan "lancemi" Vukoje
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | BIG | 2 | 0 |
2. | FaZe Clan | 2 | 1 |
3. | OG | 1 | 2 |
4. | Entropiq | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 1 | Entropiq |
FaZe Clan | 2 | 0 | OG |
BIG | 2 | 1 | FaZe Clan |
Entropiq | 0 | 2 | OG |
FaZe Clan | 2 | 1 | OG |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Cloud9 | 2 | 0 |
2. | Astralis | 2 | 1 |
3. | Complexity Gaming | 1 | 2 |
4. | Movistar Riders | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 2 | 0 | Movistar Riders |
Cloud9 | 2 | 0 | Complexity Gaming |
Astralis | 0 | 2 | Cloud9 |
Movistar Riders (walkower) | 0 | 2 | Complexity Gaming |
Astralis | 2 | 1 | Complexity Gaming |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ENCE | 2 | 0 |
2. | Eternal Fire | 2 | 1 |
3. | MOUZ | 1 | 2 |
4. | Imperial Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE | 2 | 1 | Eternal Fire |
Imperial Esports | 0 | 2 | MOUZ |
ENCE | 2 | 1 | MOUZ |
Eternal Fire | 2 | 1 | Imperial Esports |
MOUZ | 1 | 2 | Eternal Fire |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | forZe | 2 | 0 |
2. | 9z Team | 2 | 1 |
3. | FURIA Esports | 1 | 2 |
4. | Outsiders | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Outsiders | 1 | 2 | forZe |
FURIA Esports | 0 | 2 | 9z Team |
forZe | 2 | 0 | 9z Team |
Outsiders | 0 | 2 | FURIA Esports |
9z Team | 2 | 1 | FURIA Esports |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 1 | Eternal Fire |
Cloud9 | 2 | 1 | 9z Team |
ENCE | 0 | 2 | FaZe Clan |
forZe | 0 | 2 | Astralis |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 0 | Cloud9 |
FaZe Clan | 2 | 1 | Astralis |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 1 | FaZe Clan |
Pula nagród[]
- BIG - $150,000
- FaZe Clan - $50,000
- 3/4 miejsce Cloud9 - $15,000
- 3/4 miejsce Astralis - $15,000
- 5/8 miejsce Eternal Fire - $5,000
- 5/8 miejsce 9z Team - $5,000
- 5/8 miejsce ENCE - $5,000
- 5/8 miejsce forZe - $5,000