Georgi "SHiPZ" Grigorov (ur. 16 sierpnia 2000) jest bułgarskim profesjonalnym graczem CS:GO oraz Counter-Strike 2, który obecnie gra w drużynie 500.
Drużyny[]
- 2017-01-15 – 2017-08-03 - BPro Gaming
- 2017-08-16 – 2017-08-29 - Outlaws
- 2017-08-29 – 2017-10-31 - ex-Outlaws
- 2017-10-31 – 2019-09-02 - Windigo Gaming
- 2019-09-02 – 2019-10-04 - Windigo Gaming (nieaktywny)
- 2019-10-04 – 2020-01-20 - CR4ZY
- 2020-01-20 – 2020-08-24 - c0ntact Gaming
- 2020-??-?? – 202?-??-?? - MBAPPEEK
- 2020-08-24 – 2021-01-15 - c0ntact Gaming (nieaktywny)
- 2021-01-?? – 2021-03-12 - SKADE (tymczasowo)
- 2021-03-12 – 2022-09-13 - SKADE
- 2022-09-13 – 2022-10-28 - ex-SKADE
- 2022-10-28 – 2023-04-29 - 500
- 2023-04-29 – 2023-11-06 - 500 (nieaktywny)
- 2023-11-06 – nadal - 500
Zdobyte MVP turniejów[]
Historia[]
- 15 stycznia 2017 - SHiPZ dołączył do swojej pierwszej drużyny w CS:GO, która nosiła nazwę BPro Gaming.
- 3 sierpnia 2017 - SHiPZ opuścił drużynę BPro Gaming.
- 16 sierpnia 2017 - SHiPZ dołączył do drużyny Outlaws.
- 29 sierpnia 2017 - Skład drużyny Outlaws rozstał się z organizacją!
- 31 października 2017 - Skład drużyny ex-Outlaws został przejęty przez organizację Windigo Gaming.
Osiągnięcia[]
BPro Gaming[]
- 11 miejsce ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja - Europa (2017)
- ESL South East Europe Championship Season 5 - Finały krajowe Bułgarii (2017)
- ESL Major League Spring 2017 (2017)
- e-Arena Plovdiv (2017)
- Stream.me Gauntlet - CIS vs EU 9 (2017)
- 22 miejsce ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja - Europa (2017)
Outlaws[]
ex-Outlaws[]
- MakeMy.bet Cup 1: Zamknięte kwalifikacje (2017)
- Intel Extreme Masters Season XII Oakland: Europejskie otwarte kwalifikacje (2017)
- Europe Minor Championship 2018 - Boston: Otwarte kwalifikacje (2017)
- 3/5 miejsce European Minor Championship 2018 - Boston: Główne kwalifikacje (2017)
- DaddySkins Cup 2 (2017)
- Esport Balkan League Season 1 - Etap grupowy (2017)
Windigo Gaming[]
- 5/6 miejsce Legend Series 4 (2017)
- Nations Elite Esports Cup - Bałkańskie kwalifikacje (2017)
- 3/4 miejsce ESEA Season 26: Główna dywizja - Europa (2017)
- Esport Balkan League Season 1 - Finały (2017)
- Nations Elite Esports Cup (2017)
- CSGO.NET Cup 1 (2017)
WinFiction[]
Windigo Gaming[]
- Esports Championship Series Season 5 - Europejskie mistrzostwo pretendentów: Otwarte kwalifikacje Europy Południowo-Wschodniej (2018)
- Play2Live Cryptomasters - Kwalifikacje (2018)
- FACEIT Pro League Challenger - Europa: Luty 2018 (2018)
- CSGOFAST.COM Cup 3 (2018)
- 3/4 miejsce CSGO.NET Cup 2 (2018)
- Copenhagen Games 2018: Kwalifikacje (2018)
- 3/4 miejsce Copenhagen Games 2018 (2018)
- ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Europa (2018)
- ForceDrop.net Cup 1 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 29 kwietnia-5 maja 2018 (2018)
- ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Europejskie finały (2018)
- ESL Pro League Season 7 - Europejskie baraże (2018)
- 3/4 miejsce ESEA Season 27: Global Challenge (2018)
- ZOTAC Cup Master 2018 - Europa: Zamknięte kwalifikacje (2018)
- FACEIT Pro League - Europa: Maj 2018 (2018)
- X-Bet.co Invitational 2 (2018)
- 3/4 miejsce Good Game League 2018 (2018)
- ZOTAC Cup Masters 2018 - Europa (2018)
- Esports Balkan League: Season 2 (2018)
- 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 29 lipca-4 sierpnia 2018 (2018)
- 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 5-11 sierpnia 2018 (2018)
- EPICENTER 2018 - Dzika karta: Europejskie kwalifikacje - Trzecie otwarte kwalifikacje (2018)
- FACEIT Pro League - Europa: Sierpień 2018 (2018)
- 3/4 miejsce GG.BET Summer Europe & CIS (2018)
- OMEN by HP ComicCon Bulgaria 2018 (2018)
- ESL Southeast Europe Championship: Season 8 - Kwalifikacje (2018)
- Europe Minor Championship - Katowice 2019: Drugie otwarte kwalifikacje (2018)
- 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 1-2 listopada 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 2-3 listopada 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 4-5 listopada 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 5-6 listopada 2018 (2018)
- 3/4 miejsce Grand Hotshots 1 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 8-9 listopada 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 10-11 listopada 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 11-12 listopada 2018 (2018)
- 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 12-13 listopada 2018 (2018)
- 8 miejsce ESL Pro League Season 8 - Europa (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 16-17 listopada 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 17-18 listopada 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 18-19 listopada 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 19-20 listopada 2018 (2018)
- ESL Southeast Europe Championship: Season 8 - Etap online (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 24-25 listopada 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 25-26 listopada 2018 (2018)
- WESG 2018: Wschodnia Europa - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 26-27 listopada 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 30 listopada-1 grudnia 2018 (2018)
- WESG 2018: Wschodnia Europa (2018)
- ESL Southeast Europe Championship Season 8 - Finały (2018)
- 3/4 miejsce Bucharest Gaming Week Invitational by ESL (2018)
- Europe Minor Championship - Katowice 2019: Zamknięte kwalifikacje (2018)
- NoxFire League (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 15-16 grudnia 2018 (2018)
- Rivalry.gg Rising Stars (2018)
- 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 20-21 grudnia 2018 (2018)
- 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 21-22 grudnia 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 22-23 grudnia 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 23-24 grudnia 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 26-27 grudnia 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 27-28 grudnia 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 28-29 grudnia 2018 (2018)
- ESEA Rank S - Europa: 30-31 grudnia 2018 (2018)
- 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 1-2 stycznia 2019 (2019)
- 9 miejsce FACEIT Pro League - Europa: 27 grudnia 2018-3 stycznia 2019 (2019)
- 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 3-4 stycznia 2019 (2019)
- 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 9-10 stycznia 2019 (2019)
- ESEA Rank S - Europa: 12-13 stycznia 2019 (2019)
- United Masters League Season 1: Etap online (2019)
- LOOT.BET Season 1 (2019)
- World Electronic Sports Games 2018 (2019)
- DreamHack Masters Dallas 2019 - Europejskie kwalifikacje (2019)
- United Masters League Season 1 (2019)
- DreamHack Open Tours 2019: Europejskie kwalifikacje (2019)
- 13/16 miejsce ESL Pro League Season 9 - Europa (2019)
- LOOT.BET Season 2 (2019)
- 5/6 miejsce DreamHack Open Tours 2019 (2019)
- 9/12 miejsce DreamHack Masters Dallas 2019 (2019)
- Moche XL Esports 2019 (2019)
- ESEA Rank S - Europa: 29-30 lipca 2019 (2019)
- ESL Pro League Season 9 - Europejskie baraże (2019)
Team GamerLegion[]
Windigo Gaming[]
- 15 miejsce FACEIT Pro League - Europa: Wrzesień 2019 (2019)
CR4ZY[]
- DreamHack Open Rotterdam 2019 (2019)
- ESEA Season 32: Najważniejsza dywizja - Europa (2019)
- 3/4 miejsce DreamHack Open Atlanta 2019 (2019)
- 3/4 miejsce DreamHack Open Winter 2019 (2019)
- DreamHack Open Sevilla 2019 (2019)
c0ntact Gaming[]
- 9 miejsce FACEIT Pro League - Ameryka Północna: 16-23 marca 2020 (2020)
- 15/16 miejsce ESL One: Road to Rio - Europa (2020)
MBAPPEEK[]
SKADE[]
- ESEA Cash Cup - Europe: Winter 2020 #2 (2020)
- Domination League (2021)
- 13/15 miejsce Snow Sweet Snow 2 (2021)
- ESEA Cash Cup: Europe - Spring 2021 #1 (2021)
- European Development Championship Season 3: Zamknięte kwalifikacje (2021)
- REPUBLEAGUE Season 1: Pierwsze europejskie kwalifikacje (2021)
petkopi4a[]
SKADE[]
- 5/8 miejsce Snow Sweet Snow 3 (2021)
- Elisa Invitational Spring 2021 (2021)
- Intel Extreme Masters Season XVI - Summer: Drugie europejskie otwarte kwalifikacje (2021)
- Flashpoint Season 3: Czwarte otwarte kwalifikacje (2021)
- European Development Championship Season 3 (2021)
- 9/12 miejsce Spring Sweet Spring 1 (2021)
- 5/8 miejsce LOOT.BET Season 9 (2021)
- 16/18 miejsce Spring Sweet Spring 2 (2021)
FORFRIENDS[]
SKADE[]
- REPUBLEAGUE Season 1 (2021)
- 5/8 miejsce Spring Sweet Spring 3 (2021)
- Elisa Invitational Summer 2021 (2021)
- ESEA Season 37: Zaawansowana dywizja - Europa (2021)
- ESEA Season 37: Najważniejsza dywizja - Europa: Baraże (2021)
- 9/16 miejsce Malta Vibes Knockout Series 1 (2021)
- IronWar Grand Prix (2021)
- TWR Eastern European Masters: Fall 2021 - Pierwsze bułgarskie otwarte kwalifikacje (2021)
- European Development Championship Season 5 (2021)
- Pinnacle Fall Series 1 (2021)
- Intel Extreme Masters Season XVI - Fall: Europejskie kwalifikacje (2021)
- CEE Champions 2021: Bułgaria (2021)
- 15/16 miejsce ESEA Season 38: Najważniejsza dywizja - Europa (2021)
- 17/20 miejsce Intel Extreme Masters Season XVI - Fall: Europa (2021)
- 9/12 miejsce Elisa Invitational Fall 2021 (2021)
- 16/18 miejsce Pinnacle Fall Series 2 (2021)
- William Hill Cup (2021)
Team Fiend[]
- 3/4 miejsce V4 Future Sports Festival - Budapest 2021 (2021)
SKADE[]
- 13/15 miejsce Pinnacle Fall Series 3 (2021)
- ESEA Season 39: Zaawansowana dywizja - Europa (2021)
- 13/15 miejsce Pinnacle Winter Series 1 (2022)
- 9/16 miejsce Malta Vibes Knockout Series 6 (2022)
- A1 Gaming League 2022 (2022)
- 5/8 miejsce Pinnacle Winter Series 2 (2022)
- Elisa Invitational Winter 2021 (2022)
- 9/12 miejsce ESL Challenger League Season 40: Europa (2022)
- 3/4 miejsce Pinnacle Winter Series 3 (2022)
- 5/8 miejsce Thunderpick Bitcoin Series (2022)
- Pinnacle Cup III (2022)
- 9/12 miejsce ESL Challenger League Season 40: Europa - Baraże (2022)
- ESL Challenger Valencia 2022: Drugie europejskie otwarte kwalifikacje (2022)
- 9/12 miejsce Elisa Invitational Spring 2022 (2022)
- 7/8 miejsce ESEA Season 41: Zaawansowana dywizja - Europa (2022)
- Polska Liga Esportowa Superpuchar 2022 (2022)
doublemagic's party[]
SKADE[]
500[]
- Global Offensive Champions League Season 1 (2022)
- 5/6 miejsce Elisa Masters Espoo 2022 (2022)
- Global Offensive Champions League Season 2 (2022)
- 7/8 miejsce ESEA Season 43: Zaawansowana dywizja - Europa (2022)
- Global Offensive Champions League Season 3 (2022)
- 7/8 miejsce ESL Challenger League Season 43: Europa - Baraże (2022)
- 5/8 miejsce CCT South Europe Series 2 (2023)
- 9/10 miejsce Thunderpick Bitcoin Series 2 (2023)
- 7/8 miejsce BLAST.tv Paris Major 2023: Europejski RMR - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2023)
- 9/11 miejsce BLAST.tv Paris Major 2023: Europejski RMR - Zamknięte kwalifikacje B (2023)
- BLAST.tv Paris Major 2023: Decydujące europejskie kwalifikacje (2023)
- European Development Championship Season 7 (2023)
- 17/24 miejsce ESL Challenger League Season 44: Europa (2023)
- 5/8 miejsce CCT South Europe Series 3 (2023)
- 3/4 miejsce CCT North Europe Series 4 (2023)
- 7/8 miejsce ESL Challenger League Season 44: Europa - Baraże (2023)
Hatred[]
bsmpeeek[]
Team Niku[]
500[]
- RES Season 6: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2024)
- RES Season 6 (2024)
- IESF World Esports Championship 2024: Bułgarskie kwalifikacje (2024)
Najlepsze akcje[]
- SHiPZ Fragmovie
- SHiPZ vs. Impossible - Ace at The Adria Masters S1
- SHiPZ vs. PRIDE - ESL One New York 2017 Europe Open Qualifier
- SHiPZ vs. Squared - Esports Balkan League Season 1
- SHiPZ ACE vs ALTERNATE aTTaX
- SHiPZ vs. Kinguin - Farmskins Championship 2 (IEM Katowice 2018 Qual.)
- SHiPZ vs. Extra Salt - Spring Sweet Spring 1
- SHiPZ vs AGO - 4K at EPICENTER 2018 Europe Closed Qualifier
- USP-S SHiPZ 1vs3. 1WIN vs SKADE. m1 train. European Development Championship 3 Closed Qualifier
- SHiPZ vs 3. Anonymo vs SKADE. m1 Train. Snow Sweet Snow 2
- Deagle ACE? SHiPZ vs Nordavind. SKADE vs Nordavind. m2 inferno. Elisa Invitational Spring 2021
|